Честита Баба Марта! :)

От: Честита Баба Марта! :)

Честита баба Марта на всички и от мен!!
 
От: Честита Баба Марта! :)

Честита Баба Марта! Много здраве и творчески успехи с проектите ви!:)
 
От: Честита Баба Марта! :)

Честита Марта Стюърт, Марта Вачкова и Мартина Навратилова, които са си баби, както и да го погледнеш. ;)

12111930_1168339459898242_6986065969258145682_n.jpg
 
От: Честита Баба Марта! :)

Честито на Баба Марта и на Кака Нанди, да са живи и здрави, весели и засмени, бели и червени,,, аи да почерпат по ено 18 годишно отлежало :wink:
 
От: Честита Баба Марта! :)

Честито и на Бластера! Ще почерпим, разбира се. Ти върза ли си мартеница вече? Сигурно е от тия с топките, а? ;)

мартеница-топк&#10.jpg
 
От: Честита Баба Марта! :)

Страшна равота, навързаха ми мартенци на двете ръки от китката до лахътя,,, зеха ми истръпват ръките, шото некой тъй ги връзват кът белезници дата боли и да не мойш ги свалиш,,, даги ева :wink:
 
От: Честита Баба Марта! :)

Честита Баба Марта и от мен колеги! :beer:
 
От: Честита Баба Марта! :)

Страшна равота, навързаха ми мартенци на двете ръки от китката до лахътя,,, зеха ми истръпват ръките, шото некой тъй ги връзват кът белезници дата боли и да не мойш ги свалиш,,, даги ева :wink:

Тва е страшна идея за колегите, които продават мартеници онлайн - мартеници белезници и за двете ръце или за носене по двойки. Даже и тия със секс шоповете може да помислят. ;)
 
От: От: Честита Баба Марта! :)

Тва е страшна идея за колегите, които продават мартеници онлайн - мартеници белезници и за двете ръце или за носене по двойки. Даже и тия със секс шоповете може да помислят. ;)
Ного сом кревативен, ааа,,, релизациата малко мибега, ма оше сам млад и зилен :wink:
 

Горе