Хубав басейн с минерална вода около София

BurnX

Well-Known Member
Намерих из нета да хвалят Пчелин и Белчин. Ходил ли е някой , как са цените , водата , чистота на басейните ? Искам да прекарам един приятен ден в чист басейн с минерална вода (мразя да ми е студено) без нощувка. Какво бихте препоръчали и къде сте ходили ?
 
От: Хубав басейн с минерална вода около София

Белчин определено да! Бях уикенда в Белчин Гардън и бе много приятно. Комбинирай с посещение до Цари Мали град, няма да съжаляваш :)
 
От: Хубав басейн с минерална вода около София

Разгледах им сайта и ми харесва на снимки. Как стои положението ако не си наемеш стая , а само искаш да ползваш басейна? В трип адвайзър някой се беше оплакал , че не пускали на паркинга , не давали плажна кърпа ? Ти предполагам си платил нощувка/и за уикенда? Храната как е и как са цените ?
И темепературата на водата как е ? Топла ли е ?
 
От: Re: Хубав басейн с минерална вода около София

Нашите ходят на Сапарева баня, и са мега доволни, на около 40км от София е, но има няколко минерални басейни. Дори не се сещам да няма такива. :)

За тук ли става въпрос ? http://baseinkotvata.com/index.php/otkriti-baseini
 
Re: От: Re: Хубав басейн с минерална вода около София


Да, точно. Те ходят на този. :) Много са доволни. ;) В момента обаче леко са надули цените, защото явно им е доста активен сезона там. ;)
 
От: Хубав басейн с минерална вода около София

Доста реклами виждам за това melnicite.bg/baseini. Цените са в дъното.

На Белчин бани бе хубаво, но не съм ходил отдавна.
 
От: Хубав басейн с минерална вода около София

това е готино, особенно ако си с дете, обаче май не е минерална вода, а колегата май иска минерална.

Дам водата не е минерална, иначе го хвалят , но било и доста претъпкано през уикендите.
 
От: Хубав басейн с минерална вода около София

Дам водата не е минерална, иначе го хвалят , но било и доста претъпкано през уикендите.
Ние бяхме с детето по миналия уикенд вярно че отидохме към 430 но беше поносимо, не беше лудница.
 

Горе