Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз лично бях на плана "Стандарт", който е 11,40 лв. месечно. Пак казвам, всичко беше супер, обаче скоростта с която работеше сайта ми въобще не ме устройваше.
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Аз лично бях на плана "Стандарт", който е 11,40 лв. месечно. Пак казвам, всичко беше супер, обаче скоростта с която работеше сайта ми въобще не ме устройваше.

Ето това вече е приказка. Явно скороста е минус. Както казах, всеки си има косури. При Хостгатор последно време не можах да намеря положителни черти. ;)

Всеки си има своите особености.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

При джъмпа имам един сайт прекаран през клаудфлейър и нямам проблеми със зареждането.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И с Cloudflare опитах, но него още щом го активирах, стана още по-трагично положението. :D

Иначе сега при Host Bulgaria ползвам Incapsula и сайта си лети.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

аз използвам в момента Host.bg
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувах за ICN.
Доволен съм от предосавяните услуги и съпорт.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Страхотна анкетка
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Доброутро на всички! Малко съм ранобуден, но няма к'во да се прави.Изплзвам услугите на Ns1.bg. Да ви кажа не съм очарован, сега ще стартирам нов проект и мисля да използвам Суперхостинг. Чувам само добри неща. Дано да оправдае очакванията ми :)

до към 1000 уникални "супер"хостинг ще те удържи, после ще трябва да си намериш истински хостинг.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

до към 1000 уникални "супер"хостинг ще те удържи, после ще трябва да си намериш истински хостинг.
Говоря ти като качество, цена и обслужване. Не съм казал, че Суперхостинг са перфектни, никоя хостинг компания не е стабилна.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Съотношението цена качество са на ниво при суперхостинг
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Съотношението цена качество са на ниво при суперхостинг

Именно - за това говоря и аз. Доволен съм от тях, въпреки че понякога сървърите им се натовартват ужасно много. До края на годината ще се определи кой ще е "боса" :lol:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Натоварват се но не често. Изобщо поносим хостинг за без пари
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Пуснали са някакви нови разширения за домейните в суперхостинг като .zone, .gallery, .luxury и т.н.

Някой знае ли каква е разликата между тях и .com, .net? Виждам, че някои са с по-висока цена от други...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Tази вечер Дирек-тхостинг за пореден път зацапаха репутацията си (ако въобще е останала такава). 10-минутната профилактика, обявена на сайта им, трае вече час, за по - малко от месец това е 4-то спиране. Такава безотговорност към себе си и клиентите вече става пословична...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Е то се разбра, че за нищо не стават ... защо ги ползвате ...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

не мога да ги открия за да си искам парите и да се преместя, това е
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Да си искаш парите? Ха ха. На мен само ми отговориха че е минал 15 дневния срок и толкова. :D

Ето тук идва и моята адмирация към СуперХостинг, понеже, още когато им ползвах услугите, бяха минали повече от 2 месеца при закупен хостинг от 1 година и ми върнаха парите за оставащия период без никакъв проблем.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Има начин да си ги взема, има. Ще разбереш как става.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувах за Суперхостинг, добри са
 
Статус
Not open for further replies.

Горе