Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

първо на няколко бири съм, така че правописа няма да го гледам... Имаше друга тема за тоя "юзър", който оплюва православната църква, така че там си изказах мнението.

Та сега за теб... ти къде живееш? В Германия, Люксембург... защо говориш глупости?! Ако в Германия те хванат без билет ти се усмихват ДА, но докато ти пишат глоба за няколко стотин евро, но случайно ако контролата е човек те смъква на първата спирка/гара и директно в полицейското управление за няколко часа да обясняваш защо не си си взел билет. На центъра на Париж, Мюнхен, Гармишпартенкирхен, Будапеща - там са се опитвали да ме обират и са мега наглите хора. Абе човек в хотела дет спах уж в няква си централна част на Париж продаваха наркотици... Къде лъжеш ти, че знаеш? Хората на запад се експлоатират - бачкат като волове и единствено в почивните дни насладата им е да се напият, да гледат телевизия или да отидат на "пикник" (с колата до първия зелен паркинг и вадят храна закупена от супера) или както в Америка правеха т.нар. hiking - отиват в гората и спят и се напиват сами.
В момента работата ми е свързана със западна Европа и повярвай - там не са хора. Крадат много повече от нас и рушат 10 пъти повече. Единственото, което им е по-добре е управата, защото веднага впрягат белите роби и започват да чистят и да поправят поразийте им.

Не си ги разбрал много хората , въпреки че работиш на запад. Германец първо че няма да се качи в превозно средство без да си купи билет - по скоро би вървял пеша. Това обаче може да направи субект от балканските страни , който се опитва да хитрува на тънко. Освен това да има кражби - главно от същите субекти дето са налазили белите страни. За това по чужбина като видиш българин - бягай надалеч.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Не си ги разбрал много хората , въпреки че работиш на запад. Германец първо че няма да се качи в превозно средство без да си купи билет - по скоро би вървял пеша. Това обаче може да направи субект от балканските страни , който се опитва да хитрува на тънко. Освен това да има кражби - главно от същите субекти дето са налазили белите страни. За това по чужбина като видиш българин - бягай надалеч.
Типично расистко мнение пълно с генерализации:

- германец нямало да направи еди си какво. Откъде си сигурен бе, всички германци ли познаваш. Само за белите и русите ли говориш или за турските германци също?

- да разбирам, че ние - "балканските субекти" - сме виновни за престъпността в Западна Европа. Ние държим мафията, наркотиците, търговията с плът и оръжие. Ония там са света вода ненапита, ангелчета, истински херувимчета.

Абе как може да си толкова заблуден, кай честно. :oops: Що мразиш българите толкова?
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Живея в България, в Германия, а понякога и в Люксембург.
Навсякъде има всякакви неща вече, защото в Германия налазиха турците преди време, които въобще не са толкова кротки, за колкото ги мислят някои. Там ако има нещо незаконно го държат те. Бежанците ги изключвам, защото в Берлин, Хамбург, Франкфурт, Ерфурт, Дрезден и на всичките места, на които съм ходил в Германия съм видял не повече от двама-трима-петима бежанци ( хора, които търсят да те преджобят и разпънали палатката на гарата, видимо не са нито немци, нито балканци, не знам дали не са само цигани ). С други думи, с тях се спекулира най-много. А иначе не всички са едннокви, но като влезе контрола във влака не гледа хищно и не иска да изкара 50 евро цента от глоба за себе си, а гледа да си свърши работата. Защото там не ме е яд да дам 30 евро за билет Ерфурт-Берлин - персонала е мил, на всяка спирка поздравяват новокачилите се за добре дошли, екстра бързи са ( Ерфурт-Берлин го взима влака за 3 часа, а с кола е над 5 ), екстра луксозни са и въобще да не обяснявам, май на всички им е ясно. Тука като дам 1,60 за билет в автобуса получавам разнебитен автобус на 50 години, който скърца и се клатушка като моторна лодка, управлявана от пиян, контролите влизат по 2-3, блокират изходите, че и на спирките проверяват, шофьора псува като дърт мангал като поздрав за новокачилите се и изобщо - щастие.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Типично расистко мнение пълно с генерализации:

- германец нямало да направи еди си какво. Откъде си сигурен бе, всички германци ли познаваш. Само за белите и русите ли говориш или за турските германци също?

- да разбирам, че ние - "балканските субекти" - сме виновни за престъпността в Западна Европа. Ние държим мафията, наркотиците, търговията с плът и оръжие. Ония там са света вода ненапита, ангелчета, истински херувимчета.

Абе как може да си толкова заблуден, кай честно. :oops: Що мразиш българите толкова?

Воленчо , ти излизал ли си извън селото си да видиш какво по тая Европа или само у форума си чешеш езика ? Верно че българите сме майстори по всичко и разбираме от абсолютно от всичко ама все пак да спорим какво е в България и какво по света с човек дето сигурно се е возил на метро по рядко от колкото аз на самолет не върви... И не мразя българите , просто по голямата част са си боклуци , които искат да се облажат на твой гръб. Както винаги има и изключения.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Живея в България, в Германия, а понякога и в Люксембург.
Навсякъде има всякакви неща вече, защото в Германия налазиха турците преди време, които въобще не са толкова кротки, за колкото ги мислят някои. Там ако има нещо незаконно го държат те. Бежанците ги изключвам, защото в Берлин, Хамбург, Франкфурт, Ерфурт, Дрезден и на всичките места, на които съм ходил в Германия съм видял не повече от двама-трима-петима бежанци ( хора, които търсят да те преджобят и разпънали палатката на гарата, видимо не са нито немци, нито балканци, не знам дали не са само цигани ). С други думи, с тях се спекулира най-много. А иначе не всички са едннокви, но като влезе контрола във влака не гледа хищно и не иска да изкара 50 евро цента от глоба за себе си, а гледа да си свърши работата. Защото там не ме е яд да дам 30 евро за билет Ерфурт-Берлин - персонала е мил, на всяка спирка поздравяват новокачилите се за добре дошли, екстра бързи са ( Ерфурт-Берлин го взима влака за 3 часа, а с кола е над 5 ), екстра луксозни са и въобще да не обяснявам, май на всички им е ясно. Тука като дам 1,60 за билет в автобуса получавам разнебитен автобус на 50 години, който скърца и се клатушка като моторна лодка, управлявана от пиян, контролите влизат по 2-3, блокират изходите, че и на спирките проверяват, шофьора псува като дърт мангал като поздрав за новокачилите се и изобщо - щастие.
Май се обърка вече? Предното ти мнение не казваше ли как ще те упъти как да си вземеш билет, а сега си казваш глобяване... Както казах вариантите са два или глоба директна или на първата спирка/гара и в полицията.
Контролите в градския транспорт - нека им се даде повече власт, както в тези страни, за които спомена и ще видиш как бързо всичко ще влезе в час, но те са се озлобили точно защото всеки ден срещат такива, които им се зъбят... Не мога да разбера какво са ти виновни те, че искаш да минеш метър? (говоря образно не конкретно). Лошото е, че ние българите сме ужасно ама ужасно примерни само в другите страни, а тук си веем байряка и все обвиняваме някой друг. Пример "юзъра", който е създал темата.

Автобусите в България на градския транспорт смея да твърдя, че са нови, но просто защото си чул някой да се оплаче или нещо по радиото и хоп хайде и ти с народа масово да се оплакваме... Като цяло прекалено хиперболизираш всяко едно твое мнение, което съм ти чел.
Проста аритметика и доказателство на думите ми: Ерфурт - Берлин около 300 км. Разстоянието се минава за около 3 часа с автомобил, 5-6 часа с рейс или камион (заради ограниченията за времето на шофирането им)
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Дядо Добри е от малкото хора, истински пример. Като чуя думата църква и вяра се сещам за него. Свят човек!
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Воленчо , ти излизал ли си извън селото си да видиш какво по тая Европа или само у форума си чешеш езика ? Верно че българите сме майстори по всичко и разбираме от абсолютно от всичко ама все пак да спорим какво е в България и какво по света с човек дето сигурно се е возил на метро по рядко от колкото аз на самолет не върви... И не мразя българите , просто по голямата част са си боклуци , които искат да се облажат на твой гръб. Както винаги има и изключения.
Представи си, че живея сред българи и общувам с българи всеки ден. Ако навън има само боклуци, това може да ме радва.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Представи си, че живея сред българи и общувам с българи всеки ден. Ако навън има само боклуци, това може да ме радва.
Точно обратното , много лош материал остана в БГ , всичко читаво е в чужбина . Пример лекарите , най-кадърните отидоха на големите заплати и са признати специалисти.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Не. Това с лекарите не е съвсем вярно.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Вдигнали са свещите. 0.40 стотинки е най-евтината свещ. В Гърция са напълно безплатни и ги има на всеки ъгъл. Има нещо много сбъркано в нашата православна църква. Затова и отблъсква толкова хора. Които са вярващи. И точно затова странят от нея.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Точно обратното , много лош материал остана в БГ , всичко читаво е в чужбина . Пример лекарите , най-кадърните отидоха на големите заплати и са признати специалисти.

Как така всичко читаво е в чужбина пък:

За това по чужбина като видиш българин - бягай надалеч.

Хем читави, хем да бягаш.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Как така всичко читаво е в чужбина пък:



Хем читави, хем да бягаш.

Знаеш ли има една приказва , че в Ада , всяка страна си има казан и по един дявол дето ги пази хората попаднали там да не излязат. Само при българския казан няма дявол, защото когато някой се изкачи до ръба на казана , другите сами го дърпат обратно. Та това че някой е добър специалист в професията си не означава , че ще ти помогне с нещо.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Всички мои познати в Европа са читави хора и мога да разчитам на тях. Имам такива в Англия, Германия, Австрия. Ти като цяло мразиш българите, това е.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Всички мои познати в Европа са читави хора и мога да разчитам на тях. Имам такива в Англия, Германия, Австрия. Ти като цяло мразиш българите, това е.

То с познати всеки знае ..... ти излизал си някога извън България да видиш как е ? Или приятелите са ти разказвали само .... И не мразя българите , просто си споделям впечатленията .
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

То с познати всеки знае ..... ти излизал си някога извън България да видиш как е ? Или приятелите са ти разказвали само .... И не мразя българите , просто си споделям впечатленията .
В България общувам само с българи ти казах. Ако ти попадаш на боклуци, да не би.... ;)
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

В България общувам само с българи ти казах. Ако ти попадаш на боклуци, да не би.... ;)

Е като не знаеш какво е по света защо спориш ? Имаш 3ма познати по Европа и си голям експерт ?
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Е като не знаеш какво е по света защо спориш ? Имаш 3ма познати по Европа и си голям експерт ?

Колега, я кажи как е по света? Тук автора се оплаква, че хората им е свършило "работно" време и са си тръгнали. Дали някой "по света" - като му свърши работното време - ще остане, ей така, за да направи нещо за някой друг?
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Колега, я кажи как е по света? Тук автора се оплаква, че хората им е свършило "работно" време и са си тръгнали. Дали някой "по света" - като му свърши работното време - ще остане, ей така, за да направи нещо за някой друг?

Няма да останат - има си работно време. Но човек дето не ги хванал на време няма да се оплаква , а ще отиде на другия ден и това е. Разликата е че правилата се спазват, а не заобикалят както в България.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Няма да останат - има си работно време. Но човек дето не ги хванал на време няма да се оплаква , а ще отиде на другия ден и това е. Разликата е че правилата се спазват, а не заобикалят както в България.

Тцъ!!! Чиновникът ще си тръгне, но не и свещеникът. Духовниците в развитите страни са 24/7 на разположение на миряните, а вратите на църквите не се заключват и през нощта. Е, вероятно в задълженията им не влиза да баят на неодушевени предмети, но при нас циганията си присъства дори в религиозните практики. :)
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

хем читави, хем да бягаш, типичен пример за човек, който не знае какво приказва
 

Горе