Черният петък в Hostgator

От: Черният петък в Hostgator

Там е проблема че за VPS се плаща месечно, не знам как е за Dedicated. Отстъпката е само за един месец в такъв случай, то си го и пише де. Аз иначе досега да бях награбил.
Все още се чудя дали въобще да купувам от гатора
 
От: Черният петък в Hostgator

What you pay is what you get! - ще набутат всички текива на 1 сервер и ще стане весело. ............
А на шеард после да не плачкате :)

... Опита ми показва че тънкото винаги излиза по скъпо :)
Да не пророкувам, но и моят скромен опит подобно показва :) - Видя ли някъде sale/ големи отстъпки / бутона горе в дясно за затваряне на сайта ...или се подготвям, че ще е някакво чудо ако мине безпроблемо ..

Обаче ако им се плати някой от пакетите с 80 % отстъпка за три години това идва долу горе колкото една нормална година, така че не ми се вярва да е много зле услугата...
 
Последно редактирано:
От: Черният петък в Hostgator

И аз потвърждавам горните изводи. Досега:

1) Дриймхост (бавен сървър, умиргаше начесто)
2) CoolHandle (бавно; резнаха ми акаунта веднага щом някакъв олигофрен ме натопил, без да проверяват и да питат).

И едно изключение:

Surpass Hosting - нивгаш не съм имал проблеми със скорост, колкото даунтайма е имало, винаги е имало уведомителен мейл 1-2 дни преди това. Отношението на съпорта е все едно съм някакъв мазен ВИП, а не прошляк дето се е възползвал от 10-кинтова оферта за цяла година и е насвяткал долнопробните си сайтове при тях.
 
От: Черният петък в Hostgator

Ще трябва ли дебитка карта, за утрешнта промоция или ще мога да си платя през пейпал ?
 
От: Черният петък в Hostgator

Моя акаунт е на тоя сървър - gator727 и съм супер доволен ;) Верно, че кихнах сума пари за него, ама карай :) Аз лично ще проверя дали ще мога да си удължа акаунта с 3 годинки и ако може - перфектно. Ако не може - българската работа - регваме 3 годишен акаунт на 1 приятел на името през моя афилейт линк и не само, че излиза безплатен хостинга, ами ще има и да се почерпим :D

edit :
току-що попитах един от съпорта и каза, че това важи само за нови акаунти :) дерзайте :)
 
Последно редактирано:
От: Черният петък в Hostgator

Ако някой е купувал през миналия черен петък нека да сподели дали трябваше карта.
 
От: Черният петък в Hostgator

Има ли някой купувал миналия черен петък който да е доволен от услугата?
Питам защото сериозно ме разколебахте. Отказах се да купувам за 3 години, ще взема една за теста първо.

Някой да знае какви са им процесорните лимити?
 
От: Черният петък в Hostgator

Е аз никога не бих купил за 3 години другата година черния петък сигурно ще е още по евтин така-че макс за годинка :)
 
От: Черният петък в Hostgator

За три години излиза най ефтино.

Май накрая ще си взема един впс от ит експрес за десетина евра месечно...
 
От: Черният петък в Hostgator

така, сегааааа:
1. наистина дискаунт е валиден само за нови акаунти
2. пейпал както и всички други методи за плащане ще са валидни и утре
3. може да си купите колкото си искате НОВИ акаунти и да използвате една и съща кредитна карта.
 
От: Черният петък в Hostgator

То хубаво ама въпроса е за какво си даваме парите? Дали въобще да ги даваме?
 
От: Черният петък в Hostgator

така, сегааааа:
1. наистина дискаунт е валиден само за нови акаунти
2. пейпал както и всички други методи за плащане ще са валидни и утре
3. може да си купите колкото си искате НОВИ акаунти и да използвате една и съща кредитна карта.

Чакай бре, какво значи 3 точка? Може ли да имам 2 акаунта на мое име?! ?!!??!
 
От: Черният петък в Hostgator

Чакай бре, какво значи 3 точка? Може ли да имам 2 акаунта на мое име?! ?!!??!

Доколкото ми обясниха от съпорта няма проблеми различни акаунти да са платени с една и съща кредитна карта а по моята логика няма как да са различни имената => може :)
А и никога не пречи да станеш Груйо Груев ;)
 
От: Черният петък в Hostgator

Аз мисля да взема за 3 годинки (ако е 30 и колко долара беше там) . Все за нещо ще влезне в полза . Я дайте някой афф линк за гатора поне да знам че някой е намазал . (първия писал печели)

п.с. Пратиха ми вече афф линк
 
Последно редактирано:
От: Черният петък в Hostgator

Не трябваше ли вече да е в сила 80% намаление?
 
От: Черният петък в Hostgator

Промоцията -80% била само за първите 100 акаунта, които са се регистрирали. Като ни мине яда от прецакването, може и да си помислим за 50% отстъпка все пак :))))
 

Горе