Хостинг и домейн от Godaddy...

miglen

New Member
Здравейте, интересуват ме впечатленията на хората ползващи услугите на Godaddy какви са. Имам желание да преместя всички сайтове там и да ги снабдя с хостинг план пак от тях. Заслужава ли си, има ли някакви рискове? Какви са ви впечатленията от Uptime и прочие, защото българските доставчици на хостинг и домейн услуги започнаха много да ме изнервят с проблемите си.
 
да ти кажа регистриран съм в godaddy, но все още не ползвам услугите им за хостинг. доколкото четох обаче в DP няма недоволни от услугата.
А за българския хостинг само ще те питам - ползвал ли си услугите на Суперхостинг? Защото аз с тях проблеми нямам никакви.
 
Добри са godaddy, аз от там си пазарувам домейни, не са евтини, но си ги бива като услуги и технология. Иначе е хубаво и интерфейса на - абе става, но виж за хостинга, не смея да твърдя че е най-доброто, което можеш да получиш за тези пари.
 
Пак по темата но за бг хостинг - Топхост са най-уникалните олигофрени (извинявам се за определението). Платих им миналата седмица (и аз не знам защо) хостинг план за една година, а днес ми спряха сайта. Обадих им се и ми разправят как не били получили пари. Аз нали си знаех, че така ще се получи и им пратих още миналата седмица мейл да ги питам всичко наред ли е. След отрицателния отговор се обадих в банката тях да питам превода налице ли е. И всичко си беше в ред.
Пратих им на тия малоумници писмо и screenshot от извлечението, надявам се да го пуснат днес или най-късно утре.
И след като супер много се ядосах се сетих за един стар разказ, ето и вие да се посмеете:
http://biolozite.com/index.php?option=com_content&task=view&id=73&itemid=26
 
Аз съм най-недоволният им потребител. Колкото и да се мъча да оптимизирам и разработвам някой сайт, те толко по-често го спират и карат посетителите да не ми посещават сайтовете отново с тези си действия и бездействия. Downtime > Uptime. Много съм бесен и ще продължа да съм им клиент (което си е мазухизъм в момента) до края на годината, защото в момента искам да преценя най-качествен заместник, въпреки че всеки става искам да се подготвя и да местя скоро. За това питам и разпитвам, моля отговарайте ми по темата за Godaddy а не офтопик щото много ме интересуват, благодаря за предишните отговори!
Аз мислех да пробвам Dreamhost но ми се струва доста солено за момента.
 
Абе хора защо се мъчите с некви шарлатани, все пак говориме за онлайн бизнеса ви. Тук не се жалят нито средства, нито време. А клиентите ако не могат да го отварят често ще го забравят или ще останат с впечатлението че вече даун форевър, което е грубо.

Топхост - тия не съм ги чувал, даже и негативна реклама не съм чувал за тях, но вече ще знам, като стане на въпрос. :)
 
можете ли да ми препоръчате евтин небългарски хостинг. нещо което сте изпробвали и сте общо взето доволни.
имам един домейн който искам да го развия, с английски контент ще е. не искам обаче да се хоства от БГ, понеже го правя с други два и нямам особен успех. И си мисля, че една от причините е това.

п.с. под евтин имам предвид по-евтин от godaddy понеже нямам нужда от чак такива условия. нещо на индийски цени :lol:
 
icakis каза:
Пак по темата но за бг хостинг - Топхост са най-уникалните олигофрени (извинявам се за определението). Платих им миналата седмица (и аз не знам защо) хостинг план за една година, а днес ми спряха сайта. Обадих им се и ми разправят как не били получили пари. Аз нали си знаех, че така ще се получи и им пратих още миналата седмица мейл да ги питам всичко наред ли е. След отрицателния отговор се обадих в банката тях да питам превода налице ли е. И всичко си беше в ред.
Пратих им на тия малоумници писмо и screenshot от извлечението, надявам се да го пуснат днес или най-късно утре.
И след като супер много се ядосах се сетих за един стар разказ, ето и вие да се посмеете:
http://biolozite.com/index.php?option=com_content&task=view&id=73&itemid=26

Tophost не са хостинг. Само пишат, че са хостинг.
Ти как може от тези малоумници да си купуваш хостинг. Това ти гарантира поне 2 часа на ден в натоварено време липса на сайта ти.
 
dancho каза:
icakis каза:
Пак по темата но за бг хостинг - Топхост са най-уникалните олигофрени (извинявам се за определението). Платих им миналата седмица (и аз не знам защо) хостинг план за една година, а днес ми спряха сайта. Обадих им се и ми разправят как не били получили пари. Аз нали си знаех, че така ще се получи и им пратих още миналата седмица мейл да ги питам всичко наред ли е. След отрицателния отговор се обадих в банката тях да питам превода налице ли е. И всичко си беше в ред.
Пратих им на тия малоумници писмо и screenshot от извлечението, надявам се да го пуснат днес или най-късно утре.
И след като супер много се ядосах се сетих за един стар разказ, ето и вие да се посмеете:
http://biolozite.com/index.php?option=com_content&task=view&id=73&itemid=26

Tophost не са хостинг. Само пишат, че са хостинг.
Ти как може от тези малоумници да си купуваш хостинг. Това ти гарантира поне 2 часа на ден в натоварено време липса на сайта ти.

Нали знаете поговорката за зелника :)
 
dancho каза:
Tophost не са хостинг. Само пишат, че са хостинг.
Ти как може от тези малоумници да си купуваш хостинг. Това ти гарантира поне 2 часа на ден в натоварено време липса на сайта ти.

еми да ти кажа ползвах им три месеца безплтния хостинг и нямаше почти никакви проблеми. и аз бях чел подобни неща че всеки ден за 1-2 часа си down, но след като тествах друго се оказа. или може би просто са зарибявали и после гризваш дръвцето.
 
кодове за godaddy :wink:

OYH3 - $3 off / $6.95 any .COM
OYH2 - $5 off a $30 purchase
OYH1 - 10% off whatever
BTPS7 - 20% any order of $50 or more
BTPS4 - 10% off anything
chill1 - 10% off
chill2 - $5 off $30
chill3 - $6.95 .coms
hash1 - 10% off
hash2 - $5 off $30
hash3 - $6.95 .com registration
 
Аз държа 2 хостинг плана(Windows и Linux) в godaddy. Доволен съм в общи линии (но и не съм го натоварвал сериозно), най-удобните неща са:

1) домейните и хостинга са на едно място
2) можеш да си хостваш много домейни на 1 хостиг план(не съм видял някой Български Хостинг да предлага подобна услуга)
3) Много място и много трафик
4) Ако ще ползваш много email-и не става - имат май 1 за хостинг план, но може да правиш много redirect-и
4) ако имаш Български клиенти не го препоръчвам
 
Ilia каза:
2) можеш да си хостваш много домейни на 1 хостиг план(не съм видял някой Български Хостинг да предлага подобна услуга)

Аз имам паркирани по няколко домейна на хостинг при хост.бг, а с HTTP_HOST в .htaccess задавам коя директория за кой домейн е, не виждам никакъв проблем, това си работи на всеки хостинг. Навсякъде има ограничения за броя на паркираните домейни, но винаги можеш да си платиш за допълнителен паркингслот.
 

Горе