Хостинг за 1 лев на месец

От: Хостинг за 1 лев на месец

слагай първата, че от месец само търсиш темплейти и нищо...
въпреки, че е платен най-вероятно...

От темите тип "сандбокс" на темплейтмонстър е май. Ама с тея куфон шрифтове едва ли ще излезе нещо ;)

иначе към автора - по мое му - искаш да си касапин кат бай Иван от кварталната месарница дет 20 години е бачкал в Родопа. Не знаеш обаче още кое е гъза и кое главата на свинята, но вече си хванал сатъра. Държиш го на обратно да знаеш!

С най- искрени пожелания един ден да имаш клиенти и от този форум, но това няма да стане преди да предложиш нещо АДЕКВАТНО.

Без тея "всеки е тръгнал от някъде"!!!

Първо понабери малко знания - научи азбуката - хикс ти е как да си оправиш нейм сървърите а ще предлагаш хостинг като услуга??? Това е безумие.

Поздрави!
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Хм...а имаш ли вече някой клиент или все още не е пуснат в действие хостинга?

Имам клиенти но прекалеено малко, започнаха да се появяват още докато беше на уърдпрес, но нали спрях сайта и нови няма :) Не са от форума
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Що се отнася до въпроса ти за двете теми определено http://bgfree.eu/site/ повече подхожда според мен на сайт който представя хостинг услуги.
Иначе и на мен ми е интересно имаш ли вече клиенти? Някой от форума да даде мнение. Бях видял че Тео проявяваше интерес а едно мнение от него /положително разбира се/ ще те изстреля много напред от към клиенти от този форум.
Още повече че най-евтиния стабилен хостинг у нас вдигна цените :D

Ок мерси :) Ами в предния коментар отговорих за клиентите :)
Писахме си и се разбрахме да му пусна тестов акаунт безплатно след като направя сайта.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Казваш, че си забранил в правилата php-shell, но на ръка ли ще ги триеш? :lol: Не знам в момента на какво ниво е хостинга, но трябва да го защитиш много добре щом искаш 99,9% uptime :)

Имат защита сървърите :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Нещо зеленото не м исе стори добър цвят за това направих ето това: http://bgfree.eu . Край на дизайните : D Този е последният и официален :) Който от колегите във форума иска да опита от хостинга и да го изпробва може да използва този промо код: FREPREM29d34
Кода е валиден само за хостинга и само за пакет Премиум, домейна си го заплащате или въведете ваш собствен.

Промото ще важи само за 10 акаунта :) 1 месец безплатно
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Е как да не се възползвам от такава оферта

ИД номер #4

Нещо зеленото не м исе стори добър цвят за това направих ето това: http://bgfree.eu . Край на дизайните : D Този е последният и официален :) Който от колегите във форума иска да опита от хостинга и да го изпробва може да използва този промо код: FREPREM29d34

Промото ще важи само за 10 акаунта :) 1 месец безплатно
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Pipetko, наистина имаш много желание. Пожелавам ти искрено успех с този проект и бъдещо развитие в онлайн бизнеса. Това е начина с много ентусиазъм и желание за успех.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Pipetko, наистина имаш много желание. Пожелавам ти искрено успех с този проект и бъдещо развитие в онлайн бизнеса. Това е начина с много ентусиазъм и желание за успех.

Много благодаря колега :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Вероятно работиш на голям монитор. Тези с резолюция 1024 х нещо си ще виждат нещо подобно, т.е. трябва да скролират и хоризонтално:

freebg.jpg

чекни с нещо такова като оправиш цсс-а.
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Вероятно работиш на голям монитор. Тези с резолюция 1024 х нещо си ще виждат нещо подобно, т.е. трябва да скролират и хоризонтално:

Виж файлът 4860

чекни с нещо такова като оправиш цсс-а.

Ами работя с нормален екран. Средно големите лаптопи и дисплеи са с тази резолюция. Ще пипна, благодаря :)
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Ами работя с нормален екран. Средно големите лаптопи и дисплеи са с тази резолюция. Ще пипна, благодаря :)

И при мен има абсолютно същия проблем.

Още нещо: много бавно се зарежда сайта ти - само първия пък..незнам какви елементи се зареждат и кешират, та втория е бърз..но виж прегледай това
колко е голяма първата страница - картинките колко са..
даже някъде в Г. имаше инструмент за измерване на скоростта.

Браузъра ми показва около 80 елемента. Което според мен за такава проста начална страница са много.
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

И при мен има абсолютно същия проблем.

Още нещо: много бавно се зарежда сайта ти - само първия пък..незнам какви елементи се зареждат и кешират, та втория е бърз..но виж прегледай това
колко е голяма първата страница - картинките колко са..
даже някъде в Г. имаше инструмент за измерване на скоростта.

Браузъра ми показва около 80 елемента. Което според мен за такава проста начална страница са много.

Jquwery поп ъпите правят проблема, знам, но са готини : D за сметка на това тежки. Другото съм го оправил :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Добре де, що се правите на толкова велики, нещо което го взимаш безплатно от youhosting .com да ми го препродаваш за 1 или 3 лева....?!? Тва ако го беше обявил в бгмама или някой друг форум ОК, ама тука доматите не ги ядем с колците... Не съм против нито срещу идеята ти нито срещу реализацията и, ама казвайте нещата до край, че си реселър на фрий хостинг. Ъп тайм от 99,9 знаеш ли кога ще видиш, точно в сънищата си. Сумати народ реве от бъгове и проблеми с тях, сам ще се убедиш. И като нямаш 20лв за свестен дизайн поне му сложи някакъв що годе добър темплейт дето да не се зарежда за 50 сек. Адски непровесионално започвате още от началото, небих се доверил на такъв хост. Дано да си извлечеш ползи от негативният ми коментар.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Добре де, що се правите на толкова велики, нещо което го взимаш безплатно от youhosting .com да ми го препродаваш за 1 или 3 лева....?!? Тва ако го беше обявил в бгмама или някой друг форум ОК, ама тука доматите не ги ядем с колците... Не съм против нито срещу идеята ти нито срещу реализацията и, ама казвайте нещата до край, че си реселър на фрий хостинг. Ъп тайм от 99,9 знаеш ли кога ще видиш, точно в сънищата си. Сумати народ реве от бъгове и проблеми с тях, сам ще се убедиш. И като нямаш 20лв за свестен дизайн поне му сложи някакъв що годе добър темплейт дето да не се зарежда за 50 сек. Адски непровесионално започвате още от началото, небих се доверил на такъв хост. Дано да си извлечеш ползи от негативният ми коментар.

Не ми се отговаря на глупости, направо ми омръзна!
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Не ми се отговаря на глупосто, направо ми омръзна!
Защо, неможа да съчиниш отговора ли?

Хайде тогава ще ти задам по-умни въпроси, преди време си търсих евтин и добър хостинг, даже и тема бях пуснал, и сега е момента да ме убедиш че ти си човека.
1. Коя е фирмата, дай адрес, че на сайта ти са само празни полета.
2. Казваш че сте "разработчици на сайтове", покажи ми някои от разработените Ви сайтове и цени, ще ми трябва фирмен сайт.
3. Ще искам фактура, прати ми Булстат, искам да я проверя преди да си дам парите.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Добър ли е лунокс споделен хостинг от 49 лв. годишно?
Дайте отзиви!
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Не, вече съм отговарял!

По точките:
1. Фирмата която ползвам е временна и е семейна, адреса скоро ще бъде обявен като пусна моята фирма която до дни ще е в действое.
2. Имаше портфолио старият сайт, но в новият няма такова и за сега ще се фокусирам само върху хостинга. По нататък ще пусна отново уеб сайт изработка, но предполагам ще е с отделен сайт - портфолио.
3. Нямаш проблем за фактурата, а за булстата на лично, но утре че сега е малко късно за ровене в документите.

Официално като си пусна моята фирма, която ще е с различно име от това което изпозлвам за хостинга поради ред други причини, които мисля че не е нужно да упоменавам, ще има обявени официални данни за нея, както и адрес на офиса и т.н.

Относно убеждаването: Аз предлагам ти решаваш, твоя работа дали ще се довериш или не.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Уточни се и понеже аз не предлагам хостинг с такава годишна цена, явно е за друга фирма следователно за коя става въпрос? Малко си офтопик ми се струва.
 

Горе