Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най-добрите хостинг компании 2012


  • Общо гласове
    269
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Още един глас за услугите и обслужването на ICN, един от ценните партньори в онлайн бизнеса :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Според мен най-добрите са Jump.BG :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ползвал съм само суперхостинг и съм доволен, тоест не е имало никакви проблеми. Не съм прибягвал до съпорта и нищо не мога да кажа, но всички трърдят че си вършат работата.. Скоро ще подновявам пак при тях.
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ползвам суперхостинг и съм доволен от услугите им.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Аз вече пуснах своя глас ... но открих сайт който липсва ....

hostingdodo com
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Аз вече пуснах своя глас ... но открих сайт който липсва ....

hostingdodo com
трием..... :)
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

hostingdodo е на наш човек от форума, ама е скромен и си трае. Няма да тръгне да прай лапешки работи...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Гласувам за Суперхостинг и АЙСИЕН - доволен съм от тях и от тяхното представяне и услугите им
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ползвал съм 3 и от 3те съм доволен. Суперхостинг за БГ сайтове и Хостгейтор и Хоукхост за международни.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Днес видях че хостбългария са вдигнали пространството от 3 GB на 12 GB за хостинг на БГ сървър, някои знае ли дали за съществуващи акаунти важи това ? Че при мен 3 GB си стои. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Jump BG. Ползвам услугите на още 2 хостинг компании и имам база за сравнение. Не мога да кажа лоша дума за другите: Host BG и ICN BG, но Jump BG определено са моят лидер и възнамерявам да се прехвърля изцяло към тях. Перфектно качество на хостинга, невероятна за нашите географски ширини коректност и съпорт от тяхна страна, по всяко време и за всеки проблем. Много рядко се налага да се търси съпорт, но когато е необходим такъв, до 5 минути отговарят. Отстраняването на проблема винаги е в рамките на деня и дори да се наложи многократна кореспонденция, срещам само любезен тон и готовност за съдействие.
Относно хостинг плановете предлагани от Jump BG има за всеки по нещо. Дори и най-евтиния хостинг план разполага с много опции които, които обикновено се предлагат за по-скъп хостинг.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

И аз съм за JUMP, ползвам ги вече година, до сега проблеми не съм имал за разлика от Superhosting , винаги е имало човек на линия, реагират почти светкавично, гласувам за JUMP.bg с двете ръце, пък и колегата е много точен...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Бил съм при половината компании и най-добро впечатление ми направиха:

1. Superhosting
2. Hostgator
3. Bluehost

Понастоящем съм на Суперхостинг вече 5-та година май стана.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Покрай работата ми се налага да имам вземане даване с различни хостинг компании и мога да кажа следното за нещата за тази година:
- ns1.bg без никакви ядове;
- qhoster.bg - леки проблеми в началото, но съпорта реагира бързо;
- icn.bg - нещо не върви никак добре последния месец, но да видим дали ще реагират скоро;
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най - добрите са ICN и SuperHosting, а за Jump като съм си говорл с колегите чувам 2-те крайности или много добри или не стават грам, но като гледам в анкетат добре се класират, та може да взема да ги пробвам и тях :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Днес видях че хостбългария са вдигнали пространството от 3 GB на 12 GB за хостинг на БГ сървър, някои знае ли дали за съществуващи акаунти важи това ? Че при мен 3 GB си стои. :)

HostBlgariya~1.jpg


Важи за съществуващи профили.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Лично аз ползвам host.bg и съм много доволен.За година и половина не съм засичал Down time.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе