Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

P o s o k a . c o m

Явно почивките са толкова изгодни, че не са предвидили разходи за реклама и разпращат спам чрез списъци с български имейл адреси. Ние като по-прости даваме пари за Адуърдс и др. подобни. Да, ама не!
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Нов спамер се мандахерца от ден-два при мен. Изпраща мейли на адреси, започващи с office @ domain.com. Вече получих 50-на. Няма как да ги е взел по легален път, тъй като те не съществуват (пощата към тях се пренасочва към реален такъв).

Ето му съобщението:

Здравейте,
Vision T Ltd. – Business Training Company Ви кани да участвате в краткo онлайн проучване на тема „Бизнес обучения”.

Ще Ви бъдем благодарни, ако отделите 2 минути, за да отговорите на въпросите в нашата онлайн анкета.
Вашето мнение е важно за нас!
Благодарим Ви,
Поздрави,
Екипът на Vision T Ltd.


Собственикът на фирмата изглежда сериозен човек, така че предполагам, че или не знае, че спамът е нежелателен или е платил на фирма, която му прави пиар с подобни методи (имаше още две наскоро, които пак спамеха към office-мейлите). Незнанието не го оправдава, разбира се.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Това не е много нова тактика. И аз съм попадал на тоя дето събира домейни на български сайтове и слага отпред едно office@... и изсипва спама. Не съм се сещал да пиша тук когато получавах такива обаче.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Доста от клиентите ми получиха този мейл ... в това число и аз ... как точно си представя да заработи това с флаш сайтовете които съм изработил не знам, но яко се издразних ...
освен че трябваше да обяснявам и на клиентите си що е то 'линк' ... думата 'полезен' я знаеха

Здравейте колеги,
Първо да Ви поздравя за сайта Ви. Много е добър и Ви пожелавам много успехи.

Аз съм собственика на магазина за маркови дрехи купувалник - w w w . k u p u v a l n i k . c o m.
Пиша Ви с едно взаимноизгодно предложение:

-- да обменим линкове между сайтовете ни.

Какви са ползите:
Линковете към Вашия сайт Ви издигат нагоре в класирането на гугъл.
Безплатно и бързо за извършване.
Ако сте съгласни, моля копирайте и добавете долния код на Вашия сайт (добавете го точно както го виждате):


<a href="http://w w w . k u p u v a l n i k . c o m/" alt="магазин за дрехи" title="магазин за дрехи">магазин за дрехи</a>


Задължително трябва да е САМО ключовата дума "магазин за дрехи", слагайки горния код.
Пратете линка на Вашата страница където сте добавили горното и какъв линк желаете да добавя при мен.
Нека не си губим времето - използвайте горния код и сменете думите, така както искате да е за да го добавя лесно

С уважение и благодарност:


Васил Лефтеров
Управител
Магазни за маркови дрехи
w w w . k u p u v a l n i k . c o m
 
Последно редактирано:
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

d u r a l u b b g . c o m
Оспами ми два имей адреса днес със следното:



"Вие сте записан в нашия имеил лист с **********@gmail.com"
А кой ме е записал бе?
 
Последно редактирано:
government .bg :)

govorment..jpg

И това доживяхме, че даже не са си направили труда да сложат отгоре "Съгласно Закона за електронна търговия Ви съобщаваме, че съдържанието на този e-mail е непоискано търговско съобщение (СПАМ)". Но за тях законите едва ли важат по същия начин.

[FONT=&quot]УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]На 10 юни 2010 г. в гр. Никозия, Република Кипър ще се проведе международна конференция „Развитие на сътрудничеството между България и Кипър и ролята на медиите”.[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]Мероприятието се организира от Българската телеграфна агенция съвместно с Кипърската информационна агенция и е по повод отбелязването на петдесетата годишнина от установяването на дипломатически отношения между България и Кипър и на него ще участва г-н Трайчо Трайков, министър на икономиката, енергетиката и туризма.[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]Основните теми, които ще бъдат дискутирани по време на форума, са търговските и икономическите отношения между двете държави, туризмът, ролята на медиите за тяхното развитие.[/FONT][FONT=&quot] ..... бла бла бла ааа. .....

[/FONT]
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Здравейте колеги,
Първо да Ви поздравя за сайта Ви. Много е добър и Ви пожелавам много успехи.

Аз съм собственика на магазина за маркови дрехи купувалник -
Пиша Ви с едно взаимноизгодно предложение:

-- да обменим линкове между сайтовете ни.

Какви са ползите:
Линковете към Вашия сайт Ви издигат нагоре в класирането на гугъл.
Безплатно и бързо за извършване.
Ако сте съгласни, моля копирайте и добавете долния код на Вашия сайт (добавете го точно както го виждате):





Задължително трябва да е САМО ключовата дума "онлайн магазин", слагайки горния код.
Пратете линка на Вашата страница където сте добавили горното и какъв линк желаете да добавя при мен. Аз ще го добавя до 2-3 дни.
Нека не си губим времето - използвайте горния код и сменете думите, така както искате да е за да го добавя лесно

Ако имате други сайтове и желание това предложение важи и за тях.

С уважение и благодарност:


Васил Лефтеров
Управител
Магазни за маркови дрехи




Тъпия КУПУВАЛНИК , ЩО ЗА ИМЕ НА САЙТ ??!?!?!??!
И откъде подяволите копелето ми има мейладреса
 
Последно редактирано:
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

@scorpiass - би ли му премахнал линка :) Тук сме за да ги оплюем, не да ги линкваме.
П.П. Сори за офтопика
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

И аз получих същото от К у п у в а л н и к а. А това правителственото не може да мине за търговско съобщение, тъй че няма как да пишат, че е непоискано търговско съобщение. Не знам дали такива попадат под Закона за електронна търговия.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

това от купувалник е предложение за обмен на линкове. И аз го получих но няма да им помогна ;) независимо че следва всички правила за линк обмяна.
Нормална СЕО практика. Нищо не искат да ми продават или да гледам/анкета/регистрация и тн. => не е търговско съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Размяната също е търговия, пък било то и размяна на линкове.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

всеки си има мнение. аз не мисля като теб и в същото време мразя спам. но между това и 'купете виагра' или 'посетете сайта ни' или 'увеличете си пат.ката' има доста разлика.
тук май вече малко се преиграва. специално в тоя случай - вие никога друг път ли не сте получавали предложение за обмен на линкове?
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Ти си админа на гадния КУПУВАЛНИК , само като видях темата ти за мейл кампания : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11396 и ми стана ясно . Поне не се крий като лисица.
Откъде ни имаш мейлите?
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

hmmmmmmmm :) това дето си го дал е от преди 9 месеца. я пак помисли?
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Абе ти си админа няма да ми се правиш , не минават тия номера , особено в предприемача , не съм искал да търся подробно за тебе , не съм намерил .
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Той е !

Код:
http://www.python-forum.org/pythonforum/viewtopic.php?f=3&t=9996&start=0
Вижте подписа му там
Код:
[B]Python beginner... [/B]
http://www.kupuvalnik.com
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Онлайн е , но забрави да влезе повече или да пише в темата :D
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

:D:D:D:D:D:D
еее злобата ще ви погуби :)
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Абе какви черни списъци. Я ги докладвайте в КЗП да си плащат за тарикатлъка...
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

ми аз като получих вече 10 писма от b u r z o .bg какво да правя ?
 

Горе