Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. други!

От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

...а как си мислите че ще си я подаде за нещо такова...
... недоказуемо нещо...

да и аз така си мисля :D

и стига с това, че ги защитавам..
никъде не съм казал нещо с което да показвам симпатия...

просто мисля, че е недоказуемо
и ако така излезе - ще се окаже, че станешв е използвал това за да прави циркове..
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Цветко няма очи и морал това е ясно. Станишев просто защити жена си, която се оказа една от жертвите на цецомобила. Има логика в тези обвинение доста хора станаха жертва на полицейско насилие заради телефонни разговори, спомнете си случая в Кърджали, докторите от родилното, момичето с цигарите и още колко други.
 
От: От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн.

станишеФ използва това, че може да се извхвълря с всякакви лъжи и няма да носи наказателна отговорност
бахти нещастниците са в политиката

Станишев няма имунитет от няколко години. Свалиха му го заради делата за изтичане на класифицирана информация докато е бил премиер. Подлежи на всички видове наказателни преследвания.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Остави го нортрант, той е толкова просто момче - обича да се бута там, където не разбира и винаги греши.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

туко що получих АНОНИМЕН сигнал със снимки
крайслера е видян
номерата и някои други неща са изтрити защото е класифицирана информация!

6591_359989290786038_272949351_n.jpg


Chrysler_RS.jpg


Станишев няма имунитет от няколко години. Свалиха му го заради делата за изтичане на класифицирана информация докато е бил премиер. Подлежи на всички видове наказателни преследвания.

има имунитет разбира се
може да разняся всякаква непотвърдена и недоказуема информация и няма да носи никаква отговорност
и ако стане така - пак ела ми кажи, че няма имунитет

аз пък ти казвам, че Цветанов няма право на такива подслушвания и затова всичко е лъжа (по твоята логика)
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

А на подлогата Яне Янев му е разрешено да разнася не един а цели камиони с компромати,и няма да носи никаква отговорност?
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

А на подлогата Яне Янев му е разрешено да разнася не един а цели камиони с компромати,и няма да носи никаква отговорност?
Именно, Сам си отговори с думата "подлога".
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Започна се типичния предизборен компроматен бум, който нашия приятел Алън чакаше с нетърпение. И веднага пак си сложи аватара на честния, почтен, пил света вода, неподкупен, справедлив и изобщо полубожествен Станишев.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

А на подлогата Яне Янев му е разрешено да разнася не един а цели камиони с компромати,и няма да носи никаква отговорност?

ти със Яне ли го сравняваш? :D
на него никои не му вярва

Янев мисля, че има имунитет, а серГЕЙ няма...

значи и да имаш и да нямаш, все тя?
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Предизборната кампания изглежда започна, типично по комунистически ... еи за това не ги харесвам тия жалкари, всичките им методи са такива долни и подмолни.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Аз не мога да разбера какво се учудвате и спорите, при толкова ясно изразено всичко даже и Алексей Петров, го потвърди сутринта, че е възможно и, че не се съмнява, че е правено. Какво го защитавате тоя мухъл с пет думи в главата, и неговия лидер с 6. Тъпотията и простотията не ви ли стигна през всичките години.

Дано да се докаже тогава просто ще се изкефя как ще ви се затворят на всички устите и какво ще плещите тогава!
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Предизборната кампания изглежда започна, типично по комунистически ... еи за това не ги харесвам тия жалкари, всичките им методи са такива долни и подмолни.

И твойто лидер е слушано, как ти промива мозука.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

НОВИНИ ОТ ПОСЛЕДНАТА МИНУТА:

ГЛАВНИЯТ ПРОКУРОР РАЗПОРЕДИ ПРОВЕРКА ПО СИГНАЛА НА СЕРГЕЙ СТАНИШЕВ ЗА ПОДСЛУШВАНЕ










Айде помислете си сега дали са такива глупости, щом и проверка ще има. Станишев никога не пуска КЬОР Фишеци.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Откриха сезона, не е важно какво е станало - доказуемо или не, важното че почна делението и защита по форумите и седянките!
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Откриха сезона, не е важно какво е станало - доказуемо или не, важното че почна делението и защита по форумите и седянките!

Общо взето това е и целта на тия анонимки, тези с твърдия електорат( БСП и ДПС ) печечелят..
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Общо взето това е и целта на тия анонимки, тези с твърдия електорат( БСП и ДПС ) печечелят..

Теб май не те интересува, че имаме ЧАСТНО ГДБОП под упеката на бивша мутра и физкултурник и ЧИНОВНИК?
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

Теб май не те интересува, че имаме ЧАСТНО ГДБОП под упеката на бивша мутра и физкултурник и ЧИНОВНИК?

Много симпатизирате на Трактора
и ти и твоя Идол за държавник - сергей станишев
но преди да пишеш, свери си мнението (недопустимо е да изказваш твое спобствено!) с това което той казва...

Алексей Петров:


Дали има условно разделен и частно обособен ГДБОП - естествено, че не

Нелепо е да се казва - ако това се докаже. Как да се докаже? Може да се докаже след време, когато Цветанов не е на власт.


10x :lol:

цялата статия - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5645491


Гриша Ганчев: Килърът на Трактора сам реши да не ме убива
Бизнесменът Гриша Ганчев сподели детайли по делото „Октопод" и свидетелските показания, че Алексей Петров е поръчал убийството му. "Дойде едно момче при мен и каза че Алексей Петров му е дал пари за да ме убие. Аз му предложих повече пари, за да не ме убие, но той не пожела и каза че няма да ме стреля", разказа той.
:D
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

То винаги е имало, само че преди ослужваше руски олигарси и бивши агенти на ДС/БКП ... така, че нищо ново под слънцето..

Норт тия колеги тука май прекаляват със весник "Галерия" хахаха
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

http://www.prb.bg/main/bg/News/3418/


Проверката се извършва на място в Министерството на вътрешните работи лично от прокурори от СГП и Специализираната прокуратура, с оглед данни за евентуални престъпления по чл. 282 и чл. 284в НК. Проверяващият екип, състоящ се от десет прокурори, се ръководи от г-н Николай Кокинов – градски прокурор, и г-н Роман Василев – зам. градски прокурор.

Срокът за приключване на проверката е 12.04.2013 г., като до 16.04.2013 г. проверяващият екип трябва да представи на главния прокурор доклад за резултатите, включително и за верността на изложеното в сигнала



Дано не замаскират нещата, защото на това мирише.
 
От: Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. дру

То винаги е имало, само че преди ослужваше руски олигарси и бивши агенти на ДС/БКП ... така, че нищо ново под слънцето..

Норт тия колеги тука май прекаляват със весник "Галерия" хахаха

Със никой нищо не прекалява, даже и товя идол костата да се завърне на власт ще се радвам повече от колкото цоцко и боцко, тогава както каза мантата направо ще е най-добре да си дигаме багажа и да се изнасяме.
 

Горе