Цанко в Перфектната вечеря :)

От: Цанко в Перфектната вечеря :)

Благодаря на всички за подкрепата! За сега водя и се надявам и занапред да е така :) Иначе СМСи може да пускате колкото искате, но това е най-добре да стане в понеделник на живото студио.. Където Емил ще го изяде големия... :)
 
От: Цанко в Перфектната вечеря :)

Благодаря на всички за подкрепата! За сега водя и се надявам и занапред да е така :) Иначе СМСи може да пускате колкото искате, но това е най-добре да стане в понеделник на живото студио.. Където Емил ще го изяде големия... :)

Бате, имаш нашата подкрепа на 100%. Тук това е мотото - помагай за да ти помогнат.:) Ще ти помагаме, даже днес от 6 ще те гледам, баце.:) :wink:

Абе, баце дпбре ги въртиш гюбеците...:) Май като те гледам - водиш, а? Само така.
 
Последно редактирано:
От: Цанко в Перфектната вечеря :)

Хехехе тая ракия беше много добра. Тя Мариянка искаше да ми дава едно буре с нея ама нямаше как да го нося :) Ако го взема някой път обещавам да ви почерпя :p Иначе както казах едно време живеех на границата с циганската махала в Карлово...нямам нищо циганско в мен, но съм израснал с такива хора. Колкото съм се бил с част от тях, толкова и съм пил с останали. Беше ми весело с този оркестър. Много яко свирят!
Благодаря много за гласовете. За сега водя и дано това се запази, но до понеделник(когато се определя победителя на публиката) има доста време. Благодаря Ви още веднъж за подкрепата!
 

Горе