Хостинг за повече от един сайт

desaby

New Member
Колеги, препоръки за хостинг за повече от един домейн, но да е наистина качествен?
 
От: Хостинг за повече от един сайт

Аз от години ползвам NS1 и съм много доволен от тях..., ако искаш ги проучи
 
От: Хостинг за повече от един сайт

Защо никой не споменава HostBulgaria. Отдавна не съм им клиент, понеже всичко е на vps и наети сървъри, но още имам клиенти на споделен хостинг при тях. За цената са железни. 14 сайта за 44 лв. на година. Не правя реклама, лични наблюдения.
 
От: От: Хостинг за повече от един сайт

Защо никой не споменава HostBulgaria. Отдавна не съм им клиент, понеже всичко е на vps и наети сървъри, но още имам клиенти на споделен хостинг при тях. За цената са железни. 14 сайта за 44 лв. на година. Не правя реклама, лични наблюдения.

Повече от ужасно. Обслужването е под всякаква критика. CPU се превишава от самосебе си.
 
От: От: Хостинг за повече от един сайт

Повече от ужасно. Обслужването е под всякаква критика. CPU се превишава от самосебе си.

Е-е-е, тук се изказа много неподготвен.
Обслужването им е повече от ОТЛИЧНО. Ако имаш проблем и им пишеш, ти отговарят в рамките на 2-5 минути, и при желание от твоя страна винаги ти оказват пълно съдействие за решаване на проблемите, за разлика от суперхостинг, които почти винаги ти отговарят че проблема не е при тях.
 
От: От: Хостинг за повече от един сайт

Е-е-е, тук се изказа много неподготвен.
Обслужването им е повече от ОТЛИЧНО. Ако имаш проблем и им пишеш, ти отговарят в рамките на 2-5 минути, и при желание от твоя страна винаги ти оказват пълно съдействие за решаване на проблемите, за разлика от суперхостинг, които почти винаги ти отговарят че проблема не е при тях.

Суперхостинг са ми поправяли грешки по кода даже - един път сайтът ми беше паднал, обясниха, че проблемът е в мен и го оправиха. Това си беше истината като се загледах по-обстойно после, а при Хостбългария все не си казал, все не са те разбрали. И 2-5 минути могат да се превърнат в 3 часа, което им е рекордът. А да не говорим, че отношението им е такова, че все едно всеки момент ще те напсуват и изгонят.
 
От: Хостинг за повече от един сайт

ns1 , coolice или super hosting.
NS1 и Coolice ги ползвам в момента, (ns1 го взех заради 3-те месеца промоция) и не съм имал проблеми, SuperHosting съпорта го хвалят навсякъде.
HostBulgaria също става и има май промоция в момента.

Не си взимай само host.bg, много ядове съм имал с тях.
 
От: Хостинг за повече от един сайт

Най-вече зависи от сайтовете, ако са малки и ще ти правят по 50-100 посещения на ден и малък план ще ти стигне, така че зависи от проектите ти
 
От: Хостинг за повече от един сайт

Coolicehost - друго не ти трябва. Имам няколко сайта при пичовете, съпорт, качество и ценя просто няма еквивалент.
 
От: Хостинг за повече от един сайт

Колеги, препоръки за хостинг за повече от един домейн, но да е наистина качествен?

Въпросът е неясен:
- малки сайтове, тип "визитка" - стига ти и hostbulgaria - ниска цена, супер съпорт (от години поддържам сайтове на клиенти при тях)
- superhosting - аз нямам никакви ядове с тях, добър съпорт, за нормално натоварване си е отличен избор
- coolicehost - ползвам хибрида със сървър в Европа, честно казано нещо което падаше през ден на друг хост при кулайса просто лети. Една идея по-висока цена и никакви грижи

За чужбина има куп опции, просто зависи какво и къде търсиш
 
От: От: Хостинг за повече от един сайт

Повече от ужасно. Обслужването е под всякаква критика. CPU се превишава от самосебе си.

Глупости на търкалета!
 

Горе