Цена за сайт?! Предложения?

От: Цена за сайт?! Предложения?

Може ли и на мен ЛС с повече подробности.

Интересува ме и разбивка на приходите.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Здрасти и то мен . Ако може да ми пуснеш ЛС и на мен за да видя за какво става въпрос. Ако е на тематиката , която ни интересува и наистина е печеливш може да стиснем ръце
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Как от толкова малко посещения такива приходи? Да не продаваш ваксини срещу свински грип :) :)
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Пуснах ви Лични на всички!


Как от толкова малко посещения такива приходи? Да не продаваш ваксини срещу свински грип :) :)

А такива коментари няма да ги коментирам, имам и сайт с 100 посещения, който изкарва 2-но. Не важно да имаш хиляди посещения, а да постигнеш нещо, което поне 10 човека ще харесват. За пример ще ти дам стотиците музикални и сайтове за гледане филми с по 10-15 к посещения - изкарващи по 50 лева на месец..
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Мда, така е. Аз го казах като комплимент към сайта, а и от една страна, защото казваш кой е сайта само на ЛС. Успех с продажбата :)
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Мда, така е. Аз го казах като комплимент към сайта, а и от една страна, защото казваш кой е сайта само на ЛС. Успех с продажбата :)

Да, няма смисъл да спамим тука. Просто ще почнат едни коментари и фермани, затова предпочитам да пренеса този момент на ЛС и евентуално по скайпа, за хората които имат интерес.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Искам и аз ЛС
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Пуснах ви ЛС. Цената принципно е 12 х месечният доход за последните 12 месеца, което прави 7200
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Сайта е продаден! Благодаря на всички, които проявихте интерес.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Сайта е продаден! Благодаря на всички, които проявихте интерес.


Сайт се е продал тука за 7200???!!!!
Бравос!!! :)
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Да наистина браво .. ако сайта наистина е продаден тук за толкова много пари .. ако не е тук, то каде е продаден ако може да кажеш ?
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Сега може ли вече да дадеш линк към сайта? Много искам да видя сайт, който е с такава печалба и с толкова малко уникални. Ако не искаш моля те прати ми ЛС.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Да, сайта се продаде от форума. Не съм се заемал с глобална кампания за продаване, просто реших да го пусна тук и стана работата, естествено с търпение от двете страни. Успех на всички, които мислите да продадете!
 

Горе