Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Ами добре тогава, в такъв случай ме пиши и мен, ще опитам късмета си, пък каквото стане, все пак това е игра и да се забавляваме.

Първия залог:

Дата:10.06
Банка: 1000 лв.
Залог/коефицент:Франция - Румъния-х/5.00

Втория залог:

Дата:10.06
Банка: 1000 лв.
Залог/коефицент:Франция - Румъния-2/11.00
 
Последно редактирано:
От: Челиндж ЕВРО 2016

Тия залози и коефициенти нищо не ми говорят на мен. Не съм от залагащите, затова само ще праскам прогнози, пък вие ако искате ги класифицирайте към другите, ако искате ги приемайте чисто информативно.

Давам резултат 0:0 - ще се пазят. :)
Дата:10.06
Банка:1000
Залог/коефицент:Франция - Румъния-0-0 /9,75
Така трябва да изглежда поста ти:)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Ами добре тогава, в такъв случай ме пиши и мен, ще опитам късмета си, пък каквото стане, все пак това е игра и да се забавляваме.

Първия залог:

Дата:10.06
Банка: 50 лв.
Залог/коефицент:Франция - Румъния-х/5.00

Втория залог:

Дата:10.06
Банка: 50 лв.
Залог/коефицент:Франция - Румъния-2/11.00
Готово. :beer:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:10.06
Банка:1000
Залог/коефицент:Франция - Румъния-0-0 /9,75
Така трябва да изглежда поста ти:)

Мерси.

Дано до края на първенството успея да схвана схемата, за да не се налага да ми подреждаш залозите. :)

п.с. Хайде да си кажем и фаворитите за купата, ако искате. Аз съм за Испания, както винаги.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

70 лева за RO и 30 лева за X, и 2 лева за Франция;щ:drama:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:10.06
Банка:1000
Залог/коефицент:Франция - Румъния-1/1,35

Aramis - заложи всичко на домакините, интересно ми е ако загубиш какво става, още в началото излизаш от играта. За сега румънците скриха топката на домакините. Всички отписват румънците, но в този мач те са фаворитите, французите са догонващи.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Aramis - заложи всичко на домакините, интересно ми е ако загубиш какво става, още в началото излизаш от играта. За сега румънците скриха топката на домакините. Всички отписват румънците, но в този мач те са фаворитите, французите са догонващи.
Не е така, банката е 1000лв., а залога според условието е 100лв:)
Иначе да, румънците изпуснаха чисто положение, но и Франция също.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Не е така, банката е 1000лв., а залога според условието е 100лв:)
Иначе да, румънците изпуснаха чисто положение, но и Франция също.

Аха, ясно, посочва се с каква сума се разполага, това не го бях разбрал и си промених мнението за да внеса коректните данни за "банка", но залогът ми си остава същия... равен или победа за Румъния. Значи можем да приемем, че ако не се посочи сума на залога, то е в сила приетото правило: 100 лв. на залог.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Я кажете, според вас имаше ли дузпа за Румъния? Щото мисля, че франсетата ще бъдат подпирани.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Я кажете, според вас имаше ли дузпа за Румъния? Щото мисля, че франсетата ще бъдат подпирани.
Аз не видях дузпа да има. Не смятам че и ще има подкрепа от съдиите точно за Франция. По-скоро за Германия..
Иначе съм за Франция да вземе купата, но едва ли:)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Аз не видях дузпа да има. Не смятам че и ще има подкрепа от съдиите точно за Франция. По-скоро за Германия..
Иначе съм за Франция да вземе купата, но едва ли:)

Защо не смяташ? Домакините винаги биват подпирани от съдиите.

Току що им се размина гол на твоите фаворити - защитата спи. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Хихихи - аз съм аут от тоя мач. Какви са щетите? :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

100 назад. :rolleyes:

хахахах дузпа за Румъния - става интересно. За виртуалните 100 хич не ме е яд.

Гоол. Сори, за комшиите съм. :)
 

Горе