Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най-добрите хостинг компании 2012


  • Общо гласове
    269
Статус
Not open for further replies.

coolice

Owner
Вече е 2012 отново пускаме нашата хостинг класация... има български и чуждестранни сайтове подредени по азбучен ред да няма сърдити, множествен избор на класираните хостинги, и публичност кой за какво е гласувал да няма манипулации...

ако някои хостинг е бил изпуснат да пише но ще бъде добавен най долу поради невъзможност за разместване..
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

добави hostsean.bg и jump.bg - на форумци са, нека и тях да ги има, не само старите мършави кучета, кой от кой по-недъгав вече.....
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

В миналата анкета гласувах за Суперхостинг.бг
Сега гласувам за ХостБългария, заради съотношението цена/качество/съпорт/брой адд-он домейни
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Защо не виждам HostSean в списъка ?
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

добави hostsean.bg и jump.bg - на форумци са, нека и тях да ги има, не само старите мършави кучета, кой от кой по-недъгав вече.....

Jump.bg Ми хрумна още в началото за hostsean.bg ми писаха и го добавих най долу все пак мерси :) ни си уважаваме хората който пишат при нас :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Тъкмо мислех да гласувам срещу Go Daddy и заради формата на анкетата на Coolice, не успях. :(
 
От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Jump.bg Ми хрумна още в началото за hostsean.bg ми писаха и го добавих най долу все пак мерси :) ни си уважаваме хората който пишат при нас :)

Впоследствие видях, че си писал за джъмп-а, сори. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Тази година не знам за кой да гласувам, честно...затова няма да гласувам.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Гласувах за Hostsean.bg, от няколко месеца съм на тях, и да чукна на дърво нямам и не искам да имам проблеми, затова бравооо на момчетата. Колкото и да приказвам ще е малко, за това спирам и оставям и другите да приказват.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Суперхостинг и Хост България ползвам аз и от двете съм доволен много, само че си обърках гласа в анкетата вместо за Хост България гласувах за Host.bg избързах, ако може да се промени е супер.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Host.bg засега, качество за сметка на цена... Хората си вършат работата
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Пред мен хостбългария и суперхостинг са се доказали.. Но през изминалата година гласувам за Jump.bg , ето така се стартира с хостинг компания според мен,хиляди поздравления към тях :))
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Не че ги ползвам, но не трябва ли и Bul.net да са включени в класацията :) Ако съдя по Alexa.com са по-популярни от доста от изброените ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Пак гласувам за същите - Hostgator.com, Hostbulgaria.com, SuperHosting.bg
Ще бъде добре да се направи и една негативна класация (Най-кофти хостинг на годината), защото тук трябва само положително да се изказваме, а проблеми има много...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

То така е малко странно да се гласува, след като повечето не съм ги ползвал никога.

От тези които съм пробвал само мога да кажа:
ICN.bg - не съм никак доволен
SuperHosting.bg - доволен съм
Host.bg - при тях съм бил преди много години и бях доволен, но се махнах заради по-скъпите цени.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе