Честит ни Шенген

Точно бирите не им броя, гледката е странна, за това прави впечатление. Явно за теб би могла да е нормална.
Връщането им е безпредметно тук, защото те няма какво да правят, пак ще залетят натам. ;) Сделката, ако има такава, е обречена още преди да е родена в главите им.

Странна ти е гледката, че хора пият бира? Швабия тогава няма да ти ареса много.

Безпредметно е за нас.. за тия дето ни ги връщат е офертата, самия факт, че казваш "ако има таква" за сделката говори, че си далеч от събитията...
 
Странна ти е гледката, че хора пият бира? Швабия тогава няма да ти ареса много.

Безпредметно е за нас.. за тия дето ни ги връщат е офертата, самия факт, че казваш "ако има таква" за сделката говори, че си далеч от събитията...
Е какво го нападнахте с тия пияндурници, егати хейтърите сте, какво, завиждате на бираджиите ли??? Ми да, гледка са си, те къркат всеки ден на едно и също място и животът им няма смисъл. Освен това се чудят с кого да се скарат. Надявам се, че не сте като тях, ама май почвате да ме съмнявате.
 
Странна ти е гледката, че хора пият бира? Швабия тогава няма да ти ареса много.

Безпредметно е за нас.. за тия дето ни ги връщат е офертата, самия факт, че казваш "ако има таква" за сделката говори, че си далеч от събитията...
Радвам се, че правиш на луд за това какви хора засядат от обяд за "по бира". :)

Колкото до сделката, нека видим дали ще се изпълни, и след това да говорим, защото мисля, че бройката беше друга.....по-запознат съм, за да коментирам.
 
Каква сделка? Просветлете невежите, щото май не само аз не разбрах :)

Иначе швабите пият по кило канче и бурканче, нема страшно.., ма това не им пречи да са най-производствената нация не само у ЕУ ;)
 
Радвам се, че правиш на луд за това какви хора засядат от обяд за "по бира". :)
Само ще вметна, че съм виждал в Лондон на центъра, заможни костюмари работещи в корпорации за милиарди наливайки се с бири в пъба от 10 сутринта (Защото тогава отваря)

На ръба на дълбоката депресия, за която явно течността им е вид лекарство

Явно социалния статус и това, къде се пие бирата, има значение :)
 
Последно редактирано:
Ни са впрягай.. ТО Е ЯСНО, че за развитите общества, на 1 място е мистър бач да е задоволен в първичните си нужди... ЗА ДА МОЖЕ да задоволява вторичните, сми тие на шефа.. А кой се отклонява от това правило, али фалира или просто духа супата 😁

така де🙃
 
Последно редактирано:
И понеже да не си в кофти ситуацион, само те светкам, че софия-мел нямат грам връзка с ОНАЯ тема.. Тие са някакви придобили едно количество, дето се чудят как да разкарат и за това търсят 200лв-ят вариант, а и иначе и по принцип нямаше как да поверят таз тежка задача - пр-маркетсон, на първия срещнат ламз ;)🙃
Пусналият въпросната тема има такъв бизнес, доколкото си спомням.

Няма заек в тия храсти.
 
Нищо подобно... така мое да го е представил някъде, за PR ;)
 
Вече работи шенгенската сигурност...

Тайник с оръжия на членове на "Хамас" е открит в България по сигнал на германската полиция след извършени арести в Берлин и Ротердам, пише германският вестник "Шпигел".

Първоначално следователите подозирали, че оръжията са скрити в Полша, тъй като няколко от заподозрените пътували до централноевропейската държава многократно.


Впоследствие обаче цифровите следи в снимките са отвели разследващите до място в Южна България, където огнестрелните оръжия са били заровени в найлонов плик под дърво. Българската полиция вече е успяла да конфискува оръжията, някои от които са били ръждясали.

Плача....
 
... обаче цифровите следи в снимките ...

ахахахах и тва нач на гттп-то е установил, до кат се ровел във фейса за някоя закъсала мацка, пробвайки се да я неутрали...ОПА да я локализира 😆😆😆
 
И понеже да не си в кофти ситуацион, само те светкам, че софия-мел нямат грам връзка с ОНАЯ тема..

Аз първоначално се обърках и си помислих, че става въпрос за София мел. Трябваше ми време за да разбера какво е имал в предвид създателя а темата
 
Швейцарската дяснорадикална партия Демократичен съюз на центъра (ДСЦ) депозира днес 114 600 подписа във Федералното канцлерство в Берн, което е повече от изискваните по закон 100 000 подписа, за да инициира референдум по въпроса за ограничаване на миграцията, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
 
швабите ... са най-производствената нация не само у ЕУ

О, да! Никоя друга нация не би могла да измисли как да оптимизира процесите по умъртвяване на хора и изгаряне на труповете им, така че на ден в само един конц лагер да бъдат заличавани десетки хиляди хора - старци, жени и деца.
 
Вече работи шенгенската сигурност...

Тайник с оръжия на членове на "Хамас" е открит в България по сигнал на германската полиция след извършени арести в Берлин и Ротердам, пише германският вестник "Шпигел".
Под тайник се разбира пробита найлонова торбичка заровена в корените на дърво с два ръждясали пищова, ама и това не е малко.
 
О, да! Никоя друга нация не би могла да измисли как да оптимизира процесите ...
ахахаха Е така е де, ама фактите са си факти...дали ще са ваксини, дали камери, дали автомобили... факти :)
 
Само ще вметна, че съм виждал в Лондон на центъра, заможни костюмари работещи в корпорации за милиарди наливайки се с бири в пъба от 10 сутринта (Защото тогава отваря)



Явно социалния статус и това, къде се пие бирата, има значение :)
Да де, ама те са заможници, докато тия при нас са си чисти пияници. Има разлика.
 
Радвам се, че правиш на луд за това какви хора засядат от обяд за "по бира". :)
Колкото до сделката, нека видим дали ще се изпълни, и след това да говорим, защото мисля, че бройката беше друга.....по-запознат съм, за да коментирам.

Радвам се, че се радваш. Виждал съм най-различни хора да засяд от обяд за по бира. Дали водят "ебаси живота"? Тяхна си работа.

Дали си по-запознат, може да се разбере лесно.. само трябва да отговориш, какво се очаква да се приеме този месец свързано с мигрантите у ЕС и да кажеш дали има полза за родину?

Да де, ама те са заможници, докато тия при нас са си чисти пияници. Има разлика.
Тва кат лафа на кОрветнтиите.. га е с кинти - мечо, га нема - свиньо. Възгледи, ко да са прай. Иначе си се запритвснявал за смисъла за живот на бираджиите.
 
Радвам се, че се радваш. Виждал съм най-различни хора да засяд от обяд за по бира. Дали водят "ебаси живота"? Тяхна си работа.

Дали си по-запознат, може да се разбере лесно.. само трябва да отговориш, какво се очаква да се приеме този месец свързано с мигрантите у ЕС и да кажеш дали има полза за родину?


Тва кат лафа на кОрветнтиите.. га е с кинти - мечо, га нема - свиньо. Възгледи, ко да са прай. Иначе си се запритвснявал за смисъла за живот на бираджиите.
Дреме ми за бираджиите. Нямам притеснения - Шенгенчето е факт, не пукнах от ваксата, всичко е на 6 ;)
 
Чета робите и гледам простотия след простотия се излива. Нормално, същите, все същите, и все така ще си бъде.
Дреме ми за бираджиите. Нямам притеснения - Шенгенчето е факт, не пукнах от ваксата, всичко е на 6 ;)
Човекът не прави разлика, това е защото капацитета е толкова. ;) Явно не обръща и внимание на много други "нормални" за него неща, но битието определя съзнанието са казали. И не знам кой къде е живял и какво е гледал, но по улиците на големите европейски столици (не периферията), не съм виждал такова нещо, или някой да се влачи с PVC двулитровка като тук. Но пък знам ли, явно и те са тайни милионери. :D

За всезнаещата, която явно пак не е чела, това с газовите камери не е точно така, но нали тук хейта е важен.


Съмнявам се и кремацията да е измислено от немците:


Колкото кой е избил повече, тук е пак друг води класацията: Йосиф Сталин. Вашият "човек". За това като ти го напишат безделниците в някой форум или социална мрежа, проверяваш винаги справка:


За другите крещящи госпижички, с необясним страх от гейове и мигранти, ще им напиша да се лекуват. Крумовата ватенка е ясна....всеки линк, който му попада е споделен тук с коментар "Колко зле е Европа". Там положението вече е неспасяемо и необратимо. Човекът е с тежък мензис откакто се е родил. Ако е стигнал Европа, гейовете и не знам си какви евро глупости да са му виновни, значи още не е стигнал грам до основния си проблем. ;)

За останалите - Честито. ;)
 
Върна се мозъчният тръст, а само как не ни липсваше...

И първото, което реши да направи, е да омаловажи престъпленията на фашистка Германия. Изобщо без да схване в какъв контекст е казано това за масовите убийства в концлагерите.
 

Горе