Червена репутация

Много се извинявам за темата, но не намерих по-подходящо място за да попитам какво е това ЧЕРВЕНА РЕПУТАЦИЯ, какви са тези зелени и червени точки на профилите, кога се дават и какво означават?

Казаха ми, че едва ли мога да платя нещо, защото имам червена репутация???? Що за глупост е това, пиша и чета отдавна, с няколко човека намерени от тук въртим бизнес, с други говоря, имам и пари и офиси и си плащам за всичко - защо ми е червена - явно лоша, репутацията според вас???
 
От: Червена репутация

Червената репутация значи, че много хора не са ти харесали мненията по някаква причина. Можеш да прочетеш защо като отвориш тоя линк: http://www.predpriemach.com/usercp.php . Там можеш да видиш последните си репутации и кой и защо ги е оставил.
 
От: Червена репутация

Ами някъде сигурно си казал нещо не на място и са ти дали червено, червената репутация принципно се дава ако не ти харесва мнението и съответно ако ти хареса даваш зелено.
 
От: Червена репутация

Аз лично разбирам червената репутация, че трябва да се внимава повече при комуникацията с този, който я има. Понякога е дадена несправедливо или за някаква глупост, което наистина пречи на бизнеса. Но като си поговорите с човека, нещата си идват на мястото и репутацията губи значение :)
 
От: Червена репутация

ти не си участвал в много теми?
което може да значи че някой с който си работил не доволен ?
 
От: Червена репутация

Или не светиш в червено, или съм станал далтонист :oops:
 
От: Червена репутация

Сигурно е засветил червено заради ударния спам, с който дебютира във форума, за да натрупа десет мнения.
 
От: Червена репутация

Сигурно е засветил червено заради ударния спам, с който дебютира във форума, за да натрупа десет мнения.

а според мен си е объркал никовете :)
 
моето разследване показа че си светил в червено защото си пробвал преди дотста да продаваш мейли, прегледай правилата на форума какво може и какво не може, карай умната и няма да имаш проблеми във форума
 
От: Червена репутация

Ако става на въпрос има доста хора, започнали така - с червената репотация в началото си тук, но с течение на времето вече са толкова зелени, че може да ги свиеш и изпушиш (малко рап шит хумор). :)
 
От: Червена репутация

Сигурно е засветил червено заради ударния спам, с който дебютира във форума, за да натрупа десет мнения.

Няма такова нещо, имам само 19 мнения, а доста отдавна съм тук, но предимно чета и пиша лични на хората от които искам да купя.
 
От: Re: Червена репутация

моето разследване показа че си светил в червено защото си пробвал преди дотста да продаваш мейли, прегледай правилата на форума какво може и какво не може, карай умната и няма да имаш проблеми във форума

Да, така е. Сега като написа това и се сетих, че имах лична да не продавам имейлите си. Въпреки, че не схванах много ясно защо. Бяха от мой сайт, на хора съглъсили се да се използват имейлите им с рекламна цел, но както и да е. Няма да се повтори.

Благодаря на всички за Озеленяването, ако не друго, поне здраво се посмях, много готино е написано :))
 
Re: От: Червена репутация

Ако става на въпрос има доста хора, започнали така - с червената репотация в началото си тук, но с течение на времето вече са толкова зелени, че може да ги свиеш и изпушиш (малко рап шит хумор). :)

Типичен пример съм аз :Д Светих като елха по едно време и за мое съжаление в червено :)

@Мирослав, ако имаш малко повече свободно време, прочети ей тази темичка - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21438, предполагам ще ти е полезна, защото и аз минах по тоя път :) Не се пали много - върши си работата. Гледай да бъдеш отговорен и да не нарушаваш правилата на форума. Всичко се нарежда постепенно :)
 
От: Червена репутация

И аз почнах на червено.
Баси, тук като за анонимни алкохолици тема.

Здравейте. Аз съм Вергил и от 4 години не съм червен ;D
 
От: Червена репутация

Mай тук ще е уместно и да не отварям нова тема, как се дава репутация? А и DR_GIGGULS разби ме с това, аз съм Вергил и от 4 години не съм червен :D:D:D. Нещо по-темата също да напиша да не е като спам. По принцип не обръщам голямо влияние на това кои с каква репутация е. Когато правиш бизнес с някой и си поговорите с него, веднага се разбира, дали човека с, които си говорите/пишете е съвестен и може да работите съвместно или не.
 
От: Червена репутация

truestory, долу в ляво след коментара има една звездичка.
Ти още не можеш да даваш. Т.е. можеш, но не се отчитат. Като минеш 50 мнения, тогава си в играта
 
От: Червена репутация

Mай тук ще е уместно и да не отварям нова тема, как се дава репутация? А и DR_GIGGULS разби ме с това, аз съм Вергил и от 4 години не съм червен :D:D:D. Нещо по-темата също да напиша да не е като спам. По принцип не обръщам голямо влияние на това кои с каква репутация е. Когато правиш бизнес с някой и си поговорите с него, веднага се разбира, дали човека с, които си говорите/пишете е съвестен и може да работите съвместно или не.
Nod-a пищи и блокира сайта от подписа ти. Само информативно :)
 
От: Червена репутация

redrum не знам само при теб ли е така, но неска ми се наложи да влезна от друг компютър и всичко беше ок.
 

Горе