Цена на facebook група от 300 човека

От: Цена на facebook група от 300 човека

Група от 1000 човека всеки може да си направи максимум за няколко часа (ако има достатъчно акъл в главата и знае как да подходи)... така, че с 2 думи нищо не струва ;)
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Реално все още не сме измислили формула, по която да се смята цената на подобни групи. Всичко зависи от тематиката на групата. Добре е да измислим формула, за да не се чудят всички.
Примерно - група 300 души - 300х0,10 лв. на човек = 30 лв., 950 души - 95 лв. и т.н.
Дано да има и други предложения...
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

цената трябва да зависи от сектора, към който е насочена и потребителите и народността им.
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Реално все още не сме измислили формула, по която да се смята цената на подобни групи. Всичко зависи от тематиката на групата. Добре е да измислим формула, за да не се чудят всички.
Примерно - група 300 души - 300х0,10 лв. на човек = 30 лв., 950 души - 95 лв. и т.н.
Дано да има и други предложения...

Набавянето на 1000 фена струва около 20лв. За 300 човека е около 7лв. Значи групата да се продаде макс за 5.
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Fozzy мога ли да те попитам как ги изчисли 20лв за 1000 човека ?
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Fozzy мога ли да те попитам как ги изчисли 20лв за 1000 човека ?

Много лесно, има няколко човека, които предлагат тази услуга във форума. Цената е 20лв. Тоест, няма смисъл да купя страница от 300 човека за 30лв, като мога да си направя моя и да поръчам от някой да ми набави 1000 фена за 20 кинта.
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Хората продават групи с хиляди членове по 5 лв. на 1000 човека.
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Реално все още не сме измислили формула, по която да се смята цената на подобни групи. Всичко зависи от тематиката на групата. Добре е да измислим формула, за да не се чудят всички.
Примерно - група 300 души - 300х0,10 лв. на човек = 30 лв., 950 души - 95 лв. и т.н.
Дано да има и други предложения...



мухахахахха
30 лева? за ко ?

3,50 макс и то ако купувача е на кеф след турбо свирка от руси близначки с дебели езици...
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Само не разбрах защо има толкова злоба тук в този форум , нек'ви пубери ми дават лоши репутации и ме наричат кръчмарче за мнения по моята тема. А бе хора това ли Ви е кефа да давате лоши репутации на колегите си, не че много ми дреме за насраните Ви репутации. Това че сайтът kry4ma ... има мой линк и аз съм сложил негов линк на моя сайт не значи че съм "кръчмарчето" , а просто означава че сме обменили линкове , както правят хора които искат да си помагат в нещо. Така че моля без излишни глупави забележки и коментари, аз също мисля вече да се огранича в мненията и посещенията си - просто все по-малко виждам обективни и градивни хора с което форума само губи стойността си.
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

То не случайно системата е обозначена с термина "репутация". Репутацията е нещо, което се гради с ценни мнения, но за нея имат значение и бизнес партньорите на конкретната личност. Вероятно част от лошите репутации си ги получил защото правиш бизнес с изключително непопулярни в този форум бизнес партньори. Дори да си ограничиш мненията и посещаемостта тук, това няма да промени факта, че Предприемач е най-големият и посещаван форум от този тип в България. От цялата работа ще загубиш само ти. Просто такива са фактите. :)
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Здравейте,
интресувам се от хората, които могат да напълнят една моя група за забавления с хора. Трябва ми хора от България на възраст под 30 години. Моля, изпращайте своите предложения на ЛС.

Поздрави
 
От: Цена на facebook група от 300 човека

Здравейте,
и аз се интресувам се от хората, които могат да напълнят една моя група
предложения на ЛС.

Поздрави
 

Горе