Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Леле колко много имало. Пък аз съм имал късмета да уцеля най-харесвания :superhosting

Здравей и добре дошъл. Има сигурно и още доста, но може би са някои малки и не са толкова нашумели из потребителите. Но ако се чуе малко повече, веднага се включват в класацията. ;) Приятен престой тук и класацията си е обективна и ясна. ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

с ICN никога не съм имал проблеми до момента, въпреки че малко им са скъпи наетите сървъри .. :|
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Някакви отзиви за Hostasset? Виждам, че има няколко човека, гласували за тях. Като им гледам плановете, много "Unlimited" виждам и цените са добри.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

От около 5 години ползвам услугите Superhosting и нямам база за сравнение, тъй като не съм ползвал услугите на други компании за момента.
Като цяло съм доволен от услугите им, рядко има технически проблем и реагират много бързо, ако все пак има такъв. Не веднъж са ми съдействали и по въпроси, които не са точно тяхно задължение.
Използвам споделен хостинг при тях, но последно време увеличавам потреблението си и ще трябва да минавам към някакъв VPN в тази връзка виждам, че доста хвалени са тук Jump и определено ще разгледам техните условия.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Защо липсва тука - coolicehost.com - 58 лв на месец за 3 сайта, които Хост.бг и Супер-хостинг и всички останали лакомии в България оцениха над 200 лв месечно :)
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Защо липсва тука - coolicehost.com - 58 лв на месец за 3 сайта, които Хост.бг и Супер-хостинг и всички останали лакомии в България оцениха над 200 лв месечно :)

Може би за да няма конфликт на интереси. А и сигурено може да го причислят към Ен секцията - в тамошната класация. Евалата на хората, че гонят чужбината също. :)
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

От около 5 години ползвам услугите Superhosting и нямам база за сравнение, тъй като не съм ползвал услугите на други компании за момента.
Като цяло съм доволен от услугите им, рядко има технически проблем и реагират много бързо, ако все пак има такъв. Не веднъж са ми съдействали и по въпроси, които не са точно тяхно задължение.
Използвам споделен хостинг при тях, но последно време увеличавам потреблението си и ще трябва да минавам към някакъв VPN в тази връзка виждам, че доста хвалени са тук Jump и определено ще разгледам техните условия.

Бате, трябва ти VPS, не VPN. Дай боже някой ден и VPN да ти потрябва. ;)
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Защо липсва тука - coolicehost.com - 58 лв на месец за 3 сайта, които Хост.бг и Супер-хостинг и всички останали лакомии в България оцениха над 200 лв месечно :)

Може би за да няма конфликт на интереси. А и сигурено може да го причислят към Ен секцията - в тамошната класация. Евалата на хората, че гонят чужбината също. :)

@$INeed$ Мдам да няма конфликт на интереси затова не съм го добавял но за догодина може да го добавя все пак анкетата е публична и се вижда кой ник къде е гласувал

@zoomaniak отдавна се занимавам с оптимизиране на сървъри 9+ години - макар и да не съм предлагал до преди една година хостинг във форум и в България защото виждах нещата по друг начин, мисля че това което предлагаме пасва перфектно на уебмастърите тук... сайтовете ти потребяват нормалните ресурс за плановете на който си в момента... И се радвам че си доволен от нас и че сме ти спестили парички...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе