Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Test

Well-Known Member
Гледам днеска новия епизод от шоуто на Ray William Johnson и посредата изненада, нашенска циганска сватба. :D

[video=youtube;vxlud-MXvzE]https://www.youtube.com/watch?v=vxlud-MXvzE[/video]

Започва от 2:00.

Между другото, това е един от най-популярните канали в YouTube.
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Пак добре, че не ни спомена. Баси спрелите орки, как не се запалиха :lol: Иначе пичът много е вдигнал нивото, браво на него, не го бях гледал скоро.
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Последния път като имаше клип от България Ray William Johnson беше сложил стрелбата по Доган.
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

не знам но ми идва да се заровя в земята като ги гледам...
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Наистина добре,че не са ни споменали. И без това има страни,в които мислят,че сме черни и крадем постоянно.
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Наистина добре,че не са ни споменали. И без това има страни,в които мислят,че сме черни и крадем постоянно.

Е, как да не мислят, че сме черни и крадем постоянно, при положение че тия "български" сватби ги гледат милиони хора от чужбина и остават с такова впечатление?! А и как да не ги гледат, при положение че бай Васко вдига катуна и се мести във Франция без проблем, а Иван Иванов остава в България да работи и да си изкарва прехраната с честен труд, докато ромският етнос го представя пред света?
 
От: Циганска сватба от България в един от най-популярните канали на YouTube

Каква е тази брада, прилича на талибанин, откога не го бях гледала :)През цялото време очаквах на булчето да м у се подлали роклята, ама не.
 

Горе