Цена за майстори + хидроизолация.

Maverick

Well-Known Member
Какви пари върви хидроизолация за покриви/басейни/тераси/мокри помещения, материал + труд? Питам за цена при положение, че го прави читав майстор?

И вие колко бихте платили?
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Много зависи в какво състояние е основата, зависи и точно с какви материали ще се прави, от размерите на на площта и др.
Конкретно ако е от твоя материал, мисля че за 3 лв. на кв ще се намерят майстори, друг е въпроса ако искат рулонна изолация с посипка, там варира от 4-10 лв на кв/м
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

ако искат рулонна изолация с посипка, там варира от 4-10 лв на кв/м

С материала, или само труд? Защото гледам едни цени в нета, който са доста ниски. А именно за 9 лв./м2, като пише пише, че включва: почистване, запълване на ями, грунд и хидро (рулонна). Е има и цени по 20 лв, но те не ме притесняват. :)
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Кое от всичките тези работи ще изолираш покриви/басейни/тераси/мокри помещения?
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Кое от всичките тези работи ще изолираш покриви/басейни/тераси/мокри помещения?


Всичките. Просто който каквато информация има нека да сподели.
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Относително е така точна цена, понеже може да се използва течна гума, епоксидна смола или някаква мембрана. За метод ГПЗ майстора взема 3лв/м2 на пласт или 3лв на метър само за труд, ти си направи вече сметката
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Е той човека не търси съвети как да си направи изолацията, а иска да разбере как да ценообразува собствената си услуга. Затова ще сме полезни, ако имаме конкретен опит - кой какви оферти е получавал по темата. Аз, за съжаление не съм използвал нищо подобно от доста време.
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

формула труд+материал+доставка+печалба%=стойност х 20%ДДС = готов продукт!
 
От: Цена за майстори + хидроизолация.

Колеги моля, придържайте се към смисъла на темата. Ако имате допир с такива услуги (ползвали сте или предлагате) споделяйте инфо - конкретни цифри. За останалото, ако имам нужда ще питам.
 
@
Виждам в подписа ти, че вече имаш повече опит в тия неща :) Това нещо става ли и би ли го препоръчал за изолация на покрив? И имай предвид, че там ще спят децата ми..
 
Става и го препоръчвам. Повечето къщи в Гърция са с такава хидроизолация по покривите. Моят също си го изкърпих, че протече.

Приемам, че децата ще спят на последния етаж, а не на самия покрив.
 
10 хил лева за открит плосък покрив около 80 квадрата, една тераса 15 квадрата, и две малки по 5-6 квадрата.
Хидроизолация, термо, топлоизолация, наклони, абе всичко. Без да се пести от качество на материалите и на услугата. Сега който иска да пести и после да му тече - да дава по 3 лева на квадрат или там квото сте писали.
Цената е съвсем прясна - отпреди месец.
Фирмата е - https://www.georgievibrothers.eu/
Качеството го оценявам като добро.

Цените са лудница в момента поради факта, че всички строят. Читави майстори няма - заети са. Изчакайте година-две и пак ще се нормализира пазарът, а оттам и цените.
 

Горе