Честит 3-ти март Българи!

От: Честит 3-ти март Българи!

Шш алоу, не ми са отваряй, няма значение как изглеждаш, щом си толкоз тъп да пишеш с/у България на нейния национален празник, по душа си една мазна циганка без родина и без морал. Що не ходиш в Турция, никой не те кара да се пишеш българин и без това, според горенаписаното от теб не си такъв, но нямаш право да се изказваш по този начин в тази тема.
,

А ти като толкова се гордееш с родината я ми кажи какво направи за нея ? Или само си стоиш увас, гордееш се и обиждаш по форумите хора с различно мнение.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Сигурно ще ме нападнете всички, че може и червени репутации да ми раздадете

За червеното позна, а и да не го беше написала днес пак щях да те лепна с картонче.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Щото "Левски" вече умря, затова така реших.

Ти видя ли го? Щото за мен примерно е още жив в сърцето и душата ми!!!!
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Ти видя ли го? Щото за мен примерно е още жив в сърцето и душата ми!!!!
Това със "ти видя ли го" беше модерно за израза "Христос Възкресе", не ги бъркай нещата. Не си обърнал внимание сигурно, но го написах в кавички, защото нямах в предвид самия Левски, а българите днес.
Повече няма да се обяснявам на никой в тази тема. Свободни сте да ми давате червени репутации, ако това ви успокоява, Патриоти.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Това със "ти видя ли го" беше модерно за израза "Христос Възкресе", не ги бъркай нещата. Не си обърнал внимание сигурно, но го написах в кавички, защото нямах в предвид самия Левски, а българите днес.
Повече няма да се обяснявам на никой в тази тема. Свободни сте да ми давате червени репутации, ако това ви успокоява, Патриоти.

Модерния Христос ли те освободи? И като гледам точно днес, България не е умряла, ама явно ти гледаш да си чешиш езика в форума не да погледнеш какво се случва навън. И да ще има и още много червени, ако още един път засеча подобно изказване!
 
От: Честит 3-ти март Българи!

@Kreayshawn - свободата е най-ценното нещо което най-вероятно е могло да си представят хората тогава...

факт е, че в момента не я ценим колкото трябва (защото я приемаме за даденосст, родили сме се свободни и не знаем какво е да си РОБ) и както става винаги - разбираме колко са ценни чак когато ги загубим! (и си мислим, че няма как да я загубим Вече)

Не обвинявай държавата за своите неуспехи - най-вероятно проблема е у теб :wink:

ти ако искаш да си роб - отивай някъде другаде
ако пък толкова не ти стигат парите и само чрез този начин на мислене може да успееш.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Е що се като се заговори за родолюбие по форумите и наскачат някакви платени маскари срещу националните ценности и добродетели?
В турски, гръцки или сръбски форум да се напише подобно нещо е немислимо
Ама ний нали сме все много либерални и ни се качват на главата
В последно време и по други български форуми се наблюдават антибългарски изказвания, включително и от "български" журналисти

А този простак 'Kreayshawn' има наглостта да сипе антибългарски изказвания точно на 3 март
Баси нещастника
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Честит празник, Българи!

Сигурно ще ме нападнете всички, че може и червени репутации да ми раздадете, още повече че го пиша точно днес, но се замислих нямаше ли да сме по-добре, ако не се бяхме освобождавали от турско робство ? По-зле от сега ли щяхме да сме ? За 150години вече нямаше да сме под робство, а щяхме да сме си чисти турци. Извинявам се ако засегна някой и моля да ме поправите, ако бъркам.

Чисто икономически и финансово можеше и да сме по-добре, но с цената на изгубена култура (една от най-старите в Европа), език и пълното заличаване на нацията ни. Не случайно не са успели да ни изтрият българското самосъзнание всичките тези години под робство, понеже има и по-важни неща от материалните богатства. Аз лично се гордея, че съм българин, може и да ни е зле държавата, но това е нещо поправимо, а сломят ли ти духа, сменят ли ти самосъзнанието и вярванията - връщане назад няма.

Днешният ден е повод да си спомним през какво е минал народът ни в миналото и колко са се борили, за да може днес да се наречем българи - нямаше да го правят ако не си беше струвало.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Kreayshawn каза:
За теб, господарю

Kreayshawn каза:
Да, Христос ме освобождава постоянно, всеки ден и това доказва, че съм много по-българин от тебе.

Какво стана сега? Не ти стискаше да коментираш в темата и реши да се дереш на лични с мен ли? Еми на мен ми стиска и ще ти отговоря директно тук!

Не ми пука за религиозните ти влечения и Христос, и не съм ти господар, прави каквото искаш само, че като ти се ходи до тоалетна гледай да не е на такива места. ;)
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Е няма начин някой да не насере и тая тема. Това са хората, които употребяват изрази като

"Османско присъствие"

"Анексиране"

и т.н.

И то на най българския празник.
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Честит 3-ти Март!

547302_274790155959707_473887786_n.jpg
 
От: Честит 3-ти март Българи!

Kreayshawn, за пореден път доказваш, че не си по умен от идола ти биг ТАША. Може да не си жена, но си духовен педер@ст.
 

Горе