Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Не знам сред какви хора живееш, ама не става въпрос за нашия казан да е без дявол, явно твоето обкръжение е без дявол, щом така да мислиш
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Не знам сред какви хора живееш, ама не става въпрос за нашия казан да е без дявол, явно твоето обкръжение е без дявол, щом така да мислиш

Още един специалист .... в колко държави си живял и работил ? Ако ти изброя моите , най-вероятно не може да броиш до толкова. Та едно е някой да ти е разказал , друго е да си го видял с очите си.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

"Германец никога няма да се качи без билет", " Ако ти изброя моите , най-вероятно не може да броиш до толкова. Та едно е някой да ти е разказал , друго е да си го видял с очите си. "
Иди пак и гледай, ама с по-отворени очи. Малко ми е писнало от такива, който отиват, местят се само физически в пространстовто, без да разберат местното население и култура... и после разправят - леле майнйольо - какви хора в чАжбина - Ангели.
В германия конкретно - още през 80-те са си направили Schwarzfahrer-Versicherung - което е като застрахователен фонд за тарикати без билети. Работи като - 1000 души се возят на аванта и вместо билети - плащат членски внос във фонда. Ако някой от членевете на фонда е хванат без билет през месеца - глобата се плаща от фонда. Идеята е, че работи, понеже статистика.
 
От: От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Работил съм в други държави. Дори в САЩ и мога да ти кажа много неща, но по начина, по който пишеш не мисля че би ги осъзнал, живей с мирогледа си. Желая ти хубав ден, и заради хора като теб нямаме дявол, ти дърпаш за краката, тиииии
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

"Германец никога няма да се качи без билет", " Ако ти изброя моите , най-вероятно не може да броиш до толкова. Та едно е някой да ти е разказал , друго е да си го видял с очите си. "
Иди пак и гледай, ама с по-отворени очи. Малко ми е писнало от такива, който отиват, местят се само физически в пространстовто, без да разберат местното население и култура... и после разправят - леле майнйольо - какви хора в чАжбина - Ангели.
В германия конкретно - още през 80-те са си направили Schwarzfahrer-Versicherung - което е като застрахователен фонд за тарикати без билети. Работи като - 1000 души се возят на аванта и вместо билети - плащат членски внос във фонда. Ако някой от членевете на фонда е хванат без билет през месеца - глобата се плаща от фонда. Идеята е, че работи, понеже статистика.
Къде да отида бре маймунке малка, като живея в Германия от близо година... тоя форум се е напълнил с някакви кухи твърдоглавци , където ни приемат , ни предават. В Германия има хора дето не плащат билета , само дето са германци , колкото си ти примерно. Чак се чудя защо се включвам в подобни дискусии да си губя времето .... което си е моя грешка.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Гледал ли си филма "the interview" ot 2014–та? Там обясняват, как вечния лидер няма анус и не ходи до тоалента, понеже Ким-Чен-Слънце толкова много работи за благото на народа - та успява да консумира всичко в тялото си, та няма нужда да посещава кенефа, никога.

Сигурно и немците са така? Ама само кореняк - немците. Тоалетни в Германия има за тея "немци", мургавите, предполагам?
Абе не знам в кой век мислиш, че живеем? Не, че нещо, ама всеки с малко повече кинта е излизал от Булгерия-та, някой даже и висшето са изкарали в чужденцията, някой даже алма матера им е на запад от голЕмото алтантическо море.
Не знам как реши, че може някой със всичкия си да ти повярва на небивалиците "немците винаги си плащат билета, никой немец не кара аванта".
Виж - ако беше казал - "в Германия авантаджиите в градския са по-малко на глава от БГ" - окей, тогава бих се съгласил, горе-долу.

Аз градски не ползвам от цифра време, но когато ползвах в Копенхаген - редовно си имаше глобени и не бяха само арабухи, и доста white trash имаше. Вярно - по-малко авантаджий, ама като глобата е 100€+ - не е голяма изненада. Да не споманавам за адските трейлър парк утайки в щатите.

Тая мантра с божествената чужденция отдавна се разби на пух и прах. Вярно - по-чисто е, вярно повече пари имаш на края на месеца (и в началото,и в средата), вярно по-мили и дружелюбни са хората. Но това не идва безплатно, който е живял - знае, че се работи, ама найстина се работи - не е да идеш на обяд и да не се върнеш в офиса, а да се озовеш на алеко ;- ) . Също така - знае, че ако си в група експати - никой не създава истински приятелства, понеже никой не е от там и всеки е за малко.
Хак да му е, че продавачката ти се усмихва в магазина, след като бирта която си купил нямаш с кой да я изпиеш. Или имаш с кой да я изпиеш, но я пиеш с такива хора, с който си само защото ситуацията те е накарала, а при други обстоятелства - никгоа не би избрал тяхната компания.

И хората все повече и повече разбират, че кинтата е кинта. Ама ако я изкарваш през нета - няма голяма файта да я харчиш на женевското езеро, където едно фондю + вино за двама е 90 франка, като за същите 90 франка можеш да направиш weekend spa 5 звезди, с минерални бани, сауни и масажи на друго място (жокер, в баден-баден ще е доста повече от 150 лева ол-инклузива).
 

Горе