Хита на деня!

Онзи ден видях темата в споменатия форум, ама наистина ли е станала хит. Евала на хулиганса! Да живее предприемаческото мислене! :D
 
Тоя беше доста по-известен с един коментар под някакъв новинарски сайт. Там се пишеше boby1980. :D
Няма да се учудя, ако е просто трол.
 
Пепи, ти кви глупости намираш в нета.... да не те е напекло дунавското слънце. Иначе идеята на момъка е блестяща, явно не е ял пердах и патрони някъде.
 
Пепи, ти кви глупости намираш в нета.... да не те е напекло дунавското слънце. Иначе идеята на момъка е блестяща, явно не е ял пердах и патрони някъде.
Хахаха, и аз се учудих, че той го е пуснал. Явно имаме нужда от охрана, че много нехилитни сме явно. :) Иначе аз отговарям на описанието за гелосан. :) Хахахах, някак ме хвана за гърлото като го прочетох.
 
Хахаха, и аз се учудих, че той го е пуснал. Явно имаме нужда от охрана, че много нехилитни сме явно. :) Иначе аз отговарям на описанието за гелосан. :) Хахахах, някак ме хвана за гърлото като го прочетох.
Е то е ясно, че е някакъв бъзик. Няма такъв деволюирал сперматозоид без мозък, който да разсъждава по този начин и да си вярва наистина.
 
Е то е ясно, че е някакъв бъзик. Няма такъв деволюирал сперматозоид без мозък, който да разсъждава по този начин и да си вярва наистина.
Те са базикат, ама ако им се предложи не мисля, че ще откажат. :)
 
Те са базикат, ама ако им се предложи не мисля, че ще откажат. :)
ми да си вземе елече CEN поне 4-ти клас и да заповяда.
 
Това 100% някой прекодил програмист, дето се чуди какво да прави по време на работа! То си личи, че умишлено пише така. Иначе идеята си я бива :)
 
Пепи, ти кви глупости намираш в нета.... да не те е напекло дунавското слънце. Иначе идеята на момъка е блестяща, явно не е ял пердах и патрони някъде.

"Добрите момчета от залите, хубавите, където тренират, за тях няма работа, няма развитие, а разни педалчета, които по цял ден играят компютърни игри, Ай Ти специалисти, взимат по 2-3 бона, ебаси несправедливата държава."

Каква несправедливост!!1!!1
 

Горе