Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Пак твърде рано ги пишете, точно като миналата година :) Миналата година в началото имах един фаворит, а към края съвсем друг :wink:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувах за пореден път за SuperHosting.bg, тъй като качеството на предлаганите услуги, отношението към клиентите и онлайн присъствието им ги превръща във водещ бранд, не само из между хостинг компаниите!

За тези, които не изразяват положително мнение за хостинг компанията от която са доволни, а изразяват отрицателно отношение по адрес на SuperHosting.bg, ще припомня че от както се провежда Хостинг Класация на Предприемач.com - SuperHosting.bg винаги са побеждавали всички останали безапелационно и подозирам, че и тази година няма да сме свидетели на някакви изненади в класирането:

Хостинг Класация 2014 - 1 място във временното класиране: SuperHosting.bg
Хостинг Класация 2013 - 1 място: SuperHosting.bg
Хостинг Класация 2012 - 1 място: SuperHosting.bg
Хостинг Класация 2010 - 1 място: SuperHosting.bg
Хостинг Класация 2009 - 1 място: SuperHosting.bg
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Определено са на първо място по количество :) Те и 80% в София живеят в панелки, но панелките не са най-качествените жилища мисля :rolleyes:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Определено са на първо място по количество :) Те и 80% в София живеят в панелки, но панелките не са най-качествените жилища мисля :rolleyes:

В тона на използваното от теб сравнение същите тези 80 % за които говориш, ако не са доволни от панелката, няма да гласуват за нея, не мислиш ли?
А и ти гарантирам, че панелките са много по-качествени от "новото" строителство! :wink:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Определено са на първо място по количество :) Те и 80% в София живеят в панелки, но панелките не са най-качествените жилища мисля :rolleyes:


По тази логика при наличието да речем на 500 000 бг сайта гласовете на тея 100-200 човека няма как да са определящи коя хоситнг компания е добра. Но все пак една някак си странно излиза все на първа позиция. Странн работа за толкова лошо поведение което няколко човека толкова много ги вълнува......

И въртим, сучем винаги стигаме до приказката за киселото грозде и лисицата.......
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Хех спокойно, тълкувайте малко. Казвам че след като са на първо място, значи се ползват най-масово. Тоест както и панелките - ползват се най-масово. Но това не ги прави автоматично най-добрите. :wink:

А личното ми мнение - обикновенно бягам от общественото мнение, или казано по друг начин - мразя да тичам с 200 човека по тясна пътека :twisted:



пс; А това мегаизтърканото с гроздето и лисицата не виждам как ще го вкараш като агрумент, след като аз плащам 3 пъти по-скъпо от вас за това което получаваме еднакво като параметри, тоест не виждам защо да не мога да си позволя суперхостинг :) Като използвате лафове от 62-ра големият ветър, гледайте поне да са на място
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Ползвам SuperHosting.bg и сам доволна, както от услугите им, така и от поддръжката.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз съм от най-старите "фенове" на Space.bg, още имам сайтове при тях. В тази фирма всичко се смени - от администратори през машини до използван софтуер, сега по мои впечатления - имат малко клиенти, но и малко проблеми. Да не кажа нула. Другите, които ползвам са ICN - и преди много години ги бях ползвал... но сега при второто "включване" ми се струват 100% стабилни - машината, на която са ми сайтовете не пада. И двете фирми са добри, а относно Суперхостинг - "да не дава Господ" да станеш с малко по-специфични нужди от масовите потребители, веднага се сблъскваш с някакви рестрикции и несъответствие с политиките им...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувах за Superhosting и Jump.bg, за ICN също чувам добри отзиви.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Хех спокойно, тълкувайте малко. Казвам че след като са на първо място, значи се ползват най-масово. Тоест както и панелките - ползват се най-масово. Но това не ги прави автоматично най-добрите. :wink:

А личното ми мнение - обикновенно бягам от общественото мнение, или казано по друг начин - мразя да тичам с 200 човека по тясна пътека :twisted:



пс; А това мегаизтърканото с гроздето и лисицата не виждам как ще го вкараш като агрумент, след като аз плащам 3 пъти по-скъпо от вас за това което получаваме еднакво като параметри, тоест не виждам защо да не мога да си позволя суперхостинг :) Като използвате лафове от 62-ра големият ветър, гледайте поне да са на място


Сигурен съм, че ако има анкета за най-лош хостинг, суперхостинг не само ще бие всички, но и ще събере 90% от гласовете на недоволните.

Не знам какво ми ги хвалите, като те са утайката на българския хостинг. Претоварват си хостинга, не им пука за клиентите, съпорта им е под всякаква критика и явно няма мениджмънт, който го контролира.
А като гледам и рекламите им са навсякъде.. значи имат хиляди левове за реклами, но са стиснати да се погрижат за клиентите си и за бързината на хостинга.

Така като гледам имат няколко безкрайно дълги теми с оплаквания по 10 страници, а дори техен представител не се е включил да отговори на оплакванията.

И другите не ми ги хвалете, бил съм клиент и на ICN и на повечето бг фирми - ICN също са толкова нагли.
Ако не си спомняте измамите им с .bg домейните и алчността им - темата е някъде в раздела.
Имат същата политика като суперхостинг - наливай маси пари в реклами и никакви за нищо друго.
Също гледам си пишат цените при предплащане за година сякаш са месечните им цени на главните страници. Вече подадох оплакване в КЗП за суперхостинг преди известно време, време е и за ICN. Със сигурност нарушават закона, защото никъде не пишат, че това е такса ако платиш за година, чак при поръчване получаваш тази 'изненада'.

Гледам и JUMP хвалите доста, не съм им бил клиент, но реших да ги разгледам.

Веднага ми направиха лошо впечатление. Нямат защитена връзка на сайта си и то на билинга при поръчване.
Тоест ако решите да поръчате и да сте изрядни и подадете истински данни - кажете чао на сигурността им.
Не само това, но и човека към който се обърнах беше безкрайно неадекватен.
Първо реши, че ще купувам сертификат, после като му обясних отново ми предложи да подам фалшиви данни и да си ги сменя след регистрацията, когато връзката била криптирана.
Но колко хора ще се досетя за това и ще си подават данните по несигурна връзка?
Най-смешното е когато ме убеждава, че тъй като данните са защитени в последствие, това че се поддават по незащитена връзка не било важно и не играело роля..
Ще ме извинявате, но дори един осмокласник знае, че това е абсурдно. До сега не бях виждал такава некадърност и в суперхостинг, а подаване на данни по незащитена връзка пък никога не съм виждал от фирма предлагаща хостинг услуги.

Има толкова много малки фирми, които се борят и уважават клиентите си, грижат се за сигурността и работят за качество, че е абсурдно да ходите при тези и да ми ги хвалите след това, като не са заслужили.

Дори директхостинг са по-добре, отговарят на клиентите си и имат защитена връзка в сайта си. Вярно - гледам изгорял им е хард диска, но са реагирали адекватно и продължават напред, борейки се.

Тези, които аз използвам са hostbulgaria и по мое мнение са най-добрите. Няма едно нещо от което да се оплача, просто перфектни - съпорта е винаги на високо ниво, хостинга е бърз и без проблеми, без натоварване и забавяне.
Те би трябвало да са на първо място. Но нормално, инвестират хората в добра техника и съпорт, вместо в реклами и безумни неща от рода на -75% отстъпки, което прави суперхостинг, след като надценката им е 3 пъти по-висока..

Това е моето скромно мниение, попринцип не се хващям да хейтя така, но ми стана лоши като видях колко заблудени има и хвалите най-наглите суперхостинг.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Забравих и снимката на JUMP, да не кажете, че си измислям:
prikachi.com/images/839/6982839D.png
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Реване, късане на дрехи, плюене до обезводняване, смех в залата и пак Суперхостинг на първа позиция. :lol:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Извинете salesa@ (Да, онлайн чата е само за тази цел.) ни, грешката/пропуска е лично мой и съм направил всичко възможно за да е коригирана. Моля имайте предвид, че сме винаги на линия, както за хвалби, така и за критики. Вземам си бележка!

Поздрави, успех и много, много благодарим на всички за градивните критики и мнения!:beer:
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Забравих и снимката на JUMP, да не кажете, че си измислям:
prikachi.com/images/839/6982839D.png

Ха-ха, не че нещо, но това, че wifi не ти е защитен, не е проблем на хостинг фирмата. Те не са вчерашни и ако е имало възможност за компрометиране, до сега да е оправена. Пък и не мисля, че съседите са ти толкова напред с материала, да те следят. :|
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

RamHost.us от чужбинските и HostingBulgaria.com от българските :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе