ЧРД Гугъл !

От: ЧРД Гугъл !

За същият гугъл който всички тук ползваме ли говориш или си кръстил детето си по този начин :) (Това си е бъзик де :))
Ако е първото - грешна ти е информацията.
Според мен като официален РД може да се счете датата на закупуване на домейна, който дори според техният сайт (http://www.google.com/tenthbirthday/) е на датата 15 Септември 1997. Вярно е, че преди това са съществутвали под различно наименование, но пък не успях да намеря достоверна информация за това "кога точно" се е родило отрочето :)
А ако пък съдим от wikipedia, датата 4 Септември 1998. Справка http://en.wikipedia.org/wiki/Google

А най-откровенно може да си кажем, че никой не знае кога точно е създаден гугъл, освен авторите му :) Може да са били пеленачета когато им е изникнала брилянтната идея.
 
От: ЧРД Гугъл !

Честит му рожден ден и от мен и нека си оправят глупавите алгоритми и да не виждаме спам сайтове и блогове по първите места. Пожелавам им още да не толерират големи сайтове като about.com и подобни, за неща за които грам не са специализирани, а са си оспамени. Нека съществуват още милион години и всяка следващ търсачка, който им става конкурент да е на половин толкова добра, за да има ши*ан смисъл.

Май сега имат РД, гледам торта със свещичкиа са си сложили:

googbday10-hp.jpg

Нека бъдат по-добри с webmaster-ите и много щастие. Какво друго да им пожелаем? Нека са готини. :)
 
От: ЧРД Гугъл !

Добра идея kmotov Ако първото ми дете е момченце ще го кръстя Гугъл, ако е момиченче: Яху :D
 
От: ЧРД Гугъл !

Честит му рожден ден и от мен и нека си оправят глупавите алгоритми и да не виждаме спам сайтове и блогове по първите места. Пожелавам им още да не толерират големи сайтове като about.com и подобни, за неща за които грам не са специализирани, а са си оспамени. Нека съществуват още милион години и всяка следващ търсачка, който им става конкурент да е на половин толкова добра, за да има ши*ан смисъл.

Май сега имат РД, гледам торта със свещичкиа са си сложили:

Виж файлът 1046

Нека бъдат по-добри с webmaster-ите и много щастие. Какво друго да им пожелаем? Нека са готини. :)
Евала за двусмислието :) , ама недей така , че ако няма блогове нагоре по серпа , ъх половината от нас ще си идем хаха
 
От: ЧРД Гугъл !

Айде да му е честит рождения ден и да ми качи думите по нагоре, че да не му окапе кода :D
 
От: ЧРД Гугъл !

като гледам кво направиха за тия 12 год ... и ако следващите продължават така янмам си на идея за какво става въпрос
 

Горе