Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Германия са шампиони.

Сега като го каза официално и започвам да се притеснявам, че няма да се случи. Моля те, не залагай на тоя мач. :roll:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Най вероятно наистина щом аз го заложа , няма да излезе :D
Така че залагам всичко на Португалия ! Те да са шампиони :D
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Готов съм да влезна в играта даже и по 20-50 лв може да сложим на участник да има тръпка.Но тогава трябват точни и ясни правила и администратор ,че иначе се губи играта, сега незнам кой е с най-голяма банка , за какво се боря и какви коефицанти а останаха само 3 мача :)
Да, за това говорим, ясни правила и длъжностни лица:)
Тук се разми малко играта към края но темата е неформална и мисля че се получи ок за един месец.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Да, за това говорим, ясни правила и длъжностни лица:)
Тук се разми малко играта към края но темата е неформална и мисля че се получи ок за един месец.

Супер си стана вдигнахме интереса към мачовете :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Който няма профил в Бетфеър , имат увеличен коеф за Португалия-Уелс (афф линк)

· Увеличен коефициент 6.0 ПОРТУГАЛИЯ или 8.0 УЕЛС
· С връщане на залога, ако не се случи
· + €2 за всеки гол в мача

и за мача Германия - Франция афф линк
· Увеличен коефициент 6.0 ГЕРМАНИЯ или 6.0 ФРАНЦИЯ
· С връщане на залога, ако не се случи
· + €2 за всеки гол в мача

Тоест играете без риск с по добри коеф.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Какво става, ако се заложат примерно по 100 лева за Португалия и отделно за Уелс? Ти така или иначе ще си на печалба, или има някви условия само на единия?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Как действа промоцията?


Успешен залог --> Вашата печалба ще бъде изплатена директно в сметката Ви (в безплатни залози) до 24 часа след края на спортното събитие. Сумата от първоначалния залог ще Ви бъде изплатена в кеш (максимум €10). Селекциите в залози на комбинации и от типа: Patent, Yankee, Lucky 15 и Each Way НЕ се зачитат.
Неуспешен залог --> Клиентите ще получат залога си обратно като в безплатни залози (до 24 часа), ако тяхната селекция е неуспешна (макс. възстановяване на залог до €10).


Как работи офертата от €2 безплатни залози за всеки гол?

За всеки гол отбелязан от ПОРТУГАЛИЯ или УЕЛС, Вие ще получите по €2 безплатен залог, до максимум пет гола и €10 (без значение дали вашата селекция ще бъде успешна). Голове, отбелязани в собствената врата (автоголове) не се зачитат към промоцията. Тази промоция е валидна само за конкретния мач: ПОРТУГАЛИЯ срещу УЕЛС (ЕВРО 2016). Само вашият първи класиран залог се зачита и ще бъде валиден към тази допълнителна промоция (при минимален залог от €10).

Тоест само първия ти залог ще се класира. И макса на връщане е 20 лева
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 06.07.2016
Банка: 357

Среша: Португалия - Уелс
Прогноза: гол/гол
Коефициент: 2.25 @ betfair
Залог: 100лв.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Идеята на 4моки за таблици в гугъл ми хареса.

Може да опитаме днес или утре да видим какво ще се получи. Може да е тестово само за финала или да продължи и за random мачове до другия четвъртък-петък - има мачове от лига Европа и тн. Единственото, което ми трябва към момента е какви полета ще има в таблицата освен никове и залог (на кой мач) + сума и евентуално имейлите на хора, които ще участват, за да могат да редактират таблицата.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 06.07
Банка:1606.5
Залог: Португалия - Уелс - 10 минути / над 2.5 аута ; коеф. 1.57
Сума на залог : 606.5
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Португалия - Уелс
На живо: 12 минута / LIVE
Залог: над 2.5 гола
Коефициент: 2.80
100 лв.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Португалия - Уелс
На живо: 12 минута / LIVE
Залог: над 2.5 гола
Коефициент: 2.80
100 лв.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
Коефициентът е 3.00, явно докато съм писал от телефона се е вдигнал много бързо.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Някои гледа ли първите 10 минути имаше ли 3 аута , че се забавих в банята ?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

На нулата съм вече, слагам 100 лв. на Уелс - Португалия 1-ви гол: Няма гол (4 коеф.) и ако евентуално спечеля ги дарявам на Бърн-а, вярвайки, че той ще ги употреби по преднязначение, а и нямам намерение да играя до края на еврото - мнпго куцо ми идва. :D
 

Горе