Христос воскресе!

Sammy

Well-Known Member
Христос Воскресе, желая ви много здраве, щастие, любов и успехи :)
 
От: Христос воскресе!

Воистина воскресе колеги, нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие! :)
 
От: Христос воскресе!

Христос възкръсна както е време и ние Българите да възкръснем и да свалим робските славянски окови с които ни "накичаха" преди 660 години
 
От: Христос воскресе!

Воистина воскресе! Много здраве и успехи на всички!
 
От: Христос воскресе!

и откога сме толкова религиозна държава че великден да се празнува като нова година ?

:) НАИСТИНА СЕ ЧУДЯ ЧЕСНО ... ЗАЩО ГО ПРАВИТЕ? / това да се поздравявате с христос воскресе /

От лицемерие?
По навик останал от бабите ви ?
От чиста вяра в господа бога ВАШ !
Или ей така щото и другите го правят ?

п.п. аз съм купил една кора шикаладови яйца с играчки да са чукаме че ме е гнус да ям мляко яйца мед и подобни...
това е сиромашки празник .. .варени яйца и хляб със захар да се яде... абе нека се радва народа че има празнци?
 
От: Христос воскресе!

и откога сме толкова религиозна държава че великден да се празнува като нова година ?

:) НАИСТИНА СЕ ЧУДЯ ЧЕСНО ... ЗАЩО ГО ПРАВИТЕ? / това да се поздравявате с христос воскресе /

От лицемерие?
По навик останал от бабите ви ?
От чиста вяра в господа бога ВАШ !
Или ей така щото и другите го правят ?

п.п. аз съм купил една кора шикаладови яйца с играчки да са чукаме че ме е гнус да ям мляко яйца мед и подобни...
това е сиромашки празник .. .варени яйца и хляб със захар да се яде... абе нека се радва народа че има празнци?


Комуниста няма майка и баща, род и родина, празник и делник, комунистта е копеле и ражда копелета

PS

Извинявам се че съм толкова краен на този празник но ......вие си знаете, господ и той си знае
 
От: Христос воскресе!

Амоун, празник е. Един от малкото, които уважавам. Това е моята причина, да го празнувам.


кое точно в тоя празник уважаваш ? 2000 годишната простотия?


празници са нова година и рожден ден дева

3 март който е 1000 ПЪТИ ПО ГОЛЯМ ПРАЗНИК ОТ ТОЗИ НЕ ГО ЕБАВАТ ТОЛКОВА А СЕГА ИЗВЕДНЪЖ СТАНАХМЕ НАБОЖНИ ?
това етака за първи път тази госина или бъркам ?
в софия нема хора?
 
От: Христос воскресе!

кое точно в тоя празник уважаваш ? 2000 годишната простотия?


празници са нова година и рожден ден дева

3 март който е 1000 ПЪТИ ПО ГОЛЯМ ПРАЗНИК ОТ ТОЗИ НЕ ГО ЕБАВАТ ТОЛКОВА А СЕГА ИЗВЕДНЪЖ СТАНАХМЕ НАБОЖНИ ?
това етака за първи път тази госина или бъркам ?
в софия нема хора?

Защо не се понапънеш малко да наденеш розовите очила. Всеки реалист е дълбоко депресиран, животът е кратък.
 
От: Христос воскресе!

За мен празници са Коледа, Великден, 3-ти март. Първите два ги празнувам, поради причината, че малко или много съм християнин. Третият го празнувам защото съм българин. Това са празници, рожден ден и Нова Година са събития. Всъщност и аз незнам какво уважавам в тези празници, може би това, че по време на празниците, прекарвам повече време със семейството си.
 
От: Христос воскресе!

За мен празници са Коледа, Великден, 3-ти март. Първите два ги празнувам, поради причината, че малко или много съм християнин. Третият го празнувам защото съм българин. Това са празници, рожден ден и Нова Година са събития. Всъщност и аз незнам какво уважавам в тези празници, може би това, че по време на празниците, прекарвам повече време със семейството си.

Не се занимавай с интернационални дегенерати те нито са Хора нито са Българи

Като говорим за Български празник такъв е 6 септември съединението на България, това е истински Български акт и е извършено въпреки съпротивата на Русия и така наречените "Велики" сили

А на 3 март не празнуват Българите а Робската славянска сган, поданиците на Задунаевска губерния защото именно тя беше създадена на 3 март 1878 година, една Безсрочно окупирана от Руските окупатори и терористи колония.

Такава е и до днес за съжаление
 
Последно редактирано:
От: Христос воскресе!

Докато се тепете по славянски и други линии само да вмъкна (по навик), че отговорът би трябвало да е "Воистину воскресе!". Което, разбира се, не намалява нито светлите, нито мрачните чувства на опонентите - чисто принципно го споделям, може да е полезно за някого.
 
От: Христос воскресе!

Защо не се понапънеш малко да наденеш розовите очила. Всеки реалист е дълбоко депресиран, животът е кратък.

САМ НЕЗНАЕШ КОЛКО СИ ПРАВ ... АМА СЛЕД 15 ГОДИНИ ЩЕ РАЗБЕРЕШ :)


НИКС - ПОЗДРАВ ДРУГАРЮ :

http://ru.fishki.net/picsw/072007/12/flash/ulibka.swf

Или както казва леополд котарака : Ребята, давайте жить дружно!
 
От: От: Христос воскресе!

Докато се тепете по славянски и други линии само да вмъкна (по навик), че отговорът би трябвало да е "Воистину воскресе!". Което, разбира се, не намалява нито светлите, нито мрачните чувства на опонентите - чисто принципно го споделям, може да е полезно за някого.

аз от малък отговарям на този поздрав с... Мерси!
баба ми и дядо ми и цялата рода все цъкаха какъв съм щял да стана :)
 
От: От: Христос воскресе!

Странно е колко може да се отклоним и обидим взаимно, вместо да направим едно просто и ясно нещо. Да си честитим християнския празник. strana мерси за информацията, полезно е. :)

П.П. Амоун нещо линка не работи.
 
От: Христос воскресе!

Объркването за "воистина", доколкото разбирам, идва от това, че на български чисто интуитивно се превежда църковнославянското (niks да залегне :)) "во истину" като "наистина" вместо "за истината".
 
От: От: Христос воскресе!

Странно е колко може да се отклоним и обидим взаимно, вместо да направим едно просто и ясно нещо. Да си честитим християнския празник. strana мерси за информацията, полезно е. :)

П.П. Амоун нещо линка не работи.


работи линка... да не си си забравил флаша някъде
 

Горе