Цена за изработка на сайт

martyyy

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте колеги.
Има един въпрос,искам да ви попитам колко доло-горе е цената която трябва да взема за изработката на този сайт.

http://allelectronicsshoping.com/example/


да добавя ,че целият сайт се оправлява от админ панел,а не от кода
 
От: Цена за изработка на сайт

Здравей,

можеш ли да ми обясниш как сайта се Оправлява от админ панела, а не от КОДА? Кода за какво е тогава? Колкото да пълни файловете докато админ панела Оправлява сайта?

Иначе за сайта. Най-важното е да оправи неща като - http://allelectronicsshoping.com/example/news.php?category='. Оразмери си картинките, не може тая кака от дясно да е толкова висока и разтегната.

А за цената - колкото дава човека, толкова взимай и се радвай :)
 
Щом не питаш за грешките - 100 лв.
И все пак - прочети малко за SQL Injections защото утре като хакнат сайта, човека ще те търси да му го оправяш и може да ти излезе през носа.
 
В това състояние сайта струва дори под 100 лв. Като стане готов ела пак да питаш за цена.
Инжекцията ти я даде колегата human по-горе. Не ескейпваш правилно входните данни и може да се направят доста бели по сайта.
Като ти гледам портфолиото, всичките сайтове са мега зле откъм секюрити. Трябва да се пообразоваш малко по тая тема, ако искаш да взимаш над 100 лв. за труда си.
 
От: Цена за изработка на сайт

Трудно може да се даде цена на нещо дето не е готово.
Детайлите са важни.
Примерно няколко дребни на пръв поглед неща могат да направят разликата от 100 до 1000 лв.
 
От: Цена за изработка на сайт

да това е така защото ,снощи го качих и не сам сменил настройките на базата данни ,но това не нещо което се настройва при предаването на сайта,
въпроса ми беше ,ако на вас ви възложат такъв сайт колко пари ще искате от човека да ви плати за изработката.
 
Re: От: Цена за изработка на сайт

въпроса ми беше ,ако на вас ви възложат такъв сайт колко пари ще искате от човека да ви плати за изработката.
Не, не. Въпросът ти беше колко пари трябва да вземеш за това, което си направил. Ако на някой друг му възложат подобен сайт, цената не е релевантна за това, което ти си направил. Ако искаш се обади на МАГ студио и питай колко ще струва такъв сайт при тях и като ти кажат 20 000 лв., можеш да подскочиш до тавана и да искаш на клиента 10 000. Твоят продукт обаче не струва повече от 100 лв. (даже и това ти е много).
 
От: Цена за изработка на сайт

Не можеш да проснеш един сайт и да кажеш "колко струва?". След като е опенсорс система, то трябва да се види на какво ниво е писан кода. Не е идеаята само до функционалност, а до бързина, сигурност, структуриране на кода :) Ако разкажеш повече, цената може да скочи от 150 лв до 1000 лв :)
 
От: Цена за изработка на сайт

Ми викам кой ще даде пари за тоя сайт =)
Кажи и аз да си топна човката с някоя сео услуга за XXXX лева.
 
Тоя сайт ти ли си го правил: http://izgubeni.com?
Гледам си лепнал цена в портфолиото, че е за 300 лв. Пиши го и текущия толкова и се радвай, ако някой ти даде толкова пари за да се учиш. Ти колко си мислиш, че струва това, което си направил, че продължаваш да упорстваш?!
 

Горе