Чао..до после :)

madgooglebot

Well-Known Member
Бая се изненадах, че мога да пусна тема в кофата :)
Просто перфектното място да си взема чао с повечето бръмчалки от вас, обаче по изключение ще да е временно :twisted:
Работата е там, че и аз като всяка откачалка си имам кусури :) Форумният ми кусур е че никъде не пиша повече от 1000 поста. Звучи тъпо, но е факт. Няма да задълбавам що така (темата и без това е куха), само ще ви "уплаша" :D че това е единственото място с което няма да се разделя току-така...без бой един вид хахаах и поради това ще продължа тормоза :rolleyes: с нов ник - така хем заобикалям откачените си принципи, хем ще дам възможност за ексибиционистка атака с червени квадрати на заинтересованите лица :lol:

Хайде до скоро :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Чао..до после :)

кофти работа , от някъде малко тъжно че си оставяш ника eй така и почваш с нов.Имаш вариант от админите да ти върнат малко брояча на мненията ако има такава променлива в sql-a.
 
От: Чао..до после :)

Гледай брояча с главата надолу. Имаш да пишеш още :lol: 666 Diablooo :D
 
От: Чао..до после :)

Бате ти си ненормален (бъзик).
Сериозно за пръв път виждам такова нещо,как само ме развесели ако знаеш :D XDDD
 
От: Чао..до после :)

Всеки си има свои странности, особено суеверни работи ( ако в случая е така ). Късмет и с новия ник :)
 
От: Чао..до после :)

Да бе занулете му постовете на човека :lol:
 
От: Чао..до после :)

направо го направете на минус 990
 
От: Чао..до после :)

Абе не ви ли писна с това сантасе бре :D Я да дойда да ви науча малко на 3 5 8 :lol:
 
От: Чао..до после :)

Някой се чудим как да правим постове заради ограниченията той човека се жалва :D
 

Горе