Хостинг услуги - OHOST.BG

Kiryakov

New Member
Здравейте,

Ние сме нова развиваща се хостинг компания оперираща в България. Предлагаме всякакъв вид хостинг услуги на приемливи цени за да можем максимално да задоволим желанието на нашите клиенти и да предложим качествена услуга. Хостинг компанията е собственост на "ДИС БГ ЕООД" и гарантираме за нашите прозрачни условия на ползване.

Предлагаме следните услуги както и 3 (три) дневен тест период на услугите преди да се изиска плащане:

1. VPS Хостинг - Виртуални машини с избор на операционна система по желание на клиента. Всички планове са съобразени с параметрите и реалната цена на услугата.

2. Dedicated Хостинг - Наети сървъри за Вашият бизнес или проект с гаранция за качество.

3. WEB хостинг - Споделен WEB хостинг за Вашият сайт.

4. GAME хостинг - Хостинг на всякакъв вид гейм сървъри и по-добро място за игра на Вашите клиенти.

Нашето оборудване е разположено в един от най-модерните дата центрове в България, а именно Нетера (София дата център). Разполагаме с интернет свързаност от 1 Gbps (гигабит) за България и чужбина за всички наши услуги включително и VPS без ограничаване на трафика. Разполагаме със собствено оборудване (не сме resell услуга), а именно няколко мощни сървърни конфигурации DELL PowerEdge най-висок клас за да предоставим качествен и надежден хостинг.

DDoS защита на Layer 4 и Layer 7 + Layer 7 SSL

За всички наши услуги предлагаме DDoS защита без допълнително заплащане от страна на клиента. Всички знаем, че в днешно време често се опитват да атакуват и да съсипват услугите на случайни сайтове/сървъри понякога дори без да има основателна причина. Ние от О! ХОСТ използваме Voxility за международната свързаност и Neterra Firewall за българското интернет пространство. Вариантите за защита на международната свързаност посредством Voxility са два: On Demand (Сензор мод) или Always On (винаги включена) за всеки IP адрес на нашите клиенти. Гореописаните режими се активират по желание на клиента. Разполагаме със собствена /24 мрежа (255 реални статични IP адреса за всяка наша услуга). Международната защита успешно филтрира следните методи на DDoS атаки:

Layer 4 - TCP, TCP BYPASS, UDP, SYN, ACK, ARD, AMP, DNS Amplification и др.

Layer 7 + Layer 7 SSL (http, https) - HTTP GET-POST, HTTP NULL, HTTP DIRECT-POST, HTTP PROXY и др.

Българският ни трафик е защитен от Neterra Firewall със строго описани правила на филтрация специално за гейм сървъри: CS:GO, CS 1.6, FiveM, ARMA и др.

Ежедневно ние от О! ХОСТ даваме най-доброто от себе си, за да може вие, клиентите да сте номер едно!

Поздрави,
Екипът на OHOST.BG
email за контакт: [email protected]
discord: https://discord.gg/UYUdsq
Founder and CEO: D. Kiryakov
Co-Founder and CTO: A. Karailiev
24/7 support + DDoS Mitigation
www.OHOST.bg
 
Вие сте новички дайте няква промцоия ли безплатен тестов период нещо.. някои да провери да каже мнение :)
Бате три дни... загубил си форма. Като пуснаха темата чаках само да видя, кога ще се появиш да изпросиш.
 
Бате три дни... загубил си форма. Като пуснаха темата чаках само да видя, кога ще се появиш да изпросиш.
Защо си лош? :) Хора искат да спестят за едни цигари. Жалко е, че хората от другата страна на бизнеса - визирам хостинг клиентите, не виждат какво реално коства на хостинга да даде на всеки едни 10-30% отстъпка. За клиента е лесно. После ще очакват:

  • Скорост
  • Светкавичен съпорт
  • Да има всички апове
  • 100 IP адреса за една машина
  • SSD
  • и не знам си още какви глупости....
 
Защо си лош? :)

Защото като съм добър не ми уважават репортите и не ми трият профила.
 
Защото като съм добър не ми уважават репортите и не ми трият профила.
Е що да ти го трият. Нали сме се събрали тук да правим веселото. Колкото до списъка ми горе, забравих някой друг каше и бекъп плъгин. :) Нали, ако може да има и пак цената да е надолу. :) Спрете се бе хора. Бизнес логиката е следната - ако някой бизнес прави остъпки е за сметка на нещо, в много малки случаи резва от печалбата си (прави го, но минимално), но в повечето - продава нещо не много задоволително. Питайте ги тия на бул. Христо Ботев защо си на промоция там, щото после се пият скъпи коктелчета с пеницилин, за да не падне кълвача. ;)
 
ВИе още малко и Cloudfront и Route 54 ще искате да имат
Айде пробвай с Route53 ще си по-оригинален..... всички станахте serverless специалисти и devsecops
 
Такива сме , а 54 беше лаконично..разцепвате хората , хейт отвсякъде... то за това и форумите замират..всички трябва да имат услугите на Azure , aws и т.н...
Щото във фейса са много мили и пръцкат розови облачета като коментират под теб. :) Това, което е тук е в пъти по-добре от групите и страниците. :)
 
Вие сте новички дайте няква промцоия ли безплатен тестов период нещо.. някои да провери да каже мнение :)

Посочените цени в сайта са крайни с ДДС и не се коментират. Разполагаме с афилиейт система и ако сте наш клиент от по-дълго време си получавате нужните отстъпки от наша страна. Цените са съобразени с услугата, която получавате:

DDoS защитата смея да твърдя, че ни е една от най-добрите за българският пазар.
Поддръжката, която не е никак лесно задължение. Най-лесно е да се продаде услуга, но трябва да се поддържа и обслужва.
Тестов период предлагаме в рамките на 3 дни преди да бъде направено заплащане.
Тестовият период важи за планове до 40 лв./месец.


Предлагате ли:

1. Load balancer за VPS-и?
2. Автоматично хоризонтално и/или вертикално скалиране на VPS-и при засечено натоварване на процесор и/или RAM?
3. Email сървъри?

Използваме и двата метода при различните NODE машини според услугата на клиента. Главно в момента сме ориентирани към гейм хостинг и държим една голяма част от гейм сървърите в България. За виртуализация се използва QEMU+KVM. На този етап сме ориентирани главно към виртуални сървъри и наети сървъри, но можем да предложим и Email сървъри по заявка от Ваша страна съответно.


Е що да ти го трият. Нали сме се събрали тук да правим веселото. Колкото до списъка ми горе, забравих някой друг каше и бекъп плъгин. :) Нали, ако може да има и пак цената да е надолу. :) Спрете се бе хора. Бизнес логиката е следната - ако някой бизнес прави остъпки е за сметка на нещо, в много малки случаи резва от печалбата си (прави го, но минимално), но в повечето - продава нещо не много задоволително. Питайте ги тия на бул. Христо Ботев защо си на промоция там, щото после се пият скъпи коктелчета с пеницилин, за да не падне кълвача. ;)

За бизнес логиката немога да се съглася с всичко, което сте написали. Като нова компания за да успеем и да привлечем нови клиенти трябва да направим сериозен компромис с предлаганите цени от нас и съответната възвръщаемост. Откровено казано сме се подготвили първите няколко месеца и дори година да сме на загуба, отколкото на печалба с услугите, които предлагаме. Възможно е да намерите по-евтин български VPS хостинг, но се съмнявам да бъде с подобна DDoS защита. Голяма част от българските хостинг провайдъри при засечена атака blackhole-ват целият международен трафик за час-два дори и ден, но за нас това далеч не е решение. Услугите ни са пряко ориентирани към клиенти, които имат нужда от надеждна защита, а не толкова "casual" и евтин хостинг, ако мога така да се изразя.
Voxility е едно уважавано Anti-DDoS облачно решение и цените там са много сериозни, ако индивидуален клиент желае тяхна услуга.
Ние разчитаме главно на тях за защитата на международната ни свързаност. Всеизвестно е, че в днешно време всеки трети си купува ботнет или стрес услуга и съсипва дори без причина интернет услугите на случайни хора/организации/компании.

Поздрави,
 
Последно редактирано:
За бизнес логиката немога да се съглася с всичко, което сте написали. Като нова компания за да успеем и да привлечем нови клиенти трябва да направим сериозен компромис с предлаганите цени от нас и съответната възвръщаемост. Откровено казано сме се подготвили първите няколко месеца и дори година да сме на загуба, отколкото на печалба с услугите, които предлагаме. Възможно е да намерите по-евтин български VPS хостинг, но се съмнявам да бъде с подобна DDoS защита. Голяма част от българските хостинг провайдъри при засечена атака blackhole-ват целият международен трафик за час-два дори и ден, но за нас това далеч не е решение. Услугите ни са пряко ориентирани към клиенти, които имат нужда от надеждна защита, а не толкова "casual" и евтин хостинг, ако мога така да се изразя.
Voxility е едно уважавано Anti-DDoS облачно решение и цените там са много сериозни, ако индивидуален клиент желае тяхна услуга.
Ние разчитаме главно на тях за защитата на международната ни свързаност. Всеизвестно е, че в днешно време всеки трети си купува ботнет или стрес услуга и съсипва дори без причина интернет услугите на случайни хора/организации/компании.

Поздрави,
Да де, този компромис не е ли на база нещо? Компромис в пълния смисъл на думата означава, че вие отстъпвате или се лишавате от нещо за сметка на това другата страна да спечели. Нали или се лъжа. Според мен спечелването на клиентите може да се случи не с цени, а с качество, конкуренти продукти / услуги и добра реклама. Всичко друго вече ако решите, може да им подарите и домейни и т.н., но все пак идват заради това да доверят бизнеса си и сериозен човек, държащ на бизнеси си, не би заложил само на цени. Освен, ако не целите мишките в този бизнес, а те са много и шит. ;) А те са много. Ей такива траверси, които всяка година дебнат или питат по форуми и фейсбук групи за промо кодове и дали има някой манах да им го сложи също. Нищо лично, но това лично на мен ми говори, че бизнеса им не струва нищо или е някакъв любителски сайт, на който си качват гей купоните с приятели. Нищо лично такива хора, но на мен ми е писнало от сметкаджий и силно ви препоръчват това да не е таргет групата ви. Но вие си решавате в крайна сметка. Ако сте добри и имате какво да дадете на потребителя, всичко друго е все тази. Виж ги хостгатор - толкова лайняна услуга, че вече за долар уж си правиш сайт и го хостваш...няма що. Пълен шит. И нормално. Как точно някой шибаняк ще ангажира съпорта с 5 тикета на ден, през ден за $1. Аз лично щях да му тегля една и да ходи да го таковат миграните на границата. ;)
 
Да де, този компромис не е ли на база нещо? Компромис в пълния смисъл на думата означава, че вие отстъпвате или се лишавате от нещо за сметка на това другата страна да спечели. Нали или се лъжа. Според мен спечелването на клиентите може да се случи не с цени, а с качество, конкуренти продукти / услуги и добра реклама. Всичко друго вече ако решите, може да им подарите и домейни и т.н., но все пак идват заради това да доверят бизнеса си и сериозен човек, държащ на бизнеси си, не би заложил само на цени. Освен, ако не целите мишките в този бизнес, а те са много и шит. ;) А те са много. Ей такива траверси, които всяка година дебнат или питат по форуми и фейсбук групи за промо кодове и дали има някой манах да им го сложи също. Нищо лично, но това лично на мен ми говори, че бизнеса им не струва нищо или е някакъв любителски сайт, на който си качват гей купоните с приятели. Нищо лично такива хора, но на мен ми е писнало от сметкаджий и силно ви препоръчват това да не е таргет групата ви. Но вие си решавате в крайна сметка. Ако сте добри и имате какво да дадете на потребителя, всичко друго е все тази. Виж ги хостгатор - толкова лайняна услуга, че вече за долар уж си правиш сайт и го хостваш...няма що. Пълен шит. И нормално. Как точно някой шибаняк ще ангажира съпорта с 5 тикета на ден, през ден за $1. Аз лично щях да му тегля една и да ходи да го таковат миграните на границата. ;)

Интересна градация в поста ти. :D

Според мен, положението тук е "повече клиенти - евентуално повече пари в бъдеще", само че това не работи така, точно поради причините написани от теб. Хората, които промоционално се възползват, често сменят хостинги, за да са на далавера или проектите им замират. Те и затова търсят евтин хостинг - за да експериментират. Това пък заема ресурси на хостинг провайдъра. Следователно и разходите им растат.

От друга страна, кой голям проект би се поверил на новобранци? Според мен, новите компании въобще не трябва да споменават, че са нови, а да блеснат с познания по защита, ползване на ресурси и тн. Например, един блог със съвети или подробно описание на услугите им би свършил чудесна работа.
 
Здравейте, всичко е супер, но опитах да заредя секция vps на сайта Ви, чаках някъде 10 мин, след още 7 опита успях.
Имате добри планове и най-вече имате повече от 3-ри което е супер. Аз редовно закупувам vps машини за мойте клиенти и искам те да имат добър хостинг. Погледнах план VPS Про 4 core / 8 ram / 40 gb disk цената е добра прочем за Български пазар от 40 лв, при положение че има някой искат 80 за това... чудя се имали вариант за къстъмизация, примерно повече диск и дали локацията може да се смени? И най-вече колко човека имат за съпорт и поддържате ли 24/7?

Поздрави,
Станимир И
 
Да де, този компромис не е ли на база нещо? Компромис в пълния смисъл на думата означава, че вие отстъпвате или се лишавате от нещо за сметка на това другата страна да спечели. Нали или се лъжа. Според мен спечелването на клиентите може да се случи не с цени, а с качество, конкуренти продукти / услуги и добра реклама. Всичко друго вече ако решите, може да им подарите и домейни и т.н., но все пак идват заради това да доверят бизнеса си и сериозен човек, държащ на бизнеси си, не би заложил само на цени. Освен, ако не целите мишките в този бизнес, а те са много и шит. ;) А те са много. Ей такива траверси, които всяка година дебнат или питат по форуми и фейсбук групи за промо кодове и дали има някой манах да им го сложи също. Нищо лично, но това лично на мен ми говори, че бизнеса им не струва нищо или е някакъв любителски сайт, на който си качват гей купоните с приятели. Нищо лично такива хора, но на мен ми е писнало от сметкаджий и силно ви препоръчват това да не е таргет групата ви. Но вие си решавате в крайна сметка. Ако сте добри и имате какво да дадете на потребителя, всичко друго е все тази. Виж ги хостгатор - толкова лайняна услуга, че вече за долар уж си правиш сайт и го хостваш...няма що. Пълен шит. И нормално. Как точно някой шибаняк ще ангажира съпорта с 5 тикета на ден, през ден за $1. Аз лично щях да му тегля една и да ходи да го таковат миграните на границата. ;)

Компромиса и лишенията са нашите приходи след закупена услуга на такава цена. Ще кажа, че месечната такса за ко-локация на оборудването ни, собствена /24 мрежа и всичко останало е почти 4 цифрено число като разход. Ясно е, че всяко начало е трудно.
Ако сложим цени като колегите от superho*ting (да не се сметне за реклама) или други големи и развити хостинг компании какво ще Ви накара да си купите услуга от нас и да екпериментирате, вместо да си купите от "хубавото и сигурното"? Иначе хостгатор, OVH, NFO и като цяло въобще не ги коментирам като услуга. Специално за прехвалената услуга на NFO мога да кажа, че при постъпила DDoS атака, която немогат да филтрират (а това се случва често) blackhole-ват целият международен трафик на клиентите си за повече от 4 часа без да ги интересува нищо повече и дори на тикет отговарят, че е постъпила сериозна атака, която немогат да филтрират и ще седите без международен колкото преценят те, също без да ги интересува проекта ви дали изкарва милиони и ги губите или жълти стотинки.
Ние българите изглежда, че имаме доста странен манталитет.. Когато нещо е твърде евтино значи не е качествено, а когато е скъпо може би е качествено, но цената е висока.. Относно съпорта - както съм написал по-нагоре почти всички наши настоящи клиенти са на VPS и си хостват собствени гейм сървъри. Имаме над 30 запитвания дневно от сорта на "Как да си сменя паролата на phpmyadmin" и голяма част от тях дори не знаят как да влязат през ssh (PuTTY, WinSCP, Filezilla или др.) във виртуалната машина, която са си закупили.


Интересна градация в поста ти. :D

Според мен, положението тук е "повече клиенти - евентуално повече пари в бъдеще", само че това не работи така, точно поради причините написани от теб. Хората, които промоционално се възползват, често сменят хостинги, за да са на далавера или проектите им замират. Те и затова търсят евтин хостинг - за да експериментират. Това пък заема ресурси на хостинг провайдъра. Следователно и разходите им растат.

От друга страна, кой голям проект би се поверил на новобранци? Според мен, новите компании въобще не трябва да споменават, че са нови, а да блеснат с познания по защита, ползване на ресурси и тн. Например, един блог със съвети или подробно описание на услугите им би свършил чудесна работа.

Стремим се всички големи гейм сървъри в България да станат наши клиенти и да предложим едно по-добро място за игра както и community. Всеки ден се опитват да атакуват вирутлани машини на клиенти чрез Layer 4 DDoS атаки от над 300 Gbps с повече от 200 000 спуфнати IP адреси от цял свят с ботнети, стресери и port-overflow exploit-и. За да се справим с атаките прилагаме Voxility Sensor Mode или Always On, Neterra Firewall както и custom csf правила (ако се наложи)

Здравейте, всичко е супер, но опитах да заредя секция vps на сайта Ви, чаках някъде 10 мин, след още 7 опита успях.
Имате добри планове и най-вече имате повече от 3-ри което е супер. Аз редовно закупувам vps машини за мойте клиенти и искам те да имат добър хостинг. Погледнах план VPS Про 4 core / 8 ram / 40 gb disk цената е добра прочем за Български пазар от 40 лв, при положение че има някой искат 80 за това... чудя се имали вариант за къстъмизация, примерно повече диск и дали локацията може да се смени? И най-вече колко човека имат за съпорт и поддържате ли 24/7?

Поздрави,
Станимир И

Вероятно се е случило сутринта между 03:00ч. и 05:00ч. когато машината на която ни е сайта си прави автоматичен backup чрез crontab и това е вероятната причина за забавянето дори да научавам за първи път за нещо подобно. Ако можете да кажете приблизителен час в който се е случило това за да го проследим на мониторинга ще сме благодарни. Има вариант за индивидуалнен план на всичките ресурси по предложенията ни. Трябва да ни кажете какви параметри искате и ние ще предложим цена. Локацията на този етап е само България - Нетера (София дата център). Имахме намерения да добавим оборудване в BelCloud (България), но за момента е неосъществено. Локация в чужбина на този етап не предлагаме, тъй като държим оборудването да е изцяло наше и не предлагаме resell хостинг от други компании.
Много по-евтино би ни излязло, ако купим dedicated от OVH например и вдигнем виртуализация, но това е в разрез с нашата идея на хостинг компанията. От около месец обсъждаме сделка за партньрство с хостинг компания, която е локализирана в Германия използваща Voxility за защита на международният трафик и съответно да си разменим оборудване в дата центровете, но още не сме постигнали консенсус.
Съпорта ни е приоритетен. На "critical" запитвания се отговаря в рамките на 1 час - когато имате затруднения с всички услуги, а на "casual" тикети в рамките на 4 часа (ако тикета е пуснат преди 01:00ч.) . в противен случай се отговаря до сутринта за частични проблеми или въпроси свързани с услугата. Имаме и онлайн чат, но той по-скоро е за запитвания относно плащания/продукти и прожаби. За клиенти с премиум услуги можем да предоставим поддръжка 24/7 по телефон (личен, не служебен).
 
Последно редактирано:
Моля оправете си сайта. Преводите на места са объркани, на други емста прекалено дълги и се изрязават от сайта, не ми зарежда вашето лого, но най-вече, щом сте с .бг домейн се предполага че предлагате сулугата си предимно за България. Ако е така, доста неща в сайта са на английски, освен неточните преводи, сайта когато си иска сменя езика, ту български, ту английски. Някак си непрофесионално. Секциите съответно - Хостинг - VPS - домейнй и т.н., семпло и разбираемо. Само VPS да пише в менюто е достатъчно, който търси ще намери секцията. Този който не разбира и километрично да е заглавието в менюто, докато някой не му каже какв ода търси/ккупи, той просто ще подмине и т.н.
My.ohost .bg там с преводите и разминаването на елементите е майко мила. Sept 18ти, Affecting Сървър ( NOT COOL BRO, NOT COOL! )

Това го научих преди години по трудния начин. Сайта е вашата импресия и според мен имайки в предвид какво сте позлвали, сте имали и имате време да го оправите предостатъчно. Като цяло дизайна е ок. Hostiko Light темата за WHMCS WP е ок.

Относно съпорта - както съм написал по-нагоре почти всички наши настоящи клиенти са на VPS и си хостват собствени гейм сървъри. Имаме над 30 запитвания дневно от сорта на "Как да си сменя паролата на phpmyadmin" и голяма част от тях дори не знаят как да влязат през ssh (PuTTY, WinSCP, Filezilla или др.) във виртуалната машина, която са си закупили.
За това ЧЗВ или т./нар. "База със знания" ( Knowledge base / How to и т.н. ) е важна секция, която при вас, като гледам...... липсва..Линковете - https://ohost.bg/knowledgebase-list и https://ohost.bg/faq водят на лайната си 404 Error ;) ( NOT COOL BRO, NOT COOL! )

IОще нещо, изрази като "най-добрата", "най-добрия" ги избягвайте, особенно тук... ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА в света и няма да има, нито от човешка гледна точка, нито от технологична! Щом е вързано онлайн, винаги ще има начин да се разбие, щом се движи и има механика, все някога ( може след сто години ) се чупи, като подобни неща важат и за живите организми. Щом правителствени сайтове успяват да ги смачкат (и не говоря за бъгларски сайтове ), не ми казвайте, че сте по-добре защитени от тях........Нито ресурсите нито парите за да го сторите. За мен са важни бекъпите, скоростта,предлаганите услуги и качеството им, както и възможността да се ограничат нападенията над сайтове. Възвишаването не говори нищо добро за никой, особено за стартиращ бизнес. Скромните и по-малко шумни предлагат в пъти по-добро.....Може да сте по-добри в няколко отношения от някои, но не и най-добрите. Всеки клиент е доволен и определя като няй-добър еди кой си и дори да е определен от други като най-лош. Такова сравнение имейки в предвид много фактори не може да съществува, дори и като най-лош също, защото има и по-лоши със сигурност ( това пак от личен опит го казвам ). Пример: суперхостинг са много шумни и за съжаление доста от клиентите ми позлват тях, проблемите са безкрайни, друг пример, хостигна който позлвам сега няма толкова ркелама, шум и медийно присъствие, носъм доволен от цените и качеството на услугите за които плащам и нямам проблеми с клиентски сайтове. И все пак-съм виждал и по-лоши доставчици на хостинг при котио нещата са и по-зле и след време дори още по-лоши съм намирал от по-лошите и т.н..... .... Работил съм и с други провайдъри, но предигодини когато още бяха новички и пълни с проблеми също, до колкото разбирам от коментарите от хора, явно са ги пооправили

Не помня да съм имал офлайн сайт, когато си е правил бекъп ( автоматичен )........ дори с база данни от 5 ГБ и файлове 10 GB.....

Иначе от към цение ок, за това кеото пише че предлагате.

Опитвайте се да бъдете по-сдържани и стриктни в коментарите си, аз съм селянин и мога да си пзоволя да не бъда стриктен. Нямам голям бизнес и т.н.

Успех ви желая!
 
Последно редактирано:
Моля оправете си сайта. Преводите на места са объркани, на други емста прекалено дълги и се изрязават от сайта, не ми зарежда вашето лого, но най-вече, щом сте с .бг домейн се предполага че предлагате сулугата си предимно за България. Ако е така, доста неща в сайта са на английски, освен неточните преводи, сайта когато си иска сменя езика, ту български, ту английски. Някак си непрофесионално. Секциите съответно - Хостинг - VPS - домейнй и т.н., семпло и разбираемо. Само VPS да пише в менюто е достатъчно, който търси ще намери секцията. Този който не разбира и километрично да е заглавието в менюто, докато някой не му каже какв ода търси/ккупи, той просто ще подмине и т.н.
My.ohost .bg там с преводите и разминаването на елементите е майко мила. Sept 18ти, Affecting Сървър ( NOT COOL BRO, NOT COOL! )

Това го научих преди години по трудния начин. Сайта е вашата импресия и според мен имайки в предвид какво сте позлвали, сте имали и имате време да го оправите предостатъчно. Като цяло дизайна е ок. Hostiko Light темата за WHMCS WP е ок.


За това ЧЗВ или т./нар. "База със знания" ( Knowledge base / How to и т.н. ) е важна секция, която при вас, като гледам...... липсва..Линковете - https://ohost.bg/knowledgebase-list и https://ohost.bg/faq водят на лайната си 404 Error ;) ( NOT COOL BRO, NOT COOL! )

IОще нещо, изрази като "най-добрата", "най-добрия" ги избягвайте, особенно тук... ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА в света и няма да има, нито от човешка гледна точка, нито от технологична! Щом е вързано онлайн, винаги ще има начин да се разбие, щом се движи и има механика, все някога ( може след сто години ) се чупи, като подобни неща важат и за живите организми. Щом правителствени сайтове успяват да ги смачкат (и не говоря за бъгларски сайтове ), не ми казвайте, че сте по-добре защитени от тях........Нито ресурсите нито парите за да го сторите. За мен са важни бекъпите, скоростта,предлаганите услуги и качеството им, както и възможността да се ограничат нападенията над сайтове. Възвишаването не говори нищо добро за никой, особено за стартиращ бизнес. Скромните и по-малко шумни предлагат в пъти по-добро.....Може да сте по-добри в няколко отношения от някои, но не и най-добрите. Всеки клиент е доволен и определя като няй-добър еди кой си и дори да е определен от други като най-лош. Такова сравнение имейки в предвид много фактори не може да съществува, дори и като най-лош също, защото има и по-лоши със сигурност ( това пак от личен опит го казвам ). Пример: суперхостинг са много шумни и за съжаление доста от клиентите ми позлват тях, проблемите са безкрайни, друг пример, хостигна който позлвам сега няма толкова ркелама, шум и медийно присъствие, носъм доволен от цените и качеството на услугите за които плащам и нямам проблеми с клиентски сайтове. И все пак-съм виждал и по-лоши доставчици на хостинг при котио нещата са и по-зле и след време дори още по-лоши съм намирал от по-лошите и т.н..... .... Работил съм и с други провайдъри, но предигодини когато още бяха новички и пълни с проблеми също, до колкото разбирам от коментарите от хора, явно са ги пооправили

Не помня да съм имал офлайн сайт, когато си е правил бекъп ( автоматичен )........ дори с база данни от 5 ГБ и файлове 10 GB.....

Иначе от към цение ок, за това кеото пише че предлагате.

Опитвайте се да бъдете по-сдържани и стриктни в коментарите си, аз съм селянин и мога да си пзоволя да не бъда стриктен. Нямам голям бизнес и т.н.

Успех ви желая!


Здравейте,

Приемаме критиката за преводите по сайта и съответно my.ohost.bg, където е системата WHMCS. Там нещата с превода са малко поомазани и от тяхна страна особено с датите. Файла за превод на WHMCS е 3100 реда и сме се опитали да преведем това, което е най-нужно за използването на системата. Тази година при някои от следващите ъпдейти на WHMCS се очаква да бъде добавена изцяло поддръжка на български език, но ще видим. За чуждиците съм съгласен и като цяло имаме намерение да подменим целият темплейт на сайта с авторски такъв в най-скоро време. Автоматичните бекъпи са спряни за всички клиенти до тяхното поискване. Много голяма част от клиентите ни ползват услугите за гейм хостинг и са твърдо против да им правим бекъп на файловете, защото не желаят нещо да бъде "откраднато" и по никакъв начин да не достъпваме тяхните собствени виртуални машини (разбира се, това си е по желание на клиента и ние сме длъжни да го спазим) Сайта ни не е от най-оптимизираните, но работим по въпроса за да бъде. Рекламата ни и по-голямата част от клиентите идват от приложения като: Discord, IRC и т.н. Акцентираме върху DDoS(DOS) защитата, която 90% от българските хостинг компании немогат да предложат, но това би било от такова голямо значение само за гейминг обществото. Всичко написано от вас е истина и поетапно ще отстраним несъвършенствата.

Поздрави,
 

Горе