Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

От: От: От: От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вно

Още ли не си подал молба за руска виза, да живееш там? Средната им заплата май е по-ниска и от нашата. Що ли не напираме да бягаме натам, ами все към упадъчния Лондон, Берлин и т.н.
Е какво да подавам, че аз съм си руски гражданин от както съм се родил:)
 
От: От: От: От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вно

Е какво да подавам, че аз съм си руски гражданин от както съм се родил:)
Аха, ясно. Славните моменти, дето искахте да ни правите Задунайска губерния.
Сори, ама ние не щем да цуняме ГЗ на Путкин. Стойте си там, пишете си в narod.ru и не се бъркайте в живота на другите!
То ако пуснем Путкин днес - нали утре ще ни "присъедини" като Крим?
 
От: От: От: От: От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни

Аха, ясно. Славните моменти, дето искахте да ни правите Задунайска губерния.
Сори, ама ние не щем да цуняме ГЗ на Путкин. Стойте си там, пишете си в narod.ru и не се бъркайте в живота на другите!
То ако пуснем Путкин днес - нали утре ще ни "присъедини" като Крим?

Утре, най късно други ден. Внимавай, момче, дедлайна е 48 часа, не гарантирам за теб и под тези часове. Ако си умен, ще вземеш съвета ми под внимание. Не знам, колеги дали знаете, но истината има винаги няколко лица, надявам се рабина да вземе под внимание съвета ми:)
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Не ти ли е неудобно - руснак да дава съвети как да цуняме ГЗ на руснаците? Някакво нагло, едно такова, с кофти привкус...
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Не ти ли е неудобно - руснак да дава съвети как да цуняме ГЗ на руснаците? Някакво нагло, едно такова, с кофти привкус...
Няма неудобство при руснака, съзнанието на руснака е лидерско. Това което си цитирал е присъщо на малките нации.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Rabin, заекна ли бе момче или какво:)
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Е да де, ама не ви щем "лидерството", наречено окупация тука.
Много грозно оспами темата обаче!
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Не ти ли е неудобно - руснак да дава съвети как да цуняме ГЗ на руснаците? Някакво нагло, едно такова, с кофти привкус...

С вкус на .... задници :D
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Е да де, ама не ви щем "лидерството", наречено окупация тука.
Много грозно оспами темата обаче!
Тук си прав, момче, наспамихме темата с нашите си глупости. Успокой се с твоите глупости, аз също взимам пас и приключваме.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Малко са родените лидери, можете да ми се доверите, колеги, аз съм вашия водач. Много неща трябва да свърша, но като ми гласувате доверия ще ги направя.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Имам нужда от вашата подкрепа, иначе съм загубен в каузата си, познавате ме, аз не ламтя за пари и власт, можете да ми имате доверие.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Малко са родените лидери, можете да ми се доверите, колеги, аз съм вашия водач. Много неща трябва да свърша, но като ми гласувате доверия ще ги направя.
Нали обеща, че ще спреш да цапаш в тази тема? Има си раздел политика, има си раздел кофа - там ти е мястото, и на червените кратуни също!
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Нали обеща, че ще спреш да цапаш в тази тема? Има си раздел политика, има си раздел кофа - там ти е мястото, и на червените кратуни също!
Благодаря братле, историята ще покаже, дали съм за кофата.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Не замърсявайте темата с русофилските и русофобските си глупости. Темата няма общо нито с руснаци, нито с някой друг. Ебати хората.
 
От: Хората, които трябва да внасят за своя сметка здравноосигурителни вноски са

Заминавам за Австралия, Европа е обречена, който е умен ще го направи това. Австралия е новия лидер на света.
 

Горе