Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

По-смешна дузпа скоро не съм виждал...

Ти не си обективен, защото си за франсетата. Имаше подлагане на крак в наказателното - дузпа си е.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Няма да си кривя душата - голът беше красота.

Кой спечели от заложилите?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Няма да си кривя душата - голът беше красота.

Кой спечели от заложилите?
В първия пост съм нанесъл корекции в банките спрямо залозите днес.
Колегите които не са заложили губят по 100лв. служебно.
П.П: Много красота:)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Как изчислявате тия коефициенти, бе хора? Изобщо не съм наясно със системата. Трябваше да се сприятеля с природно кухия. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

В първия пост съм нанесъл корекции в банките спрямо залозите днес.
Колегите които не са заложили губят по 100лв. служебно.
П.П: Много красота:)

Това ново правило , го нямаше в началото ......
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Как изчислявате тия коефициенти, бе хора? Изобщо не съм наясно със системата. Трябваше да се сприятеля с природно кухия. :)

В сайтовете за залагания ги дават. Примерно коефициента за Франция за победа е 1.36 , а за равен 3. Ако заложиш 100 лева за Франция по 1.36 печелиш 136. Ако заложиш за равен (и мача е равен) 100 лева по 3 =300 лева.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

В сайтовете за залагания ги дават. Примерно коефициента за Франция за победа е 1.36 , а за равен 3. Ако заложиш 100 лева за Франция по 1.36 печелиш 136. Ако заложиш за равен (и мача е равен) 100 лева по 3 =300 лева.

Хъх, сега трябва и коефициенти да търся - ок. Надявам се до средата на първенството да се ориентирам. :)

Мерси!
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Това ново правило , го нямаше в началото ......
За компенсация, утре ще се регна в бет365 през твоя линк:)
Ако искаш пиши ми утре на ЛС малко инфо: имах акаунт, трябва ли да регистрирам същия, със същото потребителско име и парола и данни или може нов?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

За компенсация, утре ще се регна в бет365 през твоя линк:)
Ако искаш пиши ми утре на ЛС малко инфо: имах акаунт, трябва ли да регистрирам същия, със същото потребителско име и парола и данни или може нов?

Стария няма да ти даде - ще каже че е зает. Защото акаунтите не са изтрити а явно деактивирани. След като изплатят кой каквото е имал по тях пари сигурно ще ги изтрият. Сега си регистрираш нов :) (примерно ако си бил преди hiperlud , сега може да регнеш hiperlud1 Или пък нещо тотално различно )
 

Горе