Хостинг в България, дали не се отваря нов хоризонт за сериозна фирма?

W

w-seo

Guest
Хостинг в България, дали не се отваря нов хоризонт за сериозна фирма, която да предостави висококачествени услуги, добри цени, отговарящи на европейските (Германия) или на САЩ, и добър съпорт?

Питам Ви, тъй като сигурно всички вече знаете, че родните хостинг компании увеличиха в един глас цените за услугите си (или поне почти всички), респективно на това, ежедневно пускат репорти за изчерпани ресурси и т.н.т.

Какво е Вашето мнение?
 
Какво е Вашето мнение?

Моето мнение е, че си наумил да правиш хостинг компания и сега проучваш мнението на колегите.
 
Ако трябва да бъда откровен, не смятам че цена от 16-17 стотинки на ден, би била проблем за плащане на хостинг+домейн за фирмен сайт.
Ако са голям проблем тези 16 стотинки, значи много я е закъсала тази фирма, която не може да си позволи този лукс, някой да осигури място за техните файлове през цялата година.
Колко по евтино трябва да е?
Нямам хостинг компания, нямам и афинитет към тях, не искам да бъда и техен защитник, защото и аз редовно "сърбам попарата" им /всеки си има лоши дни/, но нали и те са фирми, плащат данъци, осигуровки на служители, заплати, консумативи, хардуер, софтуер, някъде са под наем, а и трябва и да спечелят нещо. Не смятам, че цените поне на тези които ползвам са завишени за това което предлагат съобразено с ценови пакет-услуга.
Няма да споменавам имена на фирми за да не ги рекламирам, но поне аз и моите клиенти на на които съм ги препоръчал и работим с тях, смятам, че всичко е ОК. /мое мнение, не ангажирам с него/
Хора 3.00 лв на месец е стойността на половин кутия цигари.
Чудно ми е, каква би била цената на този който ще дойде като "нов на хоризонта"
 
Хоризонт за нови, особено пък сериозни фирми, винаги има и във всяка област.
Предпочитам да плащам повече, но като се скапе някой хардуер, да има резервен наличен и да се слага веднага.
А не да ме рекетират с превишени измислени лимити, докато рекламират ниски цени за зарибявка на шарани.
 
аз специално постоянно тествам, естествено че е нужна промяна от време на време и за това предложих тази тема:
Тествай "БЕЗПЛАТНО" хостинг - тествайте, хостинга, съпорта машините им. Имат и датацентър в София Telepoint
 

Горе