Цената на истината - шоуто

brad1985

New Member
Гледахте ли първите епизоди ?
Мнението ви ?
Възможно ли е да се манипулира детектора на лъжата ?
Бихте ли спрели на определено ниво и парите или истината ?
Нагласено ли е шоуто според вас ?
 
От: Цената на истината - шоуто

Не.
Пълен та*ак, не си струва губенето на време.
Може, стига да знаеш как.
Зимай кинтите и бегай.
В тея корумпирани БГ(ъъъ извинявам се - ТУРСКИ) т.нар. "телевизии" - всичко може да е нагласено.
 
От: Цената на истината - шоуто

абсолютна тъпня, поредната загуба на 10 мин от безценния ми живот :)
 
От: Цената на истината - шоуто

значи има си тайни, никой няма идея на каква тематика са моите тайни

а те ги питат едни въпроси все едно е имало някой да им свети на тея хора и ги познават по-добре отколкото те самите себе си
 
От: От: Цената на истината - шоуто

значи има си тайни, никой няма идея на каква тематика са моите тайни

а те ги питат едни въпроси все едно е имало някой да им свети на тея хора и ги познават по-добре отколкото те самите себе си
И аз имам съмнения за нагласеност на шоуто.
Както и ми е много любопитно при активност в тип клюкарска тема
като тази дали може predpriemach да излезе напред в серпа по
думите истина шоу цена.
Ако сте активни в темата ще разберем.:)
 
От: Цената на истината - шоуто

И аз го хванах от някъде там някакви тъкмо правеха панаири. Дали е манипулирано не знам ама аз на такъв детектор не вярвам дори и да не е. Пък и нищо не им пречи като дадения човек стигне някаква голяма сума да кажат, че е излъгал не е ли така?

Доколкото знам детектора може да се манипулира, ако изпитваш някаква болка не отчита вярно или нещо такова беше.

@delta_force като каза турски телевизии, какви са тея турски сериали дето са ги напускали егати (сори че не е по темата ама ми стана чудно).
 
От: Цената на истината - шоуто

АБЕ ТОВА Е НАГЛАСЕНО БРЕ
КАКТО И ОНОВА ЗА ПРЕЛЮБОДЕЙЦИТЕ
КАКТО И РУСКОТО ОКНА
ПЪЛНО ТЕАТРО ЗА ДА ИМА РЕИТИНГ ДА ИМ КЛИКАТ ПО БАНЕРИТЕ :)

направено е за онези 90% от населиеееението които са тъпи изкукали от бачкане и немотия
и дремят пред телевизора и зяпат турски сериали и цъкат с език ...
мани ги тия :)
 
От: От: Цената на истината - шоуто

@delta_force като каза турски телевизии, какви са тея турски сериали дето са ги напускали егати (сори че не е по темата ама ми стана чудно).

Аз затова и казах че са турски телевизии, да им е*а мамата, по 3 турски сериала по бтв и 3 по нова, кво става тука бе!?! :mad::mad::mad:
 
От: От: От: Цената на истината - шоуто

Аз затова и казах че са турски, ебаси телевизиите, по 3 турски сериала по бтв и 3 по нова, кво става тука бе!?! :mad::mad::mad:


ша спрат новините на турски
ама ша насерат 10 часа повече ефирно време с ТУРСКИ сериали по 5 канала
 
От: Цената на истината - шоуто

Както е тръгнало учете турски, че не се знае какво още ще напускат на майчин език:lol:
 
От: Цената на истината - шоуто

Нали уж имало голям кастинг?! За какво им е да го нагласят както им хареса? Последно време виждам че телевизиите верно много са изпростели ама и зрителите са станали много претенциозни.НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ?
 
От: Цената на истината - шоуто

Нали уж имало голям кастинг?! За какво им е да го нагласят както им хареса? Последно време виждам че телевизиите верно много са изпростели ама и зрителите са станали много претенциозни.НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ?

Ако вярваш че подобни предавания не са режисиране ... си много... как да го кажа най-мек0 - наивен? :) без да се обиждаш :oops::oops::oops:
 
От: Цената на истината - шоуто

Сега изрових това за по-любопитни участници :
- Жената, която обвини Наско Сираков в сексуален тормоз
- Полицаят, който застреля Елеонора
Цък [url]http://avtora.com/news/nowini/kriminalni_kazusi_tursyat_reshenie_w_cenata_na_istinata[/URL]

- Учителка, която е прелъстявала учениците си
Цък
[url]http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=198216[/URL]

Мамамиа:shock:
 
От: Цената на истината - шоуто

Ето малко смях от мен (т.е. само линкът е от мен):
http://vbox7.com/play:fc82f7b0
 
От: Цената на истината - шоуто

Значи първо да кажа, че съм съгласен за турските сериали, пълна тъпня.От 12 до 20 часа няма нищо смислено по БТВ и НОВА. По БТВ до 10 :)
А за цената на истината и аз мисля, че всичко е нагласено.
Първия път като го гледах, викам сега ще е нещо яко, то к'во се оказа, единственото нещо, което стана, е че щях да се напикая от смях, че са толкова тъпи.
И не мога да разбера публиката, като задават въпросите се учудват, като отговори участника и всички пляскат...
В първия епизод нали питаха жената : Вярно ли е, че си изневерявала на мъжа си с друга жена.
И тя вика "Да"
После водещия пита мъжът и "Харесва ли ти да гледаш как две жени правят секс"
И мъжът вика " Ти гей ли ме наричаш?", "Ти гей ли си?"
Водещия : Не не съм гей.
Мъжът : И аз не съм.
Водещия : Но на мене ми харесва да гледам две жени как правят секс
Мъжът : И на мене.
После от следващите въпроси, се оказва, че той ги е гледал, че са щели да правят тройка, пълна простотия... какво да ви кажа...
( Цитирам по спомени, не се сещам какви бяха точните думи :) )
 
От: Цената на истината - шоуто

То стана малко като Хванати в изневяра, по-късно - Хванати в постановка.:) Само ми е чудно Нова телевизия до там ли я докараха, че да се излагат с нагласени неща.
 
От: Цената на истината - шоуто

Всичко в това шоу е нагласено. От къде хората ще знаят ,че оназ жена е имала любовница ...

Също и в ОКНА всичко е нагласено хората да се бият.
 
От: Цената на истината - шоуто

Не е нагласено.. те нали преди това ги разпитват за да разберат кой с кого и т.н.
Просто са избрали най-интересните за шоуто а не някакви обикновени peoples
 

Горе