Цените на новите epassporte услуги - New epassporte fees

Blinky

Owner
Предполагам че че днес всеки си е видял < а ако не - скоро>, че epassporte услуги ще поскъпнат, както селдва:


- Peer-to-Peer (P2P) transfer fees will change from US$0.25 to US$0.30 per transaction;
- ACH Loads and Withdrawal fees will change form US$2.00 to US$3.00 per transaction.

Това е малко кофти, но няма логично обяснение защп ги вдигат с толкова, явно инвестиране в по-добри елементи от системата. Но услугата е добра.

Ако има коментари, ще се радвам да ги споделите.
 
щото долара падна много тази година те печелят долари които обменят за по малко пари в локалната си валута като долара поевтинява затова вдигат цената. Доколкото са ми казвали при пазаруване на пос терминал няма такси така че и това е опция
 
Да аз вече около 3-4 месеца само пазарувам с нея epassporte карта и ми взимат пари по курса за деня. Иначе това да изтеглиш пари от АТМ си е живо убийство..нестига, че долара е евтин ами и свалят по 10-15 ст. надолу:(
 
iNDESiGN каза:
при мен беше $17 = 20 лв :?
откачена работа...

Точно за това говоря :) То за 20-30 лева ОК ама мен наскоро ми се наложи два дена да тегля няколко пъти по 650лв. , което беше нечовешка набутвация. Така че препоръчвам на всички да си пазаруват с картите. А ако им трябва пари в кеш да купят нещо на някой друг, а той да им даде парите на ръка.
 
iNDESiGN каза:
при мен беше $17 = 20 лв :?
откачена работа...

$15 X 1,334 =20,01 ЛВ и като сложиш $2 такса станаха 17 долара

не е 15 стотинки поевтин всичко става по центаленкурс на виза ама тая такаса за теглене товари много малките тегления


ПП а и долара е поетинял сповече от 20% откато се занимаваме с афилиейт маркетинг но ако пробнозите на моя човек са верни и оределени събития настъпят 2010 1$=1€
 

Горе