Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
Давам гласът си за VPSBG.

Здравей и добре си дошъл при нас. Да, аз съм впечатлен от активността и познанията на представителя на VPSBG, тук във форума. Успехи им пожелавам и на тях. Приятен престой ти пожелавам тук. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Някъде към декември 2014 ще гласувам. Сега няма смисъл.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Абе хора нещо става с нотификациите на форума ... 100 пъти ми показва едни и същи теми чета ги след това се махат от нотификациите влизам след 2-3 часа и гледам пак едно и също оправете го .. много е дразнещо
 
темите с анкети като някой гласува вдига темата и се получава с нотификация - просто така работи vbulletin ... малко е неприятно ама само за теми с анекети в който много се гласува...
 
темите с анкети като някой гласува вдига темата и се получава с нотификация - просто така работи vbulletin ... малко е неприятно ама само за теми с анекети в който много се гласува...

Да, а тази е от най-активните последно време, но и си мисля, че и през цялата година. ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз пак да похваля Директхост. Преди малко имах проблем със сайта (по моя вина). Хората сигнализираха, помогнаха ми за 10 минути и всичко сега спи.
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добирят в България е ...

Ей за такива постове с промяна на фейса на форума на други места се яде бан!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз също съм гласувал за DirectHost.

Support - Винаги, когато е имало проблем със сайта ми са ми помагали адекватно и без много излишни въпроси.
Скорост - Тук дори няма какво да коментирам. Не знам дали има споделен хостинг в България, на който сайтовете да работят по-бързо.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Давам глас на 100% за webhostface.com
Който го няма в класацията .... и се регистрира само за да напишеш това в две теми ...
Отивам да хапна малко домати с колците.
И пътьом се хващам на бас, че ако блинки погледне логовете с ralitsa_ влизате от едно IP ...
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Който го няма в класацията .... и се регистрира само за да напишеш това в две теми ...
Отивам да хапна малко домати с колците.
И пътьом се хващам на бас, че ако блинки погледне логовете с ralitsa_ влизате от едно IP ...

Всъщност не е точно така, наистина се регистрирах във форума, защото видях поста на Ралица и исках да ги подкрепя, именно тя ми продаде хостинг акаунт и няма как да съм по-доволна. Дълго време си търсех хостинг, който да позволява на сайта ми да върви безпроблемно и да расте . В началото и аз бях скептично настроена след всичките ми предишни неуспешни опити, но всичко върви чудесно, а и много ми помагат за настройките по сайта ми.Оказа се, че разбират и от магенто.

Нищо,че ги няма в класацията, аз гласувам за тях :)
 
Като си извоюват име в областта, ще присъстват. То има сигрно поне 100, но най-известните са включени. За жалост, се чудя ако се остави една графа "Други", дали хората ще пишат постовете си под анкетата, кой визират. Защото ми се струва, че ще е глас напразно - няма да стигнат до този пост. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

BLUEHOST!!!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Доста хостинги съм използвал, но най-много съм доволен от услугите на ICN и VPSBG (адекватни съпорти, решават бързо проблемите), като за 2рите пожелавам още по-добро и бързо развитие за напред, засега вървят много стабилно :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

За колкото и кратко използвах услугите на VPSBG.eu, останах доста разочарован от поддръжката. Чакал съм отговори по 4-5 часа, което е меко казано недопустимо.

Иначе откъм производителност са добре.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

ICN.BG качествени услуги, нормални цени, добър съпорт. Доволен съм от тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз гласувам за СуперХостинг.БГ. Доволен съм от тях!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе