Чао България Welkome Canada!

От: Чао България Welkome Canada!

Кой където ще да ходи, никой не може да го спре, а няма и смисъл да го спираш...
Една приятелка замина. Вече пета година сменя памперси на стари хора в старчески дом. Е, мерси, аз не ща. Ще тука съм си сто пъти по-добре.

Братовчедка ми обиколи 3-4 страни в Европа, Щатите за около 3 години, сега се е установила в Канада (в момента ми е на гости в Лондон), памперси сменя във всички страни които е била за начало, ама то пак по добра работа от коя да е в България.

Има образования от няколко държави (без България, само средно), току що завършхи медицински и някакъв компютърен курс и за награда направи един круиз в добрата стара Европа, с месец престой в Лондон.


Много хора има на тоя свят, не са само Ганчовци и локумаджии ;) Мацката ми за 30 и хикс години знае няколко езика, отърсила се е от Балканския лайфстайл и мисли още на 20.

„Българинът може да забогатее само с упорита работа. С нищо друго. Проклятие на съдбата ли е или нещо друго е, но е така."
Атанас Буров
 
От: Чао България Welkome Canada!

:-o
Ба си!
Що народ плюва по темите на Даласа, па се надпреварва да пише в тях!
Някои по няколко пъти!!! :D
:lol:

Уелкъм, бре джанъм, то дъ бест клуб - Клуб Далас!
:|​
 
От: От: Чао България Welkome Canada!

:-o
Ба си!
Що народ плюва по темите на Даласа, па се надпреварва да пише в тях!
Някои по няколко пъти!!! :D
:lol:

Уелкъм, бре джанъм, то дъ бест клуб - Клуб Далас!
:|​

Да накараш някой Българин да си изгуби времето и пише нещо което не му харесва е супер. Това мотивира доста ;)

Затова ме кефи тоя омразник на аудиторията - Далас-а
навъртам се тук да съм в крак с нещата, да си призная доста се смея в тия теми, особенно от острите реакции и нападки с хуморески на колегите, ако можем да се наречем такива - тъй като не съм спец с Комповете като почти всички тук.

Поздрави

Пс:
И незнам защо, ама винаги свързвам това Далас с някакво сапунено сериалче на домакините което въртяха през 90-те, не съм проучвал...
 
От: От: Чао България Welkome Canada!

И незнам защо, ама винаги свързвам това Далас с някакво сапунено сериалче на домакините което въртяха през 90-те, не съм проучвал...

Ами ако юзера който използва този псевдоним заради сериала Далас, ако му е бил фен, би трябвало да сложи на аватаря си снимка не на Силвестър Сталоун, ами на Рич Форестър :lol: Моя аватар е screen-shot от една сценка на GTA - лично си я направих тази снимка от екрана, беше от едно състезание по драг, понеже съм фен на тази игра и за това си сложих аватар от снимка на GTA, освен това че съм фен на тази игра, и афилейт им правя, и рекламирам новите им ъпдейти както и дискове не само за PC, но и за XBOX и PS :wink:

Има и такъв град във USA, Dallas City - може да е бил там и да му е харесал града, и да е решил да използва името му като псевдоним. А също така има и такава група която свирят доста фешън стил, имат хубави парчета:

[video=youtube;34X3byLNT-g]http://www.youtube.com/watch?v=34X3byLNT-g[/video]

[video=youtube;BGayzNg5xAc]http://www.youtube.com/watch?v=BGayzNg5xAc[/video]
 
От: Чао България Welkome Canada!

Канада е странна държава. Там нямат национално самосъзнание (все пак нямат единна националност), но не съм сигурен дали им е нужно такова. Те са си дружки със САЩ, което много им е помагало в историята (те са на голяма печалба от Втората световна война). Няма да се учудя ако в конституцията им още пише, че държавният им глава е британската кралица. Не съм от хората проявяващи интерес към емигриране от България, но ако някой ден взема такова решение, Канада не е в списъка ми с най-предпочитани дестинации.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Канада е странна държава. Там нямат национално самосъзнание (все пак нямат единна националност), но не съм сигурен дали им е нужно такова. Те са си дружки със САЩ, което много им е помагало в историята (те са на голяма печалба от Втората световна война). Няма да се учудя ако в конституцията им още пише, че държавният им глава е британската кралица. Не съм от хората проявяващи интерес към емигриране от България, но ако някой ден взема такова решение, Канада не е в списъка ми с най-предпочитани дестинации.

Вчера разглеждах даже банкнотите им, нямах и идея че Кралицата е илюстрирана на тях...
 
От: Чао България Welkome Canada!

Канада,както и Щатите са държави,които приемат всякакви чужденци без значение от раса,пол и т.н.За разлика от Европа,където българите имаме страшно лоша репутация Канада и Америка ни приемат напълно нормално,както приемат и всякакви други чужденци.Кои са канадци и американци?Ами това са българите с канадски паспорти,филипинците с канадски паспорти,сърбите с канадски паспорти и т.н.Там скарата е мешана отвсякъде.И аз понеже съм бил и на 2те места мога на 100% да кажа,че на летището ми викат "сър" и никъде не са се отнесли с мен като с чужденец,а аз дори нямам техенн паспорт или зелена карта,а съм работил наравно с всички други.Е,разбира се заплащането за тези,които са граждани е по-голямо.
Мисълта ми е,че доста хора през последните 15 години избраха Канада за работа и живеене точно по тези причини.Мене лично няколко пъти в Европа са ме ограждали по летищата да ми задават въпроси къде отивам,закъде отивам,ровили са ми багажа демонстративно и дори на 2 пъти влязоха в самолета да ми поискат документите за проверка :) и то само на мене от цял самолет :).Малко е смешно,но аз им го давам да ми го държат,ше им е.. майката
 

Горе