Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Банка: 1030

КОМБО
Залог: Австрия - Унгария - 1 и Португалия - Исландия - 1
Коефицент: 2.62 /bet365/
Залог - 100 лева
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Не ми се играеше Австрия - Унгария, равен мач, а за точен резултат - 1:0 или 0:1. Гледам, много залагат на голово шоу за Португалия, обаче португалците имат един голям проблем, който може да ги провали - Роналдо. Хазартните играчи може да потърсят изненадата и исландците да направят равен.

Дата:14.06
Банка:989
Залог/коефицент: Португалия - Исландия 1/1.44. 100 лева залог
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Не ми се играеше Австрия - Унгария, равен мач, а за точен резултат - 1:0 или 0:1. Гледам, много залагат на голово шоу за Португалия, обаче португалците имат един голям проблем, който може да ги провали - Роналдо. Хазартните играчи може да потърсят изненадата и исландците да направят равен.

Дата:14.06
Банка:989
Залог/коефицент: Португалия - Исландия 1/1.44. 100 лева залог

Тъкмо се притесних, че днес няма да играеш, а то май си чакал звездите да ти го говорят. :p

Какъв му е проблема на Роналдо и що така ме отчайваш? Дала съм 3:0 резултат, ама сефте да се изложа. Добре, че е Бърни да ме отсрамва. :)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Тъкмо се притесних, че днес няма да играеш, а то май си чакал звездите да ти го говорят. :p

Какъв му е проблема на Роналдо и що така ме отчайваш? Дала съм 3:0 резултат, ама сефте да се изложа. Добре, че е Бърни да ме отсрамва. :)

Еми, на Роналдо проблема му е само един: Егоизъм. Той не е отборен играч и за разлика от клубните отбори има слаби мачове с националния отбор. Исландците ще опитат да го неутрализират и ако успеят... мача става много труден за португалците.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Еми, на Роналдо проблема му е само един: Егоизъм. Той не е отборен играч и за разлика от клубните отбори има слаби мачове с националния отбор. Исландците ще опитат да го неутрализират и ако успеят... мача става много труден за португалците.
Помня един мач на Ман. Юнайтед- Бербо направи феномален финт и подаде на манекенчето да вкара. След гола всички се радваха на нашето момче а Роналдо гледаше като отровен.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Баси гола. Залозите за Австрия май увиснаха. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Аз съм го играл гол гол.:)

Е, имаш още 20 минути надежда. :)

п.с. Ако виждаш Надежда, значи си в Обеля. Гол гол, ама все за Унгария. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Е, имаш още 20 минути надежда. :)

п.с. Ако виждаш Надежда, значи си в Обеля. Гол гол, ама все за Унгария. :)
Като не вкараш ще ти вкарат...желязно правило и извън футбола:)
Не е фатално, основният фиш е от 22.00. Дано мургавото момче се разиграе.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Като не вкараш ще ти вкарат...желязно правило и извън футбола:)
Не е фатално, основният фиш е от 22.00. Дано мургавото момче се разиграе.

Мудничко се движим. Чак се притеснявам дали ще го докараме до 3 гола, а пък Бърни с тия 5:1 да му мисли. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Никога повече няма да залагам на точен резултат.
Ще видите как мачът ще свърши х и ще духаме супата всички. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Да се смееш ли, да плачеш ли...? Странникът беше прав - тва мазно леке проваля отбора, за което нямаше да ми пука, ако не бях заложила на тях. Не че ми е много мъчно за загубата на виртуални пари, ама... за спорта. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Тоя позьор гол да не вкара повече дано!
Затова Меси е велик, защото играе за отбора а не отбора за него.
Няма такъв егоист.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Роналдо е такъв и все повече хора ще го мразят. Нищо чудно Португалия даже да не успее да излезе от групите заради него.

Да се смееш ли, да плачеш ли...? Странникът беше прав - тва мазно леке проваля отбора, за което нямаше да ми пука, ако не бях заложила на тях. Не че ми е много мъчно за загубата на виртуални пари, ама... за спорта.

Еми прав съм, как няма да съм прав, нали казвам, че разбирам от мачовете. Чак ме е яд, че не слушам собствените си прогнози.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Тоя позьор гол да не вкара повече дано!
Затова Меси е велик, защото играе за отбора а не отбора за него.
Няма такъв егоист.

Ми няма да вкара, поне на това първенство (освен ако не им измислят някоя дузпа). Когато нещо е на всяка цена и толкова желано, вселената започва да пречи, но това е една друга, много обширна тема... :)

Еми прав съм, как няма да съм прав, нали казвам, че разбирам от мачовете. Чак ме е яд, че не слушам собствените си прогнози.

Я кажи какви пророчески ритуали правиш? Има тук някакви шамански заклинания, ама защо не им се доверяваш е въпросът? :p

Днес залагаме на сигурно:
Дата: 15.06.16
БАНКА:
Залог/коефициент: Румъния - Швейцария: 1/ 3.20 - 50лв
Залог/Коефициент: Франция - Албания: 1/ 1.25 - 50лв

Умишлено оставям полето за банка празно, защото не знам дали данните са актуализирани.

Успех на всички.
 

Горе