ЧРД на @Blinky

От: ЧРД на @Blinky

Честит и от мене. Жив и здрав, успехи в бизнеса и личния живот :)
 
От: ЧРД на @Blinky

Честито ! Някаква сбирка междудругото няма ли да се организира
 
От: ЧРД на @Blinky

Блинки , пожелавам ти успех във всичко с което се захванеш , късмет във всичко , което не зависи от теб и сбъдване на всичко , за което мечтаеш!. Леки запивки и много усмивки! :)Честит рожден ден!
 
От: ЧРД на @Blinky

Честит рожден ден, да си жив и здрав, много щастие и успехи във всички начинания и не начинания :) И да почерпиш!!!

П.П. Абе днеска ти си третия рожденик :d
 
От: ЧРД на @Blinky

О, Блинки баце одъртяли сме днес май?:):):) Честит рожден ден, да си жив,здрав, пълен с кинти и успехи!:)
 
Последно редактирано:
От: ЧРД на @Blinky

Пич, пожелавам ти да не се влюбваш в кучки и да имаш най-яката жена, която да те прави още повече мъж!

Другото е прах и подробности!
Честит рожден ден и от мен!
 
От: ЧРД на @Blinky

Леле момчета и момичета, полъскан съм много. Ако знаете как ме зарадвахте....направо нямам думи. Всяка година се покривам и всяка година текат пожелания. Мерси....много...направо ме накарахте да се почувствам много добре. Успехи и на всички тук и дано да не се отървете (всички, ама абсолютно всички) от здраве и любов, а парите ще си дойдат сами. ;) Винаги ще съм насреща за проблемите в който мога да помогна на някой. Успехи....;)
 
От: ЧРД на @Blinky

Айде и един музикален поздрав!
watch
 
Последно редактирано:
От: ЧРД на @Blinky

Мерси, Ади. Голямо си златце. Много и се кефя на Марая....говоря за това че е признат глас и не съм предполагал че има такава песен, а не е като да не следя кариерите на повечето музикални звезди. Мерси за поздрава.;)
 
От: ЧРД на @Blinky

Моля ,моля още дълги години да ни търпиш тук във форума:wink:
 
От: ЧРД на @Blinky

ЧРД и от мен.Жив, Здрав и много успехи както в живота така и в бизнеса. :)
 
От: ЧРД на @Blinky

Blinky , честит рожден ден и от мен братле, всичко най-хубаво ти желая, и нека ти се сбъднат всичките ти мечти и желания ;)
 

Горе