Честит 3-ти март, Ден на Освобождението на България

Аз съм от тия дето не обичат да си честитят един на друг празниците, така ги направиха нещата от много години, че се присещаме за тях когато дойдат, но ви честитя и аз празника. Аз си ги празнувам в мен си лично.
И днес програмата на телевизиите, по специално БТВ се гледа у нас, е такава все едно е делничен ден.
 
9bfc99dac57a4d78b980cff42d30a620.jpg

Честит 3ти март
 
С патриотични чувства и гордост днес отбелязваме 3 март - Ден на Освобождението на нашата прекрасна България! Нека този светъл празник ни напомни за борбата и упорството на нашите предци за свободата и независимостта на нашата родина. Жива е в паметта ни тяхната жертва и духът на националността, който днес носим с гордост. Честит национален празник на всички българи!


1709472188261.png
 
Не стига че не ти обръщам внимание ами сам се буташ между шамарите.
Дойде уикенда и още от петък вечерта си пиян на мастия. На всички ни е ясно
 
Не стига че не ти обръщам внимание ами сам се буташ между шамарите.
Дойде уикенда и още от петък вечерта си пиян на мастия. На всички ни е ясно
Чакам да ти видя шамарите.
 
Явно тази година е имало много привиквания на килимчета, телефонни разговори, дипломатически совалки и други нареждания, че медиите да отбелязват Националния празник само мимоходом. Русия не се споменава почти никъде. Статиите от първа страница изчезват за минути заменени от руски зверства в Покрайна...

До година или две ще има смяна на празника плюс смяна на на името на Шипка със старото Св. Никола....
 
Явно тази година е имало много привиквания на килимчета, телефонни разговори, дипломатически совалки и други нареждания, че медиите да отбелязват Националния празник само мимоходом. Русия не се споменава почти никъде. Статиите от първа страница изчезват за минути заменени от руски зверства в Покрайна...

До година или две ще има смяна на празника плюс смяна на на името на Шипка със старото Св. Никола....
Ами тъпаци са, трябва да има изход, а тази война БРИКС-НАТО тепърва започва.
 
Честит празник, Българи!
 

Горе