Честита Нова Година

deffnews

Well-Known Member
Пожелавам ви 2023 да бъде още по-добра от предходната за тези от вас, за които е била добра. Да бъде още по-благоносна за тези от вас, за които е била благоносна. Пожелавам ви да бъде по-приятна, за тези от вас за които е била приятна. Пожелавам ви да бъде по-справедлива за тези от вас, които са били справедливи.
 
За много години! Живи и здрави!
Да, това е най-важното. Другото е поправимо.

Аз нямах никакво настроение, и въобще не съм голям ентусиаст за празниците. Но отидох да се съберем за малко в по-домашна обстановка. Дори не изпих нищо повече от два коктейла.

Но тази мършава, отвратителна за много хора 2022 умря и малко човеци, ще я запомнят с нещо добро.

Ще видим каква, ще е новата 2023. Дано е по-добра. Всеки случай, ще е различна.

През 2022 починаха Марадона, Пеле, Кралица Елизабет и Папа Франциск. Една ера си заминава. И идва друга.

Интересно ми стана, това което са казали за Дунавското Хоро. Някаква група се е хванала на инат и е казала, че ще я изпълни и я е изпълнила на живо.

Един приятел всъщност ми го съобщи. Аз не следя особено светски новини. Но беше интересно какво ми каза той - дали, ще могат да вземат нещо от всичките ни малко по-тъмни братя, когато я изпълняват където и да е.

Но нека да повторим това, което каза -
За много години! Живи и здрави!
 

Горе