Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Припознай моята , ама ще вземеш и пасивите :D Аз обаче съм с неограничен лимит , така че дъното още може да се дълбае , за финалните мачове мисля да заложа 1000 лева на точен резултат и да ставам първи както казах още в началото :D

Ще станеш - дръжки. Ти с тия фантастични прогнози, тип 4:2 за мач, дето се знае, че я има гол в редовното време, я не... Но пък ме радва оптимизма ти.

Изобщо Бърни, ти си най-големия любовчия в тая тема. :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Да ама сега усещам че ще ми провърви , Португалия - Уелс 0-2 , гелосания мангал е време да реве и да вхръля микрофони в езерото :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Звучиш точно като болен комарджия. :D:lol:

Стискам палци да уцелиш тоя път. Не знам какво значи да ''хвърля мирофони в езерото'', ама дано са повече. Майната ѝ на екологията. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Да ама сега усещам че ще ми провърви , Португалия - Уелс 0-2 , гелосания мангал е време да реве и да вхръля микрофони в езерото :D

Най-накрая да дадеш реална прогноза .. Браво и да почерпиш после :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Нещо загубих интерес. Не се знаят банките, много залози се правят, лайфове и вече се загуби дирята на всякакви залози.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Нещо загубих интерес. Не се знаят банките, много залози се правят, лайфове и вече се загуби дирята на всякакви залози.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
Да, изпуснах банките, моя вина. Бях няколко дни в движение...
Все пак участниците си пишат банките, благодаря им за което.
Ти преценяваш, бих се радвал да играеш до края-добър играч си.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Да, изпуснах банките, моя вина. Бях няколко дни в движение...
Все пак участниците си пишат банките, благодаря им за което.
Ти преценяваш, бих се радвал да играеш до края-добър играч си.
Мерси братле. Е всеки е нанякъде, но май с твоите правила си беше най-добре. Както и да е, шибано европейско беше. 2-3 мача по-добри и нищо особенно:)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Мерси братле. Е всеки е нанякъде, но май с твоите правила си беше най-добре. Както и да е, шибано европейско беше. 2-3 мача по-добри и нищо особенно:)
Много шибано:) И за гледане и за залагане..
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Може да измислим нещо и за по-нататък, като почнат първенствата, обаче да речем всички ще са вписани в таблица (гугълските) и общодостъпни. Всеки ще може да си поправя неговата си колонка, т.е. няма да има достъп до другите и в еди си колко часа всеки ден някой ще щраква ключа на таблицата, за да няма шмекерии.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Много шибано:) И за гледане и за залагане..

Нещата ще се оправят в четвъртък, когато швабите бият франсетата. Това ще бъде малка компенсация :p
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Може да измислим нещо и за по-нататък, като почнат първенствата, обаче да речем всички ще са вписани в таблица (гугълските) и общодостъпни. Всеки ще може да си поправя неговата си колонка, т.е. няма да има достъп до другите и в еди си колко часа всеки ден някой ще щраква ключа на таблицата, за да няма шмекерии.
Аз съм за. Може да се направи по-стройна организация, с награди, комисия и тн...:) Дори награден фонд-участниците събират по някакви дребни и победителя ги взима.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Аз съм за. Може да се направи по-стройна организация, с награди, комисия и тн...:) Дори награден фонд-участниците събират по някакви дребни и победителя ги взима.

Готов съм да влезна в играта даже и по 20-50 лв може да сложим на участник да има тръпка.Но тогава трябват точни и ясни правила и администратор ,че иначе се губи играта, сега незнам кой е с най-голяма банка , за какво се боря и какви коефицанти а останаха само 3 мача :)
 

Горе