Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Имам познат, който се интересува запитването. Ако някой има оферта , моля да пише тук или на л.с.
 
Re: От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Имам познат, който се интересува запитването. Ако някой има оферта , моля да пише тук или на л.с.

Да, и на мен ми е интересно, ако има заинтересувани. Човекът, който търси такъв човек в нишата с фитнес уреди и все не може да си намери човек. ;)
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Търсите, но в същото време не давате никаква допълнителна информация като:

Информацията съществува ли (само за наливане)?
Снимки има ли?

Ако няма, ще бъдат ли дадени връзки, откъдето да бъде взимана информация
Снимките има ли изискване за размер?

Каква е пълната информация за попълване на продукт:

Категория
Подкатегории
Тагове
Свързани продукти
Пакетни продукти
Цена
Специални цени
Цени за групи потребители



Това определя цената.
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Успешно извършена поръчка на колегата ivslev. Свободен съм за още поръчки , ако някой има нужда - ЛС за повече информация.
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

От качване на продукт до качване има ехееее...

Едно е да ти пляснат една папка със снимки, ценова листа и сайт на производителя с описания на български (е те тука и мога да ги докарам до 40-50 артикула на ден качени). Но друго е да ми дадат един екселски файл с артикулен номер, баркод, заглавие (дето името на артикула в склада на вносителя се води едно, а търговското му наименование е ептен друго) и две колони с цени. Последния път качвах една финландска козметика за лице, е няма такова туткане. Накрая превеждах с гугъл преводача от полски и фински сайтове, за да мога да скалъпя описанието на артикулите. Щото много е сложно вносителя в Б-я да вземе да се потруди, пък да драсне 2-3 реда поне за кво е тва мазило. Та тогава утрепвах деня в качване на има-няма 10 артикула.

Винаги съм гледала първо какво има дадено като инфо за артикулите, за да преценя за колко време мога да ги кача и от там насетне да искам заплащането според времето, което ще работя.
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Здравейте,
Ако някой има продукти за вкарване, мога да помогна.
Поздрави
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

В качването на продукти за Opencart и аз мога да го свърша.

Вмъкване в категория
Писане на Заглавие на продукта
Описание на продукта
Мета описание
Ключови думи
Тагове
Продукт
Въвеждане на цена
Въвеждане на СЕО заглавие на продукта (ако е включен модула разбира се)
Въвеждане на тегло на продукта
Въвеждане на размери на продукта
Въвеждане на снимка на продукта
Интегрирането му с категория и подкатегории
Свързани продукти
Специални
Добавяне до 5 снимки

... и всичко това само за 0.90 лв на продукт, ако снимките на продуктите са ми предоставени, както и описанието, което може и да не е пълно (аз ще го доразвия)
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

искам да попитам само като информация
някой знае ли колко струва като услуга прехвърлянето за OpenCart
от версия 1.5.6.4 на 2.0.1.1 - само на продуктите
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

искам да попитам само като информация
някой знае ли колко струва като услуга прехвърлянето за OpenCart
от версия 1.5.6.4 на 2.0.1.1 - само на продуктите

питай СТАН той е разбирач на опъна
 
Здравейте, търся човек за качване на продукти в онлайн магазин. За повече инфо на лично съобщение.
Благодаря Ви.
 
От: Цена за добавяне на продукти в онлайн магазин

Здравейте,
Ако някой има продукти за вкарване, мога да помогна.
Поздрави

Здравейте Ангел,
пратете ми ваш телефон за връзка на [email protected]
Поздрави
 
Здравейте. Ако стартираш онлайн магазин и искаш да е добре оформен, подреден и най-вече правилно функциониращ, нещата не опират само до качването на няколко продукта. Всички продукти трябва да са перфектно описани, снимките трябва да са добре обработени и еднакви, това създава хармоничност и подреденост. Всички менюта на категорий, подкатегории, продукти и страници, трябва да са подредени и синхронизирани правилно, това включва : банери, икони, изображения, шрифтове и др. С други думи, голяма играчка е.
Аз си правя сам магазините и знам, колко време и труд отнема всичко. Вижте как е оформен моят магазин www.splitstarfoods.com
В момента правя магазините на още двама човека, ако имате нужда от помощ свържете се с мен на 0988880578- Иван.
 
Здравейте. Ако стартираш онлайн магазин и искаш да е добре оформен, подреден и най-вече правилно функциониращ, нещата не опират само до качването на няколко продукта. Всички продукти трябва да са перфектно описани, снимките трябва да са добре обработени и еднакви, това създава хармоничност и подреденост. Всички менюта на категорий, подкатегории, продукти и страници, трябва да са подредени и синхронизирани правилно, това включва : банери, икони, изображения, шрифтове и др. С други думи, голяма играчка е.
Аз си правя сам магазините и знам, колко време и труд отнема всичко. Вижте как е оформен моят магазин www.splitstarfoods.com
В момента правя магазините на още двама човека, ако имате нужда от помощ свържете се с мен на 0988880578- Иван.
Интересно, това май го четох някъде същото 🤔
 

Горе