Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Най-добрите хостинг компании 2013


  • Общо гласове
    194
Статус
Not open for further replies.

coolice

Owner
Ами пускаме анкетата за хостинг класацията за 2013г... ако някой хост е пропуснат моля пишете в темата за да ви добавим :)

резултатите за 2012

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29626
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Тук не съм много съгласен с отговорите, но все пак всеки си има право на мнение.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Така вече е добре, SuperHosting заслужава да е на върха!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

ICN.bg - доволен вече няколко години :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз от три месеца съм клиент на Superhosting и съм много доволен.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Надпреварата изглежда интересна :)
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Надпреварата изглежда интересна
smile

Каква надпревара - то в България при тази услуга разликата между първия и втория е много голяма. Суперхостинг все още нямат достоен конкурент за съжаление...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Може и моя да го метнете в класацията ако желаете :) Ще съм благодарен :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Глас за ICN - хостингът е добър, винаги отговарят бързо, услужливи са, често имат отстъпки и участват в много инициативи.
 
По принцип съм доволен от СуперХостинг, но преди няколко месеца съпорта им се държа малко арогантно при възникнал проблем и не останах много очарован при положение, че съм им клиент от доста години...

Имам хостинг и при Jump.bg и давам глас за тях.
 
От: Re: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

По принцип съм доволен от СуперХостинг, но преди няколко месеца съпорта им се държа малко арогантно при възникнал проблем и не останах много очарован при положение, че съм им клиент от доста години...

Имам хостинг и при Jump.bg и давам глас за тях.


Всеки е така вече.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Лично аз съм за суперхостинг , но и хостбългария също реагират своевременно при проблем... :clap:
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Гласувах за ХостБългария мисля че 2-ра или 3-та година под ред, все така доволен съм и нямам проблеми. Гласувах и за джъмпчетата (Jump.BG) и при тях имам от миналата година хостинг и не съм имал проблеми до сега, стараят се момчетата и пускат страхотни промоции, може би единствената хостинг компания в България която пуска толкова големи промоции до 50% и на горе процента. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе