Цена за мейл

tomhafner

Member
Здравейте, не знам дали мястото на темата е тук, но ако не е моля да я преместите. Интересува ме колко пари струва база данни от например 50 000мейла? Има ли тенденция като цена на мейл? Благодаря!
 
може и да постигне .. някоя глоба
https://pravatami.bg/1895

едва ли, по принцип може така да се направи че да гонят вятъра, но тези мейл листи които се продават не стават за нищо. Като цяло ако не е таргетирана и поддържана листата за нищо не става.
 
В бг кой ти проверява мейли, всичко се е урнало по фейсбуки. Не знам какво намират толкова много в тази скапана мрежа. Недей да си харчиш парите са глупости.
 
  • Like
Реакции: Jhin
Създадох мейл в абв.бг който никъде не съм ползвал, никъде не се е появявал. Два месеца след създаването му получих първия спам. Ако някой от админите им не продава мейл листите да ми падне сървъра.
 
Не е позволено продажбата на мейл листи тук. ;)
Ако изкарате и някъде на видно място линк с правилата ... :D
 
Ако изкарате и някъде на видно място линк с правилата ... :D
Има го в пазара, където му е мястото. Но реално не се вижда. Ще се вземе мерки, защото вече много такива получаваме, къде да четат правилата, нищо, че идва на лично от мен (автоматично) при регистрацията, ни не го четата за жалост.
 
Вместо да се забранява, по - добре според мен, е да се обяснява че е безсмиселно да се купуват такива листи.
Истина е. Но не може и да ги толерираме и за това се премахват такива теми и постове. Няма как. Както се случва с птц сайтовете. ;)
 
Създадох мейл в абв.бг който никъде не съм ползвал, никъде не се е появявал. Два месеца след създаването му получих първия спам. Ако някой от админите им не продава мейл листите да ми падне сървъра.

Е, не си чел правилата и после другите ти виновни. За да си направиш мейл в абв трябва да се съгласиш и с техните условия, едно от които е, че мейлите се предоставят за рекламни съобщения (СПАМ).
 
Е, не си чел правилата и после другите ти виновни. За да си направиш мейл в абв трябва да се съгласиш и с техните условия, едно от които е, че мейлите се предоставят за рекламни съобщения (СПАМ).
Аха. Благодаря имах нужда някой умен човек да ми даде съвет. Благодаря!
Възхищавам ти се. Само от един коментар разбра моята психология, моето АЗ. Благодаря явно това ми е проблема, все обвинявам другите. Трогнат съм ще си го сложа на стената. Има и много други твои мисли които искам да разлепя по стените.
Ще си поръчам на стикери. Ако има още желаещи може да направим партия.
Благодаря ти! Ти промени живота ми. Осъзнах какъв съм мрънкалник...............................
 
Аха. Благодаря имах нужда някой умен човек да ми даде съвет. Благодаря!
Възхищавам ти се. Само от един коментар разбра моята психология, моето АЗ. Благодаря явно това ми е проблема, все обвинявам другите. Трогнат съм ще си го сложа на стената. Има и много други твои мисли които искам да разлепя по стените.
Ще си поръчам на стикери. Ако има още желаещи може да направим партия.
Благодаря ти! Ти промени живота ми. Осъзнах какъв съм мрънкалник...............................

Нямаше нужда да губиш време и да пишеш толкова дълго, достатъчно беше да напишеш само 3 думи: Благодаря ти Боже! ;)
 

Горе