Продава се: Цялата ми библиотека

Svetla Vasileva

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте, аз съм от Пловдив. Имам желание да продам на символична цена купища книги, с които разполагам. Това са всичките ми книги, с които е израснало моето поколение, които са издържали проверката на времето, получили признанието на читателите от много поколения у нас и по света. Невъзможно ми е да направя списък в момента, тъй като са стотици заглавия, но при интерес от ваша страна ще се опитам да ги опиша. Свържете се с мен на скайп eevrikaa
 
старите книги ги изкупуват на левче броя, по добре отиди в една библиотека и ги дари
 
A пакети от по 10 книги, примерно тематични?
Аз бих взел един такъв.
 
Това е интересна идея...но са ужасно много...просто не мога да си представя Стендал да мухлясва до коша за боклук...:) истинско разхищение.... за някой който не го е чел!
 
Това е интересна идея...но са ужасно много...просто не мога да си представя Стендал да мухлясва до коша за боклук...:) истинско разхищение.... за някой който не го е чел!
Те нека са много, 10*10 и ей ги 100 книги.
 
@Sky май не четеш много книги. Това с пакети от 10 не е никаква оферта даже ще навреди в случая.

@Svetla Vasileva или ги дари на някоя библиотека или отдели време и направи списък на книгите.
 
@Sky май не четеш много книги. Това с пакети от 10 не е никаква оферта даже ще навреди в случая.

@Svetla Vasileva или ги дари на някоя библиотека или отдели време и направи списък на книгите.
Защо мислиш така?
 
И аз търсих наскоро къде изкупуват книги и попаднах на този сайт: http://xn--80aaegijgfbne7abcw7db.com/knigi.html
Не знам дали е валидна офертата, още не съм им се обаждал да питам. Но адреса е в София и май не си струва да се идва от Пловдив специално за това.
 
Вместо да ги описвап всичките, ще ти дам идея. 21 век е модерен век, всички хора имат модерни телефони. Нареди ги настрани, щракни по една снимка на 10х10 примерно и готово. Ще се виждат авторите и книгите и готово.
 
Поне снимка им пусни тук, описа щом ще отнеме толкова много време. Можя някой да познае някоя корица
 

Горе