Челиндж ЕВРО 2016

От: От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Е, словаците изненадаха всички, водят с 2:0 на полувремето. Ами сега...? :)

Баси, верно ли, бе? Не гледам мача, понеже още работя, но се потвърждава мото ''очаквай неочакваното'' на това първенство. Тая година совите не са това, което са. Май ще почна да залагам наопаки. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Бях се отнесъл да дам прогноза и мача бе започнал. Имаше само един корнер, но в крайна сметка прогнозата излезе с над 10 корнера, мисля, че 11 или 12 свърши мача.

Live: Русия - Словакия 6 мин, 1 корнер до момента
Прогноза: над 9.5 корнера (коеф. 1.68 ) бет365
Залог: 50 лв


Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk

Следващата ми прогноза е тази:

Банка: 930 лв.

Мач: Румъния - Швейцария
Прогноза: над 3.5 картона
Залог 50 лв.
Коеф. 1.72 / бет365
Ревю: Швейцария според мен с по-добрия отбор, но Румъния играят сърцато, имат здрава защита и разчитат на бързи контри. Но тук не мисля, че Швейцария ще могат да натиснат толкова много румънците, за да разчитат на бързи контри както срещу Франция, за това мисля, че този мач ще бъде изпълнен с много борба в средата на терена. Но моята прогноза е далеч от това кой ще победи.
Една от страстта ми е да залагам на картони, през изминалите два дена нямах възможност да анализирам нищо, може би за това играх на голове и на точен знак 1/2, но сега анализирах някои неща.
Та, съдия е Сергей Карасев, руснак, който обича и то много да дава картони. За справка този сезон в 23 мача е извадил 104 жълти картона и 11 червени картона, което прави средно по 5.5. картона на мач, но интересното е че само в три мача е извадил 2 или 3 картона, всичко е над 4 картона, а днешната линия е над 3.5 картона в мача. Мисля да я уважа!

 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Бях се отнесъл да дам прогноза и мача бе започнал. Имаше само един корнер, но в крайна сметка прогнозата излезе с над 10 корнера, мисля, че 11 или 12 свърши мача.



Следващата ми прогноза е тази:

Банка: 930 лв.

Мач: Румъния - Швейцария
Прогноза: над 3.5 картона
Залог 50 лв.
Коеф. 1.72 / бет365
Ревю: Швейцария според мен с по-добрия отбор, но Румъния играят сърцато, имат здрава защита и разчитат на бързи контри. Но тук не мисля, че Швейцария ще могат да натиснат толкова много румънците, за да разчитат на бързи контри както срещу Франция, за това мисля, че този мач ще бъде изпълнен с много борба в средата на терена. Но моята прогноза е далеч от това кой ще победи.
Една от страстта ми е да залагам на картони, през изминалите два дена нямах възможност да анализирам нищо, може би за това играх на голове и на точен знак 1/2, но сега анализирах някои неща.
Та, съдия е Сергей Карасев, руснак, който обича и то много да дава картони. За справка този сезон в 23 мача е извадил 104 жълти картона и 11 червени картона, което прави средно по 5.5. картона на мач, но интересното е че само в три мача е извадил 2 или 3 картона, всичко е над 4 картона, а днешната линия е над 3.5 картона в мача. Мисля да я уважа!

Още в 50 мин. русначето даде 4-ия картон. Залогът печели.

Днес играх два мача по 50 лв и сега нямам право да играя Франция... имам хубав залог за този мач. Дайте да измислим нещо :(
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Още в 50 мин. русначето даде 4-ия картон. Залогът печели.

Днес играх два мача по 50 лв и сега нямам право да играя Франция... имам хубав залог за този мач. Дайте да измислим нещо :(
Кажи залога, поне някой ако иска да го пробва. :)
Нямам против да променим правилата, ако и другите са ок. Примерно всеки да има право на един извънреден залог седмично?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Извинявам се, че не мога да напиша както трябва залога.. Но слагсм за франция албания точен резултат 3:0 и 3:1 за франция коеф.7 и 13 (за 3-1) По 50 лева на Залог. Успех на всички
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Е може ли такова нещо?! То бива карък, ама чак толкова. :cry:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Кажи залога, поне някой ако иска да го пробва. :)
Нямам против да променим правилата, ако и другите са ок. Примерно всеки да има право на един извънреден залог седмично?

Залогът е Албания да НЕ вкара гол. Не е много висок коефициента, но според мен това е най-слабия отбор в турнира, а Франция са големи длъжници - особено Гризман. За това може да се пробва също :
Франция да не допусне гол (специални / бет 365) Коефициент: 1.57
АХ (-1.5) За Франция - Коефициент: 1.75
Франция да бие на нула - Коефициент : 1.80
също много ми харесва и пазара АХ (-4) Корнери! - Коефициент 2.00
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Е може ли такова нещо?! То бива карък, ама чак толкова.

Що не ме слушаш като казвам нещо? :). Видя ли, че познах и за румънците?

...но според мен това е най-слабия отбор в турнира...

А според мен не са най-слабият отбор, има много по-слаби от тях.
 
Последно редактирано:
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Що не ме слушаш като казвам нещо? :)

Щото казваш чак като пусна залозите.

Утре ще те изчакам. :)

п.с. Като гледам и при теб не винаги се получава слушането. :p

Залог/коефицент: Русия - Словакия 1/2.40. 100 лева залог

Ако търсех печалба, щях да играя Русия да победи с голова разлика, но играя за кеф и това е достатъчно. Според мен изненадата ще бъде ако победи с по-малко от гол разлика.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Еми... случват се и грешки, не съм сто процентен в прогнозите, за съжаление, но в анализите на срещата едно 90% успеваемост имам, което въобще не е малко, а напротив. Оправданието: руснаците смениха тактиката си, но не избраха точните играчи, а също така и няколко големи пропуска... . Е, залога загубих, но пък нали съм казал, че не играя сериозно и не ме интересува дали и колко ще спечеля. Даже честно казано вече не ми се играе и искам да заложа още само на 2-3 мача от цялото европейско, но заради това правило, че който не заложи някой ден губи 100 лв. ... просто залагам и каквото дойде. Даже вече ще започна да играя само за точен резултат, а там загубите ще са още по-големи.

Нямам против да променим правилата, ако и другите са ок. Примерно всеки да има право на един извънреден залог седмично?

Абе то хубаво да се променят правилата, но така няма ли да стане прекалено сложно за следене? А и вече сме почнали да играем по едни правила... Иначе и на мен не ми се иска да залагам всеки ден, но ако не заложа автоматично губя 100 лв., и за това много често без да се замислям залагам, вероятно ще има и други, които не искат да залагат всеки ден а само на определени мачове... ?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Залогът е Албания да НЕ вкара гол. Не е много висок коефициента, но според мен това е най-слабия отбор в турнира, а Франция са големи длъжници - особено Гризман. За това може да се пробва също :
Франция да не допусне гол (специални / бет 365) Коефициент: 1.57
АХ (-1.5) За Франция - Коефициент: 1.75
Франция да бие на нула - Коефициент : 1.80
също много ми харесва и пазара АХ (-4) Корнери! - Коефициент 2.00

също много ми харесва и пазара АХ (-4) Корнери! - Коефициент 2.00 с реални пари си слагам 50 лв. Не го считайте, но много ми харесва този пазар и го споделям.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Франция с тази игра заслужават да отпаднат. А Дешан е луд човек - да остави Погба и Гризман резвери, а Марсиал няма нито едно отиграване. Много зле....
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Даже честно казано вече не ми се играе и искам да заложа още само на 2-3 мача от цялото европейско, но заради това правило, че който не заложи някой ден губи 100 лв. ... просто залагам и каквото дойде. Даже вече ще започна да играя само за точен резултат, а там загубите ще са още по-големи.

Я не се излагай. Определено ги чаткаш нещата, така че не виждам смисъл да не си даваш мнението под формата на залози.
Аз също не съм хазартен тип, но пък парите са виртуални и не пречи да поразсъждаваме (да се поизлагаме в моя случай) върху тях.

п.с. Нямам нищо против евентуални промени. И без това голяма част от правилата в темата са ми непонятни. :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

В реалните залози има бая разлика от тука дето всеки си мята каквито си иска прогнози :)

Темата е създадена, за да се забавляваме, ако не греша. При реалните залози се слагат и реални пари, а ние тук си играем на ужким. ;)

Мятането на прогнози показва любов към играта, а с реалните залози се показва само пристрастеност към хазарта, което е болестно състояние според много специалисти.

По темата - отървахме кожите със залозите, но бях за албанците.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Залогът е Албания да НЕ вкара гол. Не е много висок коефициента, но според мен това е най-слабия отбор в турнира, а Франция са големи длъжници - особено Гризман. За това може да се пробва също :
Франция да не допусне гол (специални / бет 365) Коефициент: 1.57
АХ (-1.5) За Франция - Коефициент: 1.75
Франция да бие на нула - Коефициент : 1.80
също много ми харесва и пазара АХ (-4) Корнери! - Коефициент 2.00
Излязоха 3 от 4. Но мача се разви добре за набиване на лайф с тия късни голове. Днес има интересни мачове:) Успех!
 

Горе