Хербъл продукти

Herzman

New Member
Добър вечер!Чета от един-два дни форума и виждам, че някои хора правят пари от хербъл продукти.Ако може някой да ми разясни как става това-трябва ли да си направя сайт,чрез Пейпел ли плащат и въобще колко плащат!Ако имя някоя такава тема да ме извините!
Благодаря предварително:)
 
От: Хербъл продукти

съжалявам, че пиша не по темата, ама понеже вече стана дума, то бих искал да се тествам срещу победителя в банковия турнир :)
 
От: От: Хербъл продукти

съжалявам, че пиша не по темата, ама понеже вече стана дума, то бих искал да се тествам срещу победителя в банковия турнир :)
С хора, с ниско ELO, не играем. 8)
 
От: От: От: Хербъл продукти

С хора, с ниско ELO, не играем. 8)

хи-хи :DТо верно, че опитът ми в шаха е предимно публицистичен, ама що пък реши, че съм с ниско ELO?
 
От: Хербъл продукти

Не виждате ли заглавието-ако може някой да ми обясни?
А не да гледам спорове на нубове, които играят шах:mad:
 
От: Хербъл продукти

Много е просто....ако имаш желание ще се получи. Аз лично знам в този форум, хора, който за 6 месеца четене и практикуване започнаха да правят повече от родителите си взети заедно. Въпрос на желание и работа. Да няма да стане от само себе си, така е.

Това е като оня, където седи и се чуди каква глупост да измисли..."....Ааааа, днес мисля да си пъхна в пощенската кутия на Йорданови.....щот съм пич..." Така няма да продаде. И после ми обяснява, че било тегаво. Ами да така е тегаво. ;)
 
От: Хербъл продукти

Много е просто....ако имаш желание ще се получи. Аз лично знам в този форум, хора, който за 6 месеца четене и практикуване започнаха да правят повече от родителите си взети заедно. Въпрос на желание и работа. Да няма да стане от само себе си, така е.

Това е като оня, където седи и се чуди каква глупост да измисли..."....Ааааа, днес мисля да си пъхна в пощенската кутия на Йорданови.....щот съм пич..." Така няма да продаде. И после ми обяснява, че било тегаво. Ами да така е тегаво. ;)
Разбирам те, обаче откъде да почна-със какви сайтове/програми да започна.И ако може да ми обясниш как плащат и колко.
 
От: Хербъл продукти

Плащат малко по принцип и искат да работиш много :) Иначе ще намерят начин да ти платят.
А сега по темата: що като за 2 дни четеш в форума не потърси и отговор на въпросите ти. Сигурно 100 пъти са задавани и им е отговаряно.
 
От: Хербъл продукти

Аз лично знам в този форум, хора, който за 6 месеца четене и практикуване започнаха да правят повече от родителите си взети заедно.

Toва някак си не го вярвам брато ама айде; )
 
От: От: Хербъл продукти

Toва някак си не го вярвам брато ама айде; )

Може и да не е било ясно, но ето какво съм имал предвид:

6 месеца четене и практикува и след тях доходите им (на въпросните хора) надхвърлят тези на родители им, които обикновено са бачкатори. Сега по ясно ли стана? :)
 
От: От: От: Хербъл продукти

Тия хербъли ми писна от тях..вече ги сънувам..супер много работа в началото искат и още не съм видял голяма печалба от тях..а и лошия чичо Гугъл и мъничко Blackhat като използвам ме плясва през ръцете ..тъй че и това отпада като опция...абе пазара (особено ако става въпрос за по-популярните продукти ) е доста пренаселен и си трябва доста опит, за да се реализират продажби. Честно казано вече почти 2 месеца върви сайтът ми за такива продукти и 3 блога, който препращат към него и нещата никак не са розови...ама не съм и очаквал нещо различно, тъй че нямам право да се оплаквам.
 

Горе