Черен списък на Дигитални и SEO експерти и агенции

martina76

New Member
Здравейте. Някой използва ли услугите на дигитална, Seo агенция от която да не е доволен, доволна?
Аз имам следния проблем:
Направих си сайт за услуги които извършвам. Понеже разбирам малко от оптимизация и маркетинг съм решила сама да се оправям с това. Минаха няколко месеца и сайта започна да се класира добре в Google по ключови думи, като и започнаха от някой SEO агенции да ми звънят по няколко пъти на седмица и да си предлагат услугите, което на мен не ми харесва. Пълнят ми имейла с предложения, които не ме интересуват. В сайта си имам банер на такава агенция, която ми помага и въпреки това те не спират да ми звънят, хем им казвам, че не желая да го правят. Мисля че тук е място, където е хубаво да се знае, кои от тези агенции, експерти са коректни кои не или по скоро тия които са мошеници за да се предпазват хората от тях.
 
Не знам, не работя, партнирам си от време на време с агенции, познавам хора от много читави и успешни агенции, само знам, че има една мръзна дума в тези среди и това е Оптимистика. Май така бяха. Които си тормозят всеки с публикуван мейл и телефона на сайта си. Не ги знам, не са ме тормозили, просто постоянно става дума за тях и начина им, по който влияят на общия SEO климат. И още много други мажат де. Ама какво да се прави. То това е и от двете страни - искаш първа страница на Google и идваш с 300 лв. на месец. Еми що да няма и такива дето да ги вземат ей така. :)
 
Оптимистика. Май така бяха. Които си тормозят всеки с публикуван мейл и телефона на сайта си. Не ги знам, не са ме тормозили
С мен са се свързали няколко пъти. Наистина са малко нагли, като мухи на ако
 
Дай сеира да четем от комуникацията, или нещо интересно, така е скучно - дай и сайтовете да се знаят.
 
Дай сеира да четем от комуникацията, или нещо интересно, така е скучно - дай и сайтовете да се знаят.
Аз само слухове също съм чувал, но нищо конкретно. Нито мои познати и клиенти са закачани, но такива на колегите доста често и те споделят опит и с доста интересен тон говорят за тях. ;)
 
О-ка са отврат, звънят ни постоянно някакви тъпи кифли, казваме им, да ни извадят телефоните от списъка си, че ще се обрнем към КЗП, и нищо, продължават периодично, всеки месец! Представяте ли си, звънят сигурно на стотици хиляди клиенти, кой се закачи - закачи, и после хората като чуят SEO и си казват: ооо твоа е измама ;(
 
на стотици хиляди клиенти, кой се закачи - закачи, и посл
Здравейте. Някой използва ли услугите на дигитална, Seo агенция от която да не е доволен, доволна?
Аз имам следния проблем:
Направих си сайт за услуги които извършвам. Понеже разбирам малко от оптимизация и маркетинг съм решила сама да се оправям с това. Минаха няколко месеца и сайта започна да се класира добре в Google по ключови думи, като и започнаха от някой SEO агенции да ми звънят по няколко пъти на седмица и да си предлагат услугите, което на мен не ми харесва. Пълнят ми имейла с предложения, които не ме интересуват. В сайта си имам банер на такава агенция, която ми помага и въпреки това те не спират да ми звънят, хем им казвам, че не желая да го правят. Мисля че тук е място, където е хубаво да се знае, кои от тези агенции, експерти са коректни кои не или по скоро тия които са мошеници за да се предпазват хората от тях.
Защо ли се досещам, коя е компанията?
 
Защо ли се досещам, коя е компанията?
Дали я уцелиха хората? :) То темата е яка, ама всяка фирма си има някакви способи, както в работния SEO процес, така и по набирането на клиенти за краткосрочна или дългосрочна работа с тях. Въпросът е да няма почерняване на думата SEO оптимизация в БГ заради нечитави компании и некоректни колеги.
 
О-ка са отврат, звънят ни постоянно някакви тъпи кифли, казваме им, да ни извадят телефоните от списъка си, че ще се обрнем към КЗП, и нищо, продължават периодично, всеки месец! Представяте ли си, звънят сигурно на стотици хиляди клиенти, кой се закачи - закачи, и после хората като чуят SEO и си казват: ооо твоа е измама ;(
Че то си е измама :)
 
На приятел преди година му дадоха оферта -750 лв/месец
Но много трудно се влизаше в комуникация с фирмата , нямаше мн прозрачност и това го отказа.
Незнам дали за добро или лошо е било.
:)
Сега сигурно са други цените. Слаба комуникация, средна цена и неяснота около предложението са предпоставки за лош край на всичко.

Определено е било за добро, поне това показва историята и статистиките. :)
 

Горе